Opinie o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZHU ROSA, ZPSO ROSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZHU ROSA, ZPSO ROSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

ara

Taki sobie gość' uwierz mi ,że nikomu chyba nie chce się przeglądać kilkudziesieciu stron z opiniami i szukać odpowiedzi w nich na swoje pytania tym bardziej, czytać jakieś żale ludzi zwolnionych ktorzy oczerniają wsyztskich, dlatego łątwiej jest napisać wprost

@ara

"ara" nie masz racji.Opini na Z.U jest ok.150 a na ZPSO chyba z 5. Przejrzenie tego dla kogoś kto chce to max. pół godziny.I człowiek naprawdę dużo się dowie. No chyba że poruszasz wątek który nie był poruszony. No i nie wszyscy kogoś oczerniają jak to określasz. Tu też stwierdza się fakty. I nie wszystkich zwolniono. Ja zwolniłem się sam. Trzeba czytać ze zrozumieniem. Ale bez urazy. Ludzie by chcieli mieć wszystko podane jak na talerzu, bez własnych ingerencji. To też pokazuje jaki jest teraz rynek pracy i kto się o nią stara. Takie fakty. Pozdrawiam.

adam

Bardzo dużo rozjaśnia @Taki sobie gość o taką opinię mi chodziło żeby napisać jak jest naprawdę i żeby inni mogli poznać jakie są plusy a jakie minusy tego miejsca. Teraz wiem już konkretnie czy warto składać czy nie warto. Dzięki na rozmowę i powodzenia życzę!

adam

Nie będę się licytował na riposty bo zwyczajnie poszukuje pracy tak? Więc zareagowałem na opinię @xyz tak a nie inaczej (z nadzieją na jaką dobrą fuchę!). Dzięki za to co ty opisałeś bo to też wiele rozjaśnia ale jedno mnie zastanawiam to, że wytrzymałeś tam tyle lat..

@adam

"Adam" wytrzymałem bo wcześniej nie miałem innej alternatywy. Na początku też byłem napalony na pracę ( pełen werwy). Po około 3 latach jak już zorientowałem się że nic w tej firmie się nie zmieni na lepsze( chodzi mi o dany dział) zacząłem myśleć na poważnie o zmianie pracy.Drugie tyle jeszcze się przemeczyłem.Tylko wiadomo, jak się ma jakieś zobowiązania (dom,dziecko itp.) to nie tak prosto rzucić pracę gdzie ma się już wypracowane jakieś tam stanowisko.A pracę zazwyczaj zmienia się na lepszą. I finanse nie grają tu pierwszego miejsca. Jest jeszcze coś takiego jak atmosfera w pracy,ludzie którzy ją tworzą, zadowolenie z wykonanej roboty. Tak,tak. W pracy spędzamy połowę życia i nie chciałbym się męczyć do emerytury z takimi ułomami ( w większości) jakie są w tej firmie. Przoduje Haski.Inni też o tym pisali. Ale gdy tylko pojawiła się szansa na zmianę pracy na lepszą finansowo,gdzie są normalni ludzie, jest fajna atmosfera, nikt nikogo nie wyzywa i moja praca jest DOCENIANA,od razu do takiej pracy chce się wstawać rano to się nie zastanawiałem nawet 2 minut.Roztałem się z firmą bez płaczu.I jestem zadowolony. Z perspektywy czasu to nie był cały czas stracony,zawsze są nowe doświadczenia z których wyciąga się wnioski. I tyle. I nie byłem źle postrzegany w firmie. Raczej byłem dobrym pracownikiem ( nie boję się użyć tego określenia), kiedy się zwalniałem bardzo chciano bym został ale nie zrobiono nic by mnie zatrzymać. W nowej pracy gdy chciałem zmienić po jakimś czasie dział by więcej rzeczy poznać kierownik powiedział że nie ma mowy.Że on się dobrych ludzi nie pozbywa. To motywuje troszkę do pracy.Podwyżke niedużą bo niedużą ale też dostałem. I jestem teraz zadowolony. No i najważniejsze-nie mam takiego fizolstwa jakie miałem w ROSIE.Tyle jeśli chodzi o odpowiedź. Nie wiem czy to Cię satysfakcjonuje, zresztą mi to lata. Ale pisałem prawdę. Więc jak nie chcesz fizolstwa na produkcji to sobie odpuść chyba że chcesz wskoczyć na inne stanowisko. Pozdrawiam.

adam

Dzięki za takie szczegółowe informacje @xyz też słyszałem o magazynie pozytywne rzeczy podobno atmosfera tam też jest lepsza niż gdzie indziej. Pewnie jeśli nie pracujesz to nie wiesz o aktualnych rekrutacjach ale jeśli coś tam słyszałeś daj znać innym!

