Opinie o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZHU ROSA, ZPSO ROSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZHU ROSA, ZPSO ROSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

Taki sobie gość

Czytaj post powyżej kolego. Nie zaśmiecam, to Fakty. Mam pracę... Lepszą, ciekawszą, z możliwością rozwoju( bez fizolstwa) No i lepiej płatną. Tak masz rację, nic mi nie możecie zrobić. Możecie pobluzgać bo chyba tylko na to was stać. Może jakieś SENSOWNE ARGUMENTY?

adam

Dla mnie jednak kasa jest najważniejsza. Reszta jest do wypracowania.

@adam

W tej firmie nie idzie pewnych rzeczy wypracować. Wierz mi. No może garba od roboty. Tak. To jest możliwe

gość

A wiecie jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Pozdrawiam

@gość

Właśnie takie osoby jak powyżej lubią podpuszczać. Pozdro.

Taki sobie gość

No i są tu osoby na forum które tylko ludzi podpuszczają. Może ich to bawi? Inni też opisują jak się pracuje w firmie nie tylko ja. Więc nie pytajcie w kółko o to samo. Kasa nie jest może i zła ale chodzi o to w jakich warunkach ją zarabiasz. A to już zostało opisane także przez innych. No i tyle w tym temacie.

Mechanik

Rozmowa na korytarzu przez stopke polegała tylko na zapytaniu gdzie pracowalem i od kiedy mogę zacząć?

rekrutacje na stanowisko mechanika przeprowadzał czlowiek który nie wiedział co to suwmiarka i co to gwint drobno zwojowy i Czy moge popracowac tydzień bez umowy, Czlowiek nazywal się Stopka czy Stofka jakos tak. zgodzilem się na 2 dni poczym zrezygnowalem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Taki sobie gość

Firma nie jest biedna wierz mi ( czytaj właściciel nie jest biedny) a czy stara się o pracowników to też pojęcie względne. Zatrudnij się, to sam zweryfikujesz swoje domysły. Nie pisałem że mało, ale dużo też nie. Chodziło mi o koperty na koniec roku wręczane zazwyczaj przy spotkaniu wigilijnym. Szału nie ma względem wykonanej pracy bez zmoki i dnia L4 w skali całego roku. Ale to moje subiektywne zdanie. I nie jest tak że to niczyja wina. Zresztą, zatrudnij się popracuj to zrozumiesz. A jak nie chcesz to poczytaj wcześniejsze posty, jest opisane. Pozdro.

Taki sobie gość

Idźcie do firmy i się zatrudnijcie. Wszystkiego się dowiecie. Socjal jest- Kwartalna(często obcięta), wczasy pod gruszą ale płacone po sezonie urlopowym no i koperta z paczką na Boże Narodzenie (ale szału nie ma). Chcecie wiedzieć wcześniej coś na temat kasy? Zadajcie sobie trochę trudu i poczytajcie wcześniejsze posty. Jest napisane co i jak.

hehe

Może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?

@hehe

Może ktoś odpowie, pytaj choć nie wiem czy ktoś odpowie. Zapytaj u źródła.

Majszner

A mi się wydaje, że nie można tego tak rozdrabniać, chyba wszystko jest na swoim miejscu co koledzy?

Mindi

No jak taka sama to dość dobrze, bo była przeciez dobra

@Mindi

"Mindi" ty chyba z księżyca spadłaś. Dobra atmosfera... Ha,ha,ha,ha!

gość

Hej, a jaka teraz panuje atmosfera w firmie, wiecie?

@gość

Taka sama jak wcześniej, ha,ha,ha.

Taki sobie gość

No proszę a jednak ludzie piszą. Sam sobie odpowiedz czytelniku czy prawdę? Czy fałsz? "Majszner "nie podpuszczaj bo i tak Ci co dalej pracują w firmie swoje wiedzą i Ci co już nie także. Więc szkoda twoich trollowskich wpisów. Może wkrótce pojawią się jakieś murzyny do pracy? Kto to wie? Ha,ha,ha.

