Opinie o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZHU ROSA, ZPSO ROSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZHU ROSA, ZPSO ROSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

@Pracownik anodowni

Coś w tym jest, ja pracowałem z Panem Sylwestrem na zawieszkach wszystko mi tłumaczyl, jakie sa podstawy wysięgniki które sa podstawowym asortymentem itp, lecz dźwiganie podstawy okolo 60kg jest to dla nowego pracownika nie wykonalne gdzie BHpowiec powiedział maksymalnie się dźwiga okolo 20 kilo, chyba nigdy nie był pracować na zawieszkach, to raz forma pracy nie jest taka jaka jest przedstawiona na rozmowie kwalifikacyjnej

To zapytanie o prace zmianową mnie teraz także zaciekawiło. Nikt niczego o niej nie pisał teraz w ofercie na utrzymanie ruchu, a raczej byłoby to równolegle z produkcją? Opiszecie jak się pracuje na dziale? jest sporo roboty? jak płatnej?

Admk@pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry. Czy jest możliwość pracy na 1-2 zmiany? Mam na myśli produkcję

A w kadrach i płacach jak wygląda praca przy Towarowej? Opowiecie o atmosferze w biurze oraz tym czemu akurat teraz ktoś jest poszukiwany? tak się składa ze wymogi spełniam i w ten rejon miałabym bliżej do pracy. warto się przenieść? Wiecie jakie są stawki?

SylverStone Nowy wpis

Widzę że firma potrzebuje pracowników na anodowanie.Czy jest tu ktoś kto tam pracuje i może się wypowiedzieć jak z pracą i zarobkami dla nowego pracownika? Pozdrawiam

Mechanik

Rozmowa na korytarzu przez stopke polegała tylko na zapytaniu gdzie pracowalem i od kiedy mogę zacząć?

rekrutacje na stanowisko mechanika przeprowadzał czlowiek który nie wiedział co to suwmiarka i co to gwint drobno zwojowy i Czy moge popracowac tydzień bez umowy, Czlowiek nazywal się Stopka czy Stofka jakos tak. zgodzilem się na 2 dni poczym zrezygnowalem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy ślusarze pracują to nie wiem ale w tej ofercie na produkcje, do której już jedna Pani nawiązywała to pisali o premiach rocznych a także kwartalnych. Czy w związku ze zbliżającym się końcem roku, wiecie już może ile one tak na oko wyniosą? Ciekaw jestem ostatecznych zarobków, i co z podwyżkami tak w ogóle?

Brtk

Siemka. Mam pytanie czy u Was w firmie pracują ślusarze?

Lara

Co z tym dźwiganiem? Cos było w ostatnim wątku na ten temat, zauważyłam nawet 60 kg w którymś opisie… było to jednak z parę miesięcy temu, zastanawiam się wiec nad tym czy cos zmieniło się na plus w tej kwestii ? na stronie wypatrzyłam ofertę w której było napisane w wymogach, że wzrost kandydata powinien wynieść 172 cm w górę, przy czym doświadczenie nie jest wymagane… ktoś był na tej pracy i by ja opisał?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Pracownik anodowni

(usunięte przez administratora) norma norma i jeszcze raz norma, nieważne czy pracujesz z nowo przyjętym czy ze starym pracownikiem i nieważne czy linia chodzi czy stoi masz plan wykonać, taka jest definicja kierownika i dyrektora anodowni. Może kiedyś zejdą na linia na 8h i zobaczą ze nie jest tak kolorowo jak 8h przed komputerem ????

Nowy 123
@Pracownik anodowni

Przyjąłem się 3tyg temu, i jest wielki nacisk na normę osoby szkolące cały czas mówią że jak nie wyrobi się normy to sa jakieś minusy z premi, zawieszki nie sa tak szybko do opanowania żeby wiedzieć jakie sa słupy ledy podstawy jakich trzeba użyć do danych slupow, szczególności ze na 1zm ponoć się robi 7zawieszek, jest ciężko ogólnie w tej pracy by załapać wszystko na raz

@Nowy 123

3 tygodnie? Czyli minusa jeszcze nie doświadczyłeś? a powiedz teraz z własnej perspektywy czy to jest w pewnym sensie mobilizujące? udaje się utrzymać wymagany poziom? ciekawa jestem wykorzystania alternatywnych sposobów

@Pracownik anodowni

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Maja

Znajdzie się jakieś merytoryczne uzasadnienie co do tego komentarza? Ja tam widziałam, że mimo wszystko chyba robią selekcję wśród kandydatów z poprzedniej opinii tak by wynikało. Odniesiesz się do rzeczywistego zakresu obowiązków?

