Opinie o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. w Gdańsk

Co jaki czas w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Z tego co mi wiadomo co kwartał wydziały dostają środki na miedzy-podwyżki. Raz w roku jest podwyżka ogólna dla całej stoczni.

Kandytat

witam szanowne grono jakie są stawki dla spawaczy netto na rękę jest możliwość jakiejś szkółki spawalniczej rozwoju

Biały
@pracownik humanusa

Siema a co lepsze kurs montera kadłuba czy montera rurarza?mam na tig i mag,ale bez doświadczenia i ciężko coś złapać,może łatwiej w monterce

Irmina Nowy wpis

partner jest malarzem i taka właśnie oferta od Pracodawcy mi się pokazała. Zastanawiam się na jaki rozwój z opisu mógłby sobie w zasadzie pozwolić? I jakie są średnie zarobki? nawet widełek nie pokazują więc nie wiem czy link mu podsyłać

abcd Nowy wpis
@Irmina

Partnerowi proponuję powrót do swojego kraju aby go bronić !!

Maciej

Warto zatrudnić się tutaj jak monter kadłubow do przyuczenia? Nie mam żadnego doświadczenia natomiast chciałbym wejść w branżę stoczniową. Czy to dobry wybór?

@Maciej

Bardzo dobry - na rynku bardziej brakuje dobrych monterów niż spawaczy. Zadzwoń do kadr GSR - powiedzą Ci czy są zainteresowani osobami bez kwalifikacji, do przyuczenia.

A to całe „dokształcenie” w zawodzie z opisu dla montera w jaki sposób w takim razie wygląda? z drugiej strony zastanawia mnie też taka sytuacja rynkowa, większość za granicę wyjeżdża czy jak?

Maciej Nowy wpis

Kiedyś wysyłałem CV, oddzwonili ale z pewnych przyczyn musiałem zrezygnować. Myślisz że dalej jest zapotrzebowanie?

Jest na stronie urzędu teraz dostępna oferta dla montera tylko, że tego od instalacji. Nie widzę również podanych konkretów odnośnie zarobków. piszą jedynie o stawce minimalnej która będzie większa zależenie od doświadczenia. jak te zarobki oceniacie, pytam bo nie wiem czy iść na rozmowę

sejsmik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam.jakie stawki brutto oferuja teraz monterom maszyn?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. na stanowisko Technik Laboratoryjny w Zespole Ochrony Środowiska? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

23 netto we wrześniu zeszłego roku dla technologa? Słuchajcie to ile teraz średnio na rękę dostajecie? Jest perspektywa na jakieś podwyżki płac? I jak oceniacie ciężkość pracy? czy jest ona adekwatna co do wypłaty?

XYZ

Teraz może podwyższyli stawki o jakieś dwa złote brutto... Generalnie stawki proponowane w tej stoczni ( tak jak w innych polskich stoczniach) nie są delikatnie mówiąc powalające. Stawka dla technologa okrętowego w Polsce powinna zaczynać się od 40 brutto... Lepiej sobie poszukać pracy w jakimś biurze konstrukcyjnym. Praca mniej stresująca i na pewno lepiej płatna.

@XYZ

Na podstawie czego pojawia się stwierdzenie, że powinna to być akurat kwota 40 zł brutto? Jaki zakres obowiązków przemawia za tym stwierdzeniem? To ile w tamtym roku się zarabiało na tym stanowisku?

Chętnie piszecie tu stawki? Mnie by się przydała ta dla młodszego specjalisty ds. planowania. Piszą w ofercie o możliwości na rozwój w strukturze jaki konkretnie? na jakie stanowiska można przejść, po jakim czasie i czego będzie można się przy tym nauczyć? Interesuje mnie rozwój

XYZ

Byłem we wrześniu ubiegłego roku na rozmowie jako Technolog ds Kadłubowych. Oczywiście słyszałem mega wychwałki jakie mam to szczęście że trafiłem akurat tutaj. Stawka jaką mi zaproponowali to 32 brutto na godzinę czyli wychodzi jakieś 23 netto. Za takie same pieniądze robiłem na szlifierce w 2011 roku a nie jako technolog dzisiaj....

A ile zarabia magazynier

nowyy
@42

też się chętnie dowiem, magazynier z UDT ile wychodzi na reke ?

Kandytat

pracownik humanusa
@Kandytat

Daj spokoj, 22 zl na reke wyjdziesz, szkoda gadac, musisz byc na stoczni godzine wczesniej aby na szatnie dojsc i wychodzisz tyle samo pozniej, na pierwszej lepszej budowie zarobisz wiecej niz tu spawajac. Lepiej isc na holm za 50 zl i wszystko pod reka

@pracownik humanusa

Witaj. Odradzasz w tym momencie jedynie spawaczom? Co z innymi stanowiskami? Jaką robotę można byłoby na spokojne wyrwać? Widziałem, że na technologa można przyjść, ktoś tez o te robotę pytał parę miesięcy temu lecz bez odzewu.

haha
@pracownik humanusa

Co oni 31zł brutto dają na start? Hahaha stawka jak w biedronce. Dlatego w ogłoszeniach nigdzie stawek nie podają.