Taki sobie gość

Napisz gdzie chcesz pracować, to jest zależne od tego. Kasa może i nie jest zła, to jest zależne od tego czy nie boisz się pracy i czy chcesz pracować za takie pieniądze. " Warunki pracy " to pojęcie względne. Atmosfera wcale nie dopisuje. Ale skoro uważasz inaczej to niech reszty informacji udzieli Ci ten "ktoś" kto twierdzi że jest tak OK bo chyba od kogoś masz te informacje. Pozdrawiam.

ara

Taki sobie gość' moim zdnaiem idelanych firm jeżeli mowimy o tej branży to nie ma, wiec nieszukajmy na siłę jakiś negatywów.Sam piszesz ,że w okolicy ich trochę stoi wiec jak myslisz dlaczego? Skoro dookola jest wiele roznych firm też pewnie dobry, wiec czego oni?

@ara

"ara" nie wiem o co Ci chodzi? Nie pisałem że nie ma firm idealnych( nigdy) bo takich nie ma ale są bardzo dobre i w takiej teraz pracuję. I nie szukam negatywów tylko opisuję fakty które zaistniały kiedy pracowałem w ROSIE. Bo to może lecz nie musi pomóc w wyborze pracy innym ludziom. Taka jest idea tego forum. Czyż nie? Więc o co kaman? Pracujesz w firmie i masz się dobrze? To ciesz się. Pisałem że nie wszyscy mają źle. Chyba że nie pracujesz to też inna historia. Napisz, nie musisz pisać w jakim dziale pracujesz. Zapraszam do polemiki.Pozdrawiam.

ara

Jeżeli chodzi o oswietlenie to chyba są jednymi z najlepszych firm w Polsce

@ara

''ara'' siemka ponownie. Masz racje,są konkurencyjni ,jako firma oświetleniowa na rynku są jednym z liderów ale nie są jedyną firmą. Jakość produktów DOBRA lecz nie doskonała.Wystarczy przyjrzeć się z bliska tym słupom,w końcu w okolicy trochę tego stoi.A tak poza tym jak się pracowało przy produkcji tego oświetlenia to się wie.Ale ogólnie jest OK.''ara'' pracujesz tam że tak słodzisz?

elka

@ Taki sobie gość ja bym chciała tam aplikować i mnie inetresują właśnie aktualne warunki. Znaczy chciałam .... bo widziałam twoje poprzednie wpisy - nei oszukujmy sie nie naprawają optymizmem. ........

@elka

"elka"masz rację. Moje wpisy nie napawają optymizmem. Nic nie poradzę, takie fakty. Wiesz dlaczego nikt nie pisze w obronie firmy? Bo się im nie chce,a po drugie to prawda i dlatego nikt tego nie neguje. Może ktoś by się znalazł,ktoś kto się dobrze ustawił i nie dotknęły go te przykre sytuacje,nie mówię że nie. Ale nie uwierzę że jeśli pracuje w firmie jakiś czas to nie był świadkiem takich sytuacji lub o nich nie słyszał. Jak już pisałem negatywne opinie są bo w firmie nie jest wszystko OK.Sama sobie odpowiedz dlaczego są w zasadzie negatywne. Nadmienię że na firmę w której aktualnie pracuję nie ma negatywnych opini (sic!) No a jest ich z 200. Czyli można. Ale tam ludzie przychodzą do pracy uśmiechnięci i zadowoleni i nikt nie"wbija mi noża w plecy"gdy jestem odwrócony.A forum jest po to by pisać o firmach i odpowiadać na posty. W firmie pracują kobiety- biurowcu(ZPSO) tam najwiecej- dział sprzedaży, księgowość itp. Zresztą w każdej z trzech firm (ZPSO, ZHU,ZU)pracują kobiety w biurach. Do tego dwie lub trzy ( mogło się zmienić od czasu jak nie pracuję) na montażu w ZPSO no i są jeszcze panie które sprzątają. Produkcja to raczej działy zdominowane przez mężczyzn z wiadomych powodów. Nie wiem jakie są warunki finansowe w tych działach gdzie pracują kobiety więc nie chciałbym Cię wprowadzać w błąd. Ale nie są to złe pieniądze. No i zawsze są na czas. Część nad,część pod stołem ale to już chyba wiesz bo inni o tym też pisali. Wiadomo że atmosferę tworzą ludzie więc zależy jak trafisz tak będzie. Na produkcji jest z tym kiepsko (bynajmniej z mojego doświadczenia) a na temat pracy w biurze nie zabieram głosu bo teraz nie wiem. Ale też czasem bywało różowo. Za moich czasów. Więc nie wiem czy pomogłem Ci w wyborze ale tyle ile mogłem to napisałem. Jak napiszesz konkretnie w co celujesz będzie łatwiej. Ale w sumie na forum nie zdradza się takich rzeczy. Bo to ktoś może później wykorzystać. Tak więc decyzja należy do Ciebie miła pani. Może trafisz dobrze. Czego życzę. Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Ja tak mam. Pozdrawiam. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania- pisz. Postaram się odpowiedzieć. Ogólnie firma ROSA jako firma na rynku bardzo dobrze funkcjonuje i się rozwija (to niebywała zasługa pana S.Rosy bo ma chłop łeb do interesów i trzyma wszystko twardą ręką). Ale relacje ludzi w środku firmy są... poczytaj posty. Szef ma wszystko oprócz jednego. To szacunek pracowników. Można to olać. Ale nie można kupić. Za żadne pieniądze. A szkoda. Można by inaczej rozmawiać z ludźmi. Jego wybór. Bo w oczy nikt tego nie powie ale po kątach mówią wszyscy. Nie boję się tego napisać. To moje subiektywne zdanie, ale WIEM że inni myślą podobnie. To by było na tyle. Pozdrawiam.

