Opinie o Margo Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Margo Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Margo Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margo Sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Nie polecam, zatrudniają na raz dużo osób po czym po miesiącu zwalniają bo nie mają tyle miejsc pracy, obiecując na rozmowie pracę na długi czas. Myślę że to jest spowodowane tym że po 3 miesiącach obiecując większe zarobki więc wolą co chwilę zatrudniać i zwalniać ludzi żeby nie dotrwali tego czasu. Co jedynie pozytywne w tej pracy to atmosfera i spoko ludzie. Co do wypłaty to nawet stali pracownicy co miesiąc nie wiedzieli jakiej wypłaty mogą się spodziewać. Szef to wgl jaki burak, chodzi i nawet dzień dobry nie odpowie. NIE POLECAM

Komisarz Ryba

Wszedłem na ten profil z ciekawości bo koledzy z pracy powiedzieli co się tu dzieje. Przeczytałem niektóre opinie i mam jedną uwagę: krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Nie wiem kto dokładnie dodaje te wpisy, ale znałem takich asów co przychodzili do roboty i myśleli, że połowę dnia mogą spędzić na fajku, a drugą na telefonie. Zwrócisz takim uwagę i od razu wielkie niezadowolenie i fochy. Tacy będą niezadowoleni w każdej robocie, bo to taki charakter. Naszczęście to jednostki i ja u siebie w biurze ich nie widuję. Do niezadowolonych: panowie może bardziej honorowo będzie przyjść do szefa i powiedzieć co nie pasuje zamiast dodawać chamskie anonimowe wpisy w necie? Powiem tak. Pracuję tutaj kilka lat podobnie jak wiekszość ludzi w biurze. Przez tyle lat mało kto znajdywał powód, żeby chcieć zmienić robotę. Kolegę podobno nawet kusiła konkurencja, ale ostatecznie nie dali niczego lepszego od tego co miał tutaj. Przyszedłem tutaj bez doświadczenia w branży i wszystkiego się nauczyłem. Zarobki OK. Moim zdaniem nawet powyżej tego co na rynku. Chcesz mieć jeszcze więcej, to możesz, bo roboty jest pod dostatkiem i wystarczy chcieć. Auta służbowe OK. Szefostwo tez OK, pomaga jak masz problem a niektórych wyciągało z naprawdę duzych problemów. Popłaca przychodzić z pomysłami i inicjatywami, bo jeśli są dobre to dostajesz zielone światło. Napewno uczciwi i pracowici maja łatwiej. Firma jest stabilna, w ostatnich latach podjęto kilka dobrych decyzji co mocno popchnęło wszystko do przodu. Dużym minusem do tej pory było stare biuro, było kilka lokalizacji, ale niedługo mamy się przenosić do nowego biurowca.

Achim
@Komisarz Ryba

Pamiętam jeszcze czasy gdy przywoziłem przesyłki na ulicę Studzienną w Toruniu Piękny rozwój. Respekt. Może znajdę miejsce w Waszym zespole ????

Pracownik biurowy

To ja może dla odmiany napiszę coś odwrotnego do wielu ukazujących się tutaj opinii. Moja neutralna opinia jako pracownika biurowego, oceniając całokształt - jest pozytywna. Jeśli wywiązujesz się sumiennie ze swoich obowiązków, prędzej czy później zostanie to przez kierownictwo zauważone i najpewniej taka osoba otrzyma szansę rozwoju. Trochę się dziwię czytając tyle negatywnych opinii, z którymi osobiście - przynajmniej jeśli chodzi o pracę w biurze - nie mogę się zgodzić. Ja jestem zadowolony z pracy i ze swojej strony osobom wahającym się - polecam.

Justa Nowy wpis

Hejka. Na głównej stronie widnieje oferta dla specjalisty ds. marketingu. szerszy zakres szkoleń by mnie interesował, możecie się co do niego odnieść? podkreślana jest w opisie możliwość rozwoju kompetencji branżowych, wszystkie te kursy są organizowane w trakcie pracy?