Mechanik

Rozmowa na korytarzu przez stopke polegała tylko na zapytaniu gdzie pracowalem i od kiedy mogę zacząć?

rekrutacje na stanowisko mechanika przeprowadzał czlowiek który nie wiedział co to suwmiarka i co to gwint drobno zwojowy i Czy moge popracowac tydzień bez umowy, Czlowiek nazywal się Stopka czy Stofka jakos tak. zgodzilem się na 2 dni poczym zrezygnowalem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

TenTypMes

No tak tylko spróbuj wziac jeden dzien l4 i na tym dniu sie skonczy twoja kariera

Melody

Wiesz co, no jak nie przyjmują kobiet na produkcje, to wychodzi na to, że masa osób się jednak nie dostanie, aczkolwiek własnie w biurze jest całkiem przyjemnie

Taki sobie gość

Raczej nie przyjmują Ala kobiet na produkcję bo co byś tam miała robić? Dźwigać słupy? He,he,he... Raczej nie. Kobiety pracują w biurach, sprzątają no i chyba ze dwie pracują na montażu ( ale jak możesz to sobie też odpuść ). Co do zarobków to prześledź wcześniejsze posty to wszystkiego się dowiesz. Pozdrawiam.

ala

czy przyjmuja kobiety na produkcje?i na jaki zarobek mozna liczyc?

Taki sobie gość

Język troszkę nieskładny ale w sumie popieram w 100%. Nic dodać nic ująć.W tym zakładzie lepiej już nie będzie.

elomelo320

w mojej opinii firma taka jak i te lampy, szału nie ma, emerytury to w niej nie wypracujesz godnej. szukajcie coś innego ludziska pozdro 600

rosa

Co już wszystkich pozwalniali z Rosy fac. jestescie daremni boicie sie nawet odezwac

yooo

Witam wszystkich przyjęli juz nowego elektryka? Jak tak to daje radę? Myślicie ze uchowa się dłużej pytam bo sam chciałem złożyć w tej firmie papiery ale po waszych komentarzach wycofałem się

ciekawa

chciałabym, żeby ktoś uczciwie opisał jak wygląda praca biurowa w Rosie, obecnie mam stałą ale słabo płatną pracę, myślę o aplikacji do Rosy

Taki sobie gość

To bardzo proste. Bo nie będziesz tylko elektrykiem ale także chłopcem od wszystkiego. W innych firmach elektryk to elektryk ale nie w tej firmie. Do tego dochodzi możliwość poznania nowych języków. Chodzi mi o "łacinę". No i pytanie na której firmie? Ale wszędzie jest tak samo. Sam sobie odpowiedz dlaczego cały czas jest ogłoszenie na to stanowisko... Przyjmij się,za dwa trzy tygodnie sam sobie odpowiesz.Pozdrawiam.

Men

Witam wszystkich mam pytanko dlaczego tak często przez firmę Rosa jest ogłoszenie przyjęcia na stanowisko elektryka??? pytam bo zastanawiam się czy nie złożyć tam papierów jak naprawdę waszym zdaniem wygląda praca w firmie Rosa na stanowisku Elektryka i dlaczego cały czas szukają nowego człowieka z góry dzięki na odpowiedz.

art

Praca jest ok. Firma jest polska, co dla mnie też jest ważne. Atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra. Sam Szef ma duży szacunek do pracowników. Czasem trzyma wszystko twardą ręką, ale jak widzi zaangażowanie i chęć do pracy, to jest wyrozumiały w przypadku popełnienia błędu. Dodatkowo w firmie jest duże parcie na ciągły rozwój. Uczestniczenie w rozwoju firmy też daje dużo satysfakcji. Polecam.

Taki sobie gość

Firma jest zajebista, super szef,kierownicy, brygadziści.... Sprzątaczki też fajne...Kasa bardzo dobra jest na czas, a praca jest lekka i przyjemna. Nic innego tylko pracować. Ja jestem zadowolony.To szczera prawda.

mike

Trzeba uważać co komu się mówi. Tam trzeba podwładnych bez własnego zdania,opinii na jakiś temat, którzy będą na pstryknięcie palca w firmie od zaraz. Jeden na drugiego kabluje, fałszywa atmosfera - poda rękę, przywita się a za plecami słyszy się co innego albo bezpośrednio wizyta u kierownika. Jeśli chodzi i pracę i płace jest OK, ze względu na atmosferę budowaną na ściemie -> (miło i fajnie, pomocni itd.) NIE POLECAM.

abc

Czy ktoś może coś napisać o tym jak wygląda praca na CNC ?

Rodriguez

Pracowałem tam i było Elegancko! Także polecam !!! Wszyscy w porządku, ten kto chce pracowac bedzie pracowal a ten co szuka lekkiej roboty to wiadomo jak jest xd

Zostaw merytoryczną opinię o ZHU ROSA, ZPSO ROSA - Tychy

• Jak się pracuje w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Kandydaci do pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZHU ROSA, ZPSO ROSA
2.2/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Cielmicka 16
    43-109 Tychy