Robol

Rosa ciężki temat 99% starych pracowników to tyłowłazy , a co w tym najlepszego to kilku z nich złożyło donosy na tzw. kopertówki,bo jak twierdzą tracili najwięcej.Gdy przychodzi nowy,to mam wrażenie że z obawy o własne tyłki marnie szkolą a co ambitniejszych szybko się wyklucza i robi wszystko aby sami się zwolnili. Odzywki szkolących nowoprzyjętych to językowy rynsztok. Nowy pracownik w pierwszym dniu pracy musi wypracować normę,jeśli nie straszony jest zostawianiem po godzinach. Przedstawiciele załogi to długoletni pracownicy, którzy nie nie dbają o interesy załogi a wszystkie rozporządzenia czy propozycje podpisują bez czytania papieru, czego byłem świadkiem gdy zmniejszano limity chorobowego do premi. Wszyscy przedstawiciele załogi w 100%procentach zgodzili się na propozycję szefa. Prym tylowlażenia wiodą pracownicy nowej hali. Pracę na Rosie polecam wszelkiego rodzaju ludziom bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego. Nie winię właściciela firmy za to co dzieje się we wszystkich zakładach firmy,to sami pracownicy szczególnie starsi wprowadzili taką kulturę pracy.

Bartosz

Jakiś czas temu miałem rozmowę o pracę w tej firmie. W połowie rozmowy osoba prowadząca rekrutację przerwała mi o bez podania przyczyny podziękowała mi. Do dzisiaj nie wiem dlaczego. Ale na drugi dzień znalazłem pracę gdzie pracuje do dziś.

Urszula
@Bartosz

A nie pamiętasz, o co pytali wtedy? I co powiedziałeś? No ciekawe, czy „podpadłeś” czy może w ogóle nie chodziło o Ciebie. Ale fajnie byłoby wiedzieć, na co uważać.

@Bartosz

A tę rozmowę to ktoś z hr prowadził czy kto tu się tym zajmuje? I tak jak koleżanka zauważyła chyba pamiętasz moment, w którym rozmowa została przerwana? to chyba jednak znasz przyczynę? to było w cztery oczy czy był ktoś jeszcze?

Cześć, chciałem zapytać czy ktoś pracował lub pracuje w dziale handlowym firmy Rosa ? Obecnie szukają kogoś na stanowisko Kierownika Regionalnego i zastanawiam się czy i tam również panują takie opinie ? Pozdrawiam

Maly

Czy tam każdy musi (usunięte przez administratora) odbiorców czy tylko handlowcy ? Bo większych (usunięte przez administratora) jak rosa nie spotkamem .

Iwona
@Maly

Kogo spotkałeś? Co z handlowcami? Możesz napisać jeszcze raz, bo części Twojego wpisu w ogóle nie widać.

Lokaty

Zainteresołem się, przepracowałam kilkanaście miesięcy i skończyłem bo nie było sensu. Poza stroną internotową Rosy pozytywy się kończą. Reszta to kicz gorszy niż z filmow Barei. Niekompetentne i niesłowene kierowanictwo jakby z łapanki tworzy kiczowatą atmosferę Podwojne standardy, szukanie pretekstów do zastraszania pracowników dyscyplinarką, mobing ze strony kierownictwa, wymuszanie pracy po godzinach bez wynagrodzenia, obcinanie premi zależne od chwilowego kaprysu właściciela zakładu. Nie przestega się tam kodeksu pracy i przepisow bhp, o wszystkim decyduje despotyczny właściel, niezależnie od tego jak było ustalone. Niestabile zatrudnienie bo ludzie wylatują z dnia na dzień gdy właściciel tak chce. Można by jeszcze długo pisać... Bywałem tu i tam. Najgorzej jest na produkcji a w biurach wcale nie lepiej. Mimo szczerych chęci niczego pozytywnego tam się nie nauczyłem. Sam właściciel jest dupiem nieszanującym ludzi i nie zasługuje na to aby ktokolwiek dla niego pracował. Jestem obrzydzony. Nie polecam nikomu.