Pracownik Nowy wpis

Możecie wyjaśnić mi te kwestie wynagrodzenia? ktoś napisał wprost, że jest tu tak, że nikt nie wie o tym jaka będzie wyplata w danym miesiącu, mimo wszystko jakiś minimalny jej próg jest znany? Myślę o zatrudnieniu się jako asystent działu zaopatrzenia, wiem ze oferty od kwartału już nie ma ale zastanawiam się przy tym jak często ja wznawiają, bo może uda się jeszcze aplikować

Cześć, przymierzam się teraz do aplikowania do nich na stanowisko magazyniera. Na stronce jest wzmianka o umowie o pracę i stabilności, ale ani słowa o stawce. Od jakiej kwoty się zaczyna przychodząc do pracy? Zaintrygował mnie też zapis o "braku nudy" w ofercie pracy. Co mam przez to rozumieć? Trochę się boję czy nie oznacza to zbyt dużej liczby nadgodzin chociażby.

XD Nowy wpis

Wypłata w firmie margo to wieczna zagadka. Nie ma jakiegoś punktu odniesienia. Każdy się zastanawia jaka będzie wypłata w danym miesiącu. Nie ma nudy? No nie ma, zero jakiegoś ładu na zmianie, wieczny chaos, robisz wszystko.

Przedstawiciel Handlowy

do nauki wiedza o lozyskach. tego można wymagac w trakcie pracy a nie kazac się uczyc oznaczen przed zatrudnieniem, a potem nie poinformować o rezulacie rozmow

czesc pytyna o kwestie prywatne, pozostale spoko - jak na każdej rozmowie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Komisarz Ryba

XD

Typowo, coś na zasadzie „nie znam się, ale się wypowiem” ???? Przecież firma taka super, że ludzi brakuje do pracy i mało tego ludzie z długim stażem pracy się zwalniają.

To tak dla jasności, skoro już twierdzisz, że poprzednik na temat magazynu pojęcie ma zerowe to możesz naprostować te opinie od swojej strony by było wiadomo o chodziło? Przede wszystkim ludzie na magazynie faktycznie są niezadowoleni z tej całej roboty? Nie da rady o poprawę warunków?

Achim
@Komisarz Ryba

Lolka

Faktycznie atmosfera jest taka w porządku jak tu napisano? A konkretniej na samym dziale zaopatrzenia jaka może być? Wiem, że jest wystawiona oferta dla asystenta, w sumie na dwa stanowiska z tego co widzę w opisie. Czy to nabory ze względu na rozwój? możecie mi proszę opisać jak taka praca wygląda? chyba złoże CV

Jaka atmosfera jest między działami w Margo Sp. z o.o. sp.k.?

Marysia

Dokładnie ! fajna atmosfera!

Asystent Wsparcia Techniczno-Handlowego w ogłoszeniu niby napisane ma że jest perspektywa awansu a jak w praktyce? Czym trzeba „zasłużyć” żeby przejść na wyższe stanowisko? Ogłoszenie mi nie powie takich szczegółów, więc pytam Was. Bo jednak zależy mi żeby mieć tę okazję do rozwoju.

Ona

Jaka jest atmosfera pracy w dziale księgowym?

Ella
@Ona

W dziale są same młode dziewczyny i starsza pani jako szefowa. Mało jest w naszym mieście takich miejsc, gdzie nauczysz się lepiej księgowości, bo przerabiamy prawie wszystkie możliwe zagadnienia.

Wcześniej jak ktoś pytał o tego referenta terapeuta nikt się nie dostał, że teraz tez oferta wisi? Chyba ze tam na dziale trochę więcej osób jest potrzebnych? Szukam stabilnej pracy i teraz nie wiem czy aplikować? zespół będzie niezmienny?

X

Skoro masz podejscie "a co mnie to" do firmy, do której chcesz się dostac, to co się dziwisz, że nie dali Ci odpowiedzi?:P To raczej elementarz, żeby na rozmowie o pracę pokazać zainteresowanie firmą. Ja pracuję od niedawna. Rozmowa byla rzeczowa, chociaż czekałem na jakieś info dwa tygodnie po pierwszej rozmowie. Potem juz było błyskawicznie, bo zadzwonił sam szef i dostałem zaproszenie na drugie spotkanie, a następnego dnia mialem umowę do podpisania. Finanse przyzwoite i dobre szkolenie przed startem pracy, wiec nie trzeba się bać, ze czegos wczesniej nie umiesz. Duzym plusem sa tu ludzie, bo wszyscy pomagaja jak czegos potrzebujesz albo nie wiesz. Większych minusów na razie nie widzę, ale moje poprzednie miejsce pracy to była (usunięte przez administratora). Ogólnie sa wolne wakaty i przydałyby się dodatkowe ręce do pracy. Kandydatom polecam przed rozmowa przejrzeć stronę firmy, bo można łatwo zabłysnąć jakaś wiedza podczas rozmowy. Warto zapytać o nowy magazyn, bo to duża rzecz w firmie i niektórym się oczy zapalają jak o tym mówią :D

