Andiw sp. o.o.

Wrocław

Opinie o Andiw sp. o.o.

admin 2015-08-05 22:25
Znasz pracę w firmie Andiw sp. o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!
Marcin 2016-08-05 12:28
polecam biuro Andiw do współpracy dla brokerów, mają duże doświadczenie i zapewniają wsparcie!
Robert 2016-09-22 13:54
Wzięli mnie jako kompletnego świeżaka, od razu mnóstwo praktyki, kompleksowe rozwiązania dla klientów, szeroka oferta, mogłem korzystać z wiedzy i doświadczenia współpracowników, poznałem prawdziwe know-how, naprawdę polecam!
Piotrek 2016-11-29 15:16
To moje pierwsze doświadczenie w pracy jako agent ubezpieczeniowy i jestem mile zaskoczony, bo bardzo spodobała mi się praca w tym charakterze. Zwłaszcza, że warunki finansowe są bardzo korzystne, a sama praca jest dla mnie bardzo rozwojowa. a i zespół całkiem fajny ;)
Joanna 2017-05-09 14:04
Witam,
Jestem zainteresowana pracą w tej firmie na stanowisku agenta. Może ktoś napisać jakie są warunki współpracy? Czy są narzucane jakieś plany do wykonania? Ile wynosi prowizja? itp

Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.
ANDIW 2017-06-20 11:53
Szanowna Pani Joanno,
Warunki współpracy określa umowa o współpracy a wysokość prowizji załączniki produktowe do niej. Współpraca z ANDIW polega na samodzielnym pozyskiwaniu klientów za wynagrodzenie prowizyjne. Firma dostarcza nie tylko szeroką ofertę produktową, ale także merytoryczną wiedzę. Wysokość prowizji przedstawiamy wyłącznie przy osobistym spotkaniu. Proponuję zapoznanie się z następującymi materiałami :

- film o dla potencjalnych współpracowników
https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=qSOO1fKWZiI

- strona andiw.pl

- wywiad z głównym udziałowcem w Gazecie Ubezpieczeniowej (Gazeta Ubezpieczeniowa Nr 20 (944) 16-22 maja 2017)

oraz kontakt
rekrutacja@andiw.pl
Boczmen31 2017-06-25 11:00
A czy zajęcie to można traktować jako dodatkowe zajęcie?.
Ja obecnie pracuję na etacie w godzinach od 8.30 do 16.30 i nie wiem czy da się podołać jeszcze takiemu zajęciu?. I jak wygląda kwestia szkoleń w tej firmie i czy egzamin na agenta jest trudny?.
Czy warto się w to pchać?.
Zostaw swoją opinię o Andiw sp. o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andiw sp. o.o.