Maria

widzę ze firma szuka kogoś do działu obsługi klienta, proszę o informację czy warto? jak wygląda praca, na jakie warunki finansowe można liczyć?

zmiana

pogadamy sobie z właścicielem na temat dyrekcji z andonowania dziękuję.

Mlody

Chciałbym wejść do zaopatrzenia na aluminium. Dajcie znać kto tam rzadzi i czy warto w ogóle się pchać. Trochę w automotive pracowałem i nie wiem czy warto się pchać. Da się tam kogoś wyeliminować ?

Grzegorz
@Mlody

Młody, dawaj papiery, masz 3 miesiące żeby się czegoś nauczyć. "Wygryźć" możesz każdego, jeśli nie brak Ci pary i samozaparcia. Mi już chyba odeszło ale ja za długo tu pracuje. Gwarantuje Ci zadowolenie jak się sprawdzisz, atmosfera całkiem dobra jak i Ty będziesz wart tego. Warto spróbować bo i kasa całkiem zacna jak ma razie. Pozdrawiam.

jj
@Grzegorz

pracownik rosy ludzi się pytałem to tylko są bo nawet się coś dostaje kasy ale co z tego jeśli widziałem ludzi tam z plecami wyrabanymi bo tako maja sprzęty ze trzeba nosić schylić wyrzut i załóż to już ww niemieckich innych fabrykach mieli specjalne rzeczy żeby ułatwić pracę a co dopiero Boga firmę na Europę hale postawić to łatwizna ale systemy sprzęt komputery i wgl 20 wiek

kiwal

pozdrowienia Pana który (usunięte przez administratora) mnie u dyrektora bo szybko nie robie a dopiero 3 dni zacząłem z pracownikiem którym robiłem kaimil nerwowy wviaal z nosa mysle ze coś bral . pyasz się czlowieka ja robić to kąta po hali a jak (usunięte przez administratora) wiem dali mnie człowiekowi który nie chce nic nauczyć a co do dyrektora ze mam być większy lepiej strać brzuch a nie mów o mnie co mam zrobić mam w (usunięte przez administratora) siły tylko chwyty łapaniem kręcę ie tgo trzeba załapać bo ja jak bym jebnol kogoś to lata treningów dla mnie to taki wysiłek był jak nic więcej jakiegoś krecenia gówna z syfu żeby to się trzymało kupy zainwestować system łatwiejszy do montażu a nie 20 Wikę jakies pręty (usunięte przez administratora) na stengi przywalone

Okokok

GŁUPOTA głupota i jeszcze raz głupota pseudo kierownictwa. Jak może to wyglądać jak ci ludzie maja kupione papiery w tym dyplomy. Korupcja począwszy od PIP, sądownictwa , prezydentów miast, prezesów. TAKIE CZASY ! Nawet Gowork jest przekupny : jak znikają te najdobitniejsze wpisy !

Lokokoko
@Okokok

A szczególnie na anodowni

Szereowy

Jak wasze pity? Można sobie nim dupę podetrzeć? Wypłaty pod stołem w kopercie , zachowujecie się jak upośledzeni akceptując takie postępowanie tego zakładu, zresztą wszystko w tym zakładzie jest upośledzenie łącznie z S.R. Korupcja od szczebli prezydenta miasta Dziuby po PIP !

xD

przeglądałem na internecie oferty znalazłem od Rosy patrzę no fajnie 4k brutto umowa o pracę wyślę CV na następny dzień telefon w celu umówienia się na rozmowę wszystko pięknie ale ogólnie to wyszła jakaś kpina xd 2 pierwsze tygodnie umowa zlecenie stawka 14 zł xD po 2 tygodniach stawka 15 max 16 zł na rękę jeśli pójdzie się na L4 na 1 dzień odtrącają premię z całego miesiąca ... 5 dni na L4 z całego kwartału a jak jesteś na L4 dłuzej niz 15 czy 17 dni nie masz premii z całego roku xD tak jak by to było od Ciebie zalezne czy np nie będziesz miał ręki złamanej chcesz wolne wziąć musisz zgłosić to przynajmniej 2 tygodnie wcześniej inaczej bumela xD

Zostaw merytoryczną opinię o ZHU ROSA, ZPSO ROSA - Tychy

• Jak się pracuje w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Kandydaci do pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZHU ROSA, ZPSO ROSA
2.2/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Cielmicka 16
    43-109 Tychy