Biały
@pracownik humanusa

Malarzem ktoś tu był może? podobnie jak pytali tu ostatnio o spawaczy czy tez magazynierów stawki by mnie interesowały. Nie wiem tylko po tych komentarzach czy nie są mniej więcej podobne? na których stanowiskach fizycznych najwięcej się teraz zarobi?

Jaka atmosfera jest między działami w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Proszę mi wyjaśnić gdzie są kierownicy z hali W 1/1 i pozwalają na wjazd na halę samochodami osobowymi tam gdzie odbywa się praca suwnic , wywożone są śruby , windy jak i przywożone suwnice dzwonią a samochody stoją jak i ludzie nie schodzą z drogi jak by coś się oberwało czyja to by była wina , zgłaszane to było i nic z tym nie robią .

Z tym zgłoszeniem właśnie to z kim ostatecznie rozmawialiście w tej kwestii? Interesował mnie potencjalny układ sil u was. Kto ma wpływ w tym przypadku na kierownictwo? I czy to pierwsza taka sytuacja? Zaniża wam to normy lub coś w tym stylu?

Widzę, że ktoś o szkółkę spawalniczą się dopytywał. A jak to wygląda z perspektywy inspektora BHP? Wiadomo, z zakresu obowiązków jest co robić względem szkoleń, ale widzę ze firma teraz jakieś dla samego zatrudnionego proponuje. O jakiś kursach mowa? jaki certyfikat wpadnie?

Jakie są mocne strony pracodawcy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Mj

Podwyżki są co rok. Od 1maja pracujesz z nową stawką godzinową. Ja w 2006 Zaczynałem od 10,50 w tej chwili mam 37zł/h

@Mj

netto? i oni tak cyklicznie co roku powiększali u Ciebie czy to ten pierwszy maj naprostował sprawę?

Ja już 2 lata nie widziałem podwyżki nie wiem kto dostaje .

A jesteś zatrudniony na umowę o pracę z Gdańską Stocznią Remontową? Jeśli nie to nic dziwnego. W sumie to regulacje do 2 czy 3 PLN na stawce godzinowej, 1 w roku

Bobek

Witam, mam pytanie na temat pracy jako technolog bądź kontroler jakości. Czy ktoś się orientuje jakie stawki proponuje GSR w tych zawodach? Bo jestem zainteresowany pracą w tej stoczni

Spółka.pl

Witam, polecam spółkę Osc ale od (usunięte przez administratora) strony, pseudo majsterki bardziej Ukrainę szanują niż Polaków i mało tego chcą by ludzie z Polski ukraińskiego się uczyli na domiar wszystkiego koniec pracy o 13 do domu , a z Ukrainy pracują do 15 i dłużej....żenada i wiadomo co. Szerokim łukiem omijać tą gównospółke .

pracostocznia

Unikajcie wydziału W1/2 Siłownie okrętowe( Monter maszyn i urzadzeń), bardzo złe traktowanie pracownika i najniższa stawka godzinowa ze wszystkich wydziałów.

Borys
@pracostocznia

Głupoty gadasz leniu.

Robol
@Borys

Na w1/2 mają za nic prawa pracowników. Wyzywają od debilii td. Brygadzista jest raz na 2 dni na statku ,nie wie co kto robi. Brygadziści na tym wydziale tylko łażą po hali. Stawki najniższe a jak się pomyślisz przy remoncie silnika to cię zajadą

John
@pracostocznia

Bardzo odpowiedzialna praca za najniższą stawkę. Kierownictwo traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Gumiś
@Borys

dobrze pisze ja tam tylko 2 miesiace pracowalem i sie zwolnilem obiecaja podwyzki i nie dotrzymuja slowa.A ty jak jestes przydupasem to najlepiej sie nie wypowiadaj i zniknij z tego forum

@Gumiś

Czekaj, to po jakim czasie CI podwyżkę obiecano? Piszesz, że dwa miesiące robiłeś... To kiedy mieli dać więcej, po miesiącu? A tu okres wypowiedzenia jakiś jest?

Jestem na W1 bardzo często...
@Robol

...z racji swoich obowiązków. Brygadziści i mistrzowie są różni, ale nowi pracownicy generalnie z roku na rok coraz słabsi, coraz mniej samodzielni i myślący przy pracy. Niestety, Stocznia straciła sporo fachowców - również a raczej przede wszystkim z powodu swojej nie dostosowanej przez lata do realiów polityki finansowej i wszechobecnego, ingerującego we wszystko związku zawodowego. Prawda zawsze leży po środku.

