Opinie o Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat w Kraków

Luca Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje w dziale redakcyjnym? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Janek

Macie jakiś powód, że od dość dawna nikomu nie chciało się napisać opinii o newsach w firmie?

CutCut Nowy wpis
@Janek

Może dlatego, że wcześniejsze opinie są aktualne. Firma niereformowalna.

Janusz

Czy Waszym zdaniem zamieszczone wcześniej opinie sa zgodne z prawdą? Czego oczekiwalibyście od tego pracodawcy? W związku z charakterem naszego forum, zachęcam do zamieszczania informacji na temat warunków pracy, atmosfery pracy i informacji, które mogą być przydatne dla osób planujących zatrudnienie w tym wydawnictwie. Przypominam o zamieszczaniu komentarzy zgodnych z regulaminem naszego forum ( https://www.gowork.pl/regulamin )

Maribelle Nowy wpis
@Janusz

Niestety praca tam to porażka. Właściciel nie wie co się dzieje na rynku, synowie zamiast pracować ( są pracownikami ) , nic nie robią , w firmie panuje bałagan , ciągła rotacja pracowników.

Aneta Nowy wpis

Czy wiecie może czy księgarnia działa stacjonarnie? Może przez covid się to zmieniło?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgarz, sprzedawca?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Franek

Pewnie zapomniałeś dodać, że dla młodego pracownika który przychodzi do firmy?

Morrslieb

Właściciel firmy zatrzymał się na etapie lat 80-tych/90-tych gdzie na stanowisko magazyniera za wygórowane obowiązki proponuje najniższą krajową. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona nie na temat, w sposób jak zniechęcić człowieka do pracy, opowiadając przy tym wydarzenia z własnego życia czy też jaki film ostatnio oglądał. W trakcie rozmowy, dwóch jego synów zamiast brać udział w rozmowie (to z nimi miało się pracować), szybko zajęli się swoimi obowiązkami. Z rozmowy i zachowania pracowników można wyczuć że panuje tam chaos i ciągła zmienność nastroju właściciela. Opinia wystawiona na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej, a nie samej pracy w tym wydawnictwie.

ala

potwierdzam, pracowałam w skrzacie przez kilka miesięcy jako PH. [usunięte przez moderatora] traktuje pracowników jak bandę idiotów, jeleni, z którą nie warto nawet rozmawiać. Jeśli ktoś ma niskie mniemanie o sobie, nie ma za grosz szacunku do samego siebie, chce pracować za półdarmo - to miejsce idealne dla niego.

serena
@ala

to odnośnie pracowników magazynowych, prawda? Zasadniczo jest tak: jak się zatrudniasz, jest ok., potem jesteś super, potem też, potem też, aż tu nagle... nic nie umiesz, z twojej winy nic się nie sprzedaje, nic się nie sprzedaje... no i zwolnienia... albo wymiany Ale Ty jako Ty nie masz na to wpływu. Bo nieudolnie prowadzona firma przez niemal 70-latka, który nie dopuszcza do słowa ani dwóch pełnoletnich synów, ani profesjonalnych pracowników i wydaje mu się, że nadal rządzi.... buahahahaha :):):)):):):) Jest pięknie!

loko

Szukasz pracy w celach zarobkowych, aby się rozwijać, może czegoś nauczyć? czy po to aby firma płaciła za Twoje wieczorne wypady na miasto???? obudź się.... to prywatna firma i każda złotówka zanim zostanie wydana zostaje 6 razy obrócona w rękach..... Pracowałem tam jakiś czas... opinia co do książek jest super, fajny wydawca choć moim zdaniem trochę przespane 5 minut powoduje to że teraz jest trochę gorzej.. Z kasą różnie choć ja miałem zawsze na czas, atmosfera ok, choć fakt co poniektórzy pojadali trochę rozumów... Prezes spoko człowiek, synowie również.... Co do specyfiki, wyglądu magazynu, pomieszczeń socjalnych... późny gierek.. i tu faktycznie jest[usunięte przez moderatora] Z drugiej strony znalezienie dobrego magazynu to koszty a to przekłada się w cenę wydawanych tytułów.... Jeżeli ktoś przeczyta to ze zrozumieniem sam wyda swoją opinie.....

Sandra
@loko

Drogi! Gdyby to wydawnictwo było prowadzone przez świadomego człowieka.... I nie dajcie sobie wmówić bzdur o kryzysie. Bo każdy pracodawca mówi temu komu płaci,że jest "słabo". Inni z branży trudno, bo trudno, pną się w górę. Pan Skrzat liczył, że odejdzie w chwale i rozkwicie firmy. Nie w tym kraju! A że lubi trzydziestki w mini i z dekoltem. No to dodatkowo....

te

zamiast się cieszyć i doceniać że macie świetne zatrudnienie w krakowskim wydawnictwie które działa juże dwadzieścia lat, to wy wolicie zajmować się tami tematami jak brak kuchenki mikrofalowej, no gratulacje... a z innej beczki,są teraz jakieś promocfje na lektury?

bonia
@te

Lektury cały czas się nie sprzedawały, masakra, beznadzieja, zły kurs, niemożność sprzedaży, sparaliżowany dział handlowy - takie info "z góry". Zatrudnienie, kochani, zatrudnienie. Ale jakby kto chciał poważnie traktować, to nie chodźcie tam Wy, którzy macie pracę, a chcecie zmienić na przyjaźniejszą (mobing w tej, gdzie jesteście). Pięknego Roku!!! Mimo wszystko. Ludzie zawsze będą czytać, szkoda, że to wydawcy głównie przekonują innych, że książka przeżywa kryzys.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat - Kraków

• Jak się pracuje w Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat?

Zobacz opinie na temat firmy Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stanisław Porębski Księgarnia Wydawnictwo Skrzat
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Prądnicka 77
    31-202 Kraków