@elka

"elka" atakuj na forum może ktoś z biur udzieli Ci obszerniejszych informacji odnośnie tej pracy. Może ktoś napisze.

adam

Ech @Taki sobie gość nie rozumiem co dają ci cały czas te negatywy..skoro już nie pracujesz to nie wiem też jakie są tam aktualnie warunki, może lepsze?

@adam

" adam " napisz czy tam pracujesz czy chcesz podjąć pracę? Udzielę Ci wtedy rzeczowej odpowiedzi.Pozdro.

vnmn

@ Taki sobie gość skoro wyjaśniłes i ktoś nie zrozumial, not o już inie twój problem, tylko jego. Przekona sie moze w innym momencie :)

@vnmn

Dokładnie. Krzyż na drogę. Amen.

adam

Dokładnie @romek ktoś będzie chciał jak pojawią się ogłoszenia to będzie mógł się zgłosić

mjhhn

@taki sobie gość wszytskjo wyraźnmie wyrjaśniłeś i dzieki wielkie za te ifnrmacje, bo były przydatne !

@mjhhn

No problem. Ja w sumie i tak nie odwiodę was od podjęcia pracy w tej firmie. Nie mam w tym żadnego interesu. Jedynie stwierdzam fakty. Jak już pisałem pan S.Rosa mnie osobiście nie zaszkodził przez tyle lat pracy.Może troszkę pośrednio, ale taki przywilej pracodawcy. I z tym się godzę. Ale to nie oznacza że nie mam napisać jak ta firma funkcjonuje,jakie są warunki pracy itp. Co innego że w tej firmie jest masa ułomów z którymi nie idzie się dogadać a ich błędne decyzje doprowadzają do jeszcze większego bałaganu. Taka prawda. Pozdrawiam.

Taki sobie gość

"romek" tak,tak... Chcesz to się zatrudnij się w ROSIE. Miłej jebaczki życzę. Bez złośliwości.

hmm

Niektórzy nasłuchają się plotek i później tutaj wypisują..spoko by było jakby napisał ktoś kto tam teraz aktualnie pracuje dużo by się rozjaśniło albo jakby dodali jakieś ogłoszenie i można by było zobaczyć warunki

Zostaw merytoryczną opinię o ZHU ROSA, ZPSO ROSA - Tychy

• Jak się pracuje w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Kandydaci do pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZHU ROSA, ZPSO ROSA
2.2/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Cielmicka 16
    43-109 Tychy