Kto cię skrzywdził i czym?

Podzielisz się tym z nami? Firma nie jest idealna bo ŻADNA nie jest, ludzie są różni - od fatalnych bo dużej klasy fachowców, ale nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, to nie (usunięte przez administratora)

Niech dalej zgadzają się na przychodzenie do pracy w niedzielę i święta za marne dodatki to nigdy nic się nie zmieni podwyższki niepamiętam kiedy były stocznia dostała i niektóre spółki a operatorzy nie to jest w porządku (usunięte przez administratora) nas na każdym kroku a wszyscy bierzmy wolne soboty i niedziele i wtedy zobaczymy .

Artur

Czyli przy podwyżkach operatorzy zostali pominięci? Praca w weekendy jest dowolna czy zmuszają żeby robić też w te dni? Można w razie odmówić?

Gumiś
@Artur

A gdzie jest 7-mio % podwyżka która nie idzie z waszej kieszeni i należy się każdemu pracownikowi od stycznia 2023

Były pracownik RRS I Baltoma

Jako 4 letni pracownik na stanowisku poddzwigowy i operator suwnic podpisuję się pod wszystkim co napisał wyżej były pracownik RRS. Przeciąganie latami na najniższych stawkach , ciągłe problemy w rozliczeniach z godzinami. Byłem dyspozycyjny przez 4 lata dla tych firm całkowicie. Mój rekord pracy to od poniedziałku do piątku bez wychodzenia z terenu stoczni non stop w pracy jako 4 lata temu . Teraz od 2 lat się trochę pozmieniało godzinowo. Już nie robi się 460 godzin w miesiącu tylko jest to jako tako "unormowane" w dużym cudzysłowiu. Jednak tak jak napisane wyżej mimo dostępności na przydziały po 16 20 24 h co nadal się dzieje nadal są wieczne problemy z godzinami na koniec miesiąca bo "system" źle policzył. Dodatkowo jak się nie zgadzasz na takie przydziały to bywa coraz częściej tak ,że kierownictwo i ludzie z biura z uprawnieniami muszą wchodzić na urządzenia pracować przez co potem karają Cie sytuacjami typu,że dostajesz przymusowe wolne kilka dni, żeby Cie finansowo ukrócić żebyś potem spowrotem był dostępny dla nich najlepiej całymi tygodniami bez wolnego . Oczywiście jak to przedstawiasz w rozmowie to oni się wszystkiego wypierają i na nic nie ma dowodów a system wszystko liczy poprawnie . Kłamstwa w żywe oczy. Stanowczo nie polecam i tak jak już wspomniało parę osób wcześniej. Najlepiej robić jak najszybciej uprawnienia i uciekać.

Jest
@Były pracownik RRS I Baltoma

Ciągle czytamy że w RRS jest tak źle i nasuwa się samoistnie pytanie....Dlaczego tam pracujesz...pracowałeś?Dlaczego nie odeszłeś?Pracy w tym zawodzie na terenie Trójmiasta jest bardzo dużo.Skoro zmuszają Ciebie do tylu godzin to zgłoś to do PIP. Uważam że sami się na to godzimy i dlatego kierownictwo to wykorzystuje. Ludzie zacznijcie patrzeć wokół siebie, kto jeszcze daje się wykorzystywać za 22 zł na umowie zleceniu?Skoro tam pracujesz to znaczy że chcesz aby tak było

T
@Jest

Bo nie mówicie prawdy mówicie zupełnie co innego przez co celowo wprowadzacie ludzi w swoją pułapkę wiecznej pracy i wyzysku z tym ,że nadchodzą takie czasy ,że strzelacie tym sobie w kolano bo wasze działania doprowadzają do coraz większej autodestrukcji stoczni co ogólnie widać już gołym okiem.

Jest
@T

Nie pracuję w tej firmie, ale czytam te komentarze i jestem zniesmaczony tym że ktoś pracował cztery,sześć lat....I po tylu latach stwierdza że tam jest tak źle?To przez te lata kierownictwo co miesiąc opowiadało bajdy?Nie to wy pracownicy godzicie się na te warunki pracy,płacy i wszystkich innych zasad.Więc nie płaczcie że jest źle.Zgodziliście się to pracujcie albo zrezygnujcie i tu Stocznia nie ma nic do rzeczy, bo Stoczni zależy aby praca była wykonana

noname

nigdy tak nie było, swój sprzęt swój internet... gorzej jak ktoś nawet komputera nie ma to musiał podczas pandemii pracować w firmie.

@noname

czyli jak te osoby sobie radziły? o jakich stanowiskach tu mowa i jak praca online powinna być organizowana wtedy? dużo ich?

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.
2.4/5 Na podstawie 95 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.