Pracownik biurowy

Referent ds. Księgowości musi mieć wyższe wykształcenie? Kierunki w ogłoszeniu o pracę podali, ale o poziomie nic nie wspomnieli, ja jestem na przykład po technikum. Nie wiem, czy to wystarczy? Żeby wzięli pod uwagę moje CV? Może ktoś też tak miał

Bbj

Jak praca na magazynie ? Widzę ogłoszenie i chciałabym złożyć CV

No właśnie czytam trochę, serio z tym aż tak źle? Codziennie jest jakiś kontakt z szefem czy raczej z innymi ludźmi ma się do czynienia? Reszta jest ok?

Miki
@Bbj

Ja pracuję w nowym magazynie bo jest jeszcze stary i powiem że firma bardzo dba o pracownika W tym nowym magazynie są takie warunki jakich nie spotkasz nigdzie w Toruniu,pracowałem w innych to wiem Widać że firma zadbała by praca magazyniera nie była ciężka Płacą dobrze a premia ile zrobisz tyle masz Nie czytaj tu bo są tacy którzy nie lubią że przyjdzie ktoś lepszy od nich

XD
@Miki

Praca magazyniera jest lekka w tej firmie? Powiedz mi gdzie? Większość ludzi l4 na plecy kładzie. Magazyn w mojej poprzedniej firmie był bardziej nowoczesny, więc tu też wprowadzasz ludzi w błąd. Dobrze płacą? Od kiedy?! Premia, ile zrobisz tyle masz?!? Nikt nie wie jak naliczana jest premia, co miesiąc się każdy zastanawia jaka będzie wypłata. Tak jak kolega niżej zaznaczył, nie jesteś magazynierem w tej firmie. Pewnie Pan C sam napisał sobie opinię ????

Jolanta

Czyli nie tylko ja poluje na asystenckie stanowisko? :) widzę jednak, że mnie wpadła w oko oferta na dział techniczno-handlowy. Mam jeszcze ze dwa tygodnie by jakoś próbować się zdecydować, powiecie czy warto? mam tez alternatywne opcje po prostu. Zresztą czy trudno się dostać? jak moja rozmowa może teraz wyglądać?

Hej, orientuje się ktoś, ile jako asystent działu zaopatrzenia mogę wyciągnąć? Pytam, bo to jednak asystenckie stanowisko, to nie wiem, czy dobrze zapłacą, czy gdziekolwiek dobrze płacą na takich pomocniczych. Pomoże ktoś? Z góry dzięki. Bo w ogłoszeniu nie napisali.

Od poniedziałku do piątku, to ile tu płacą za cały miesiąc pracy bez nadgodzin? Bo za darmo bym nie chodził :D

Na nowy magazyn chcą za najniższą krajową ????????‍♂️

Zbychu

Coś jakby z Twych słów wynikało, że roboty miałeś za trzy osoby i że urazu się tam nabawiłeś? A przy jakich czynnościach to było, jeśli Cię dobrze zrozumiałem? I czy zakres prac po zatrudnieniu zgadzał się z tym, co mówiono na rozmowie?

@Zbychu

Panie Zbyszku rozmowa kompletnie odbiega od tego co zostanie przedstawione na rozmowie. Praca za 3 wynika z niekompetencji i dopilnowania tego co się dzieje na magazynie pracownik mógł nie przyjść sobie na zmianę bo mu się nie chciało ja stając źle z schody nabawiłem się zwichnięcia kostki zgłaszając to do kierownika pana B usłyszałem ironiczne „ale nogi ci nie urwało wiec jest dobrze” gdzie przez następne 4 godziny pracowałem z prowizorycznie zawinięta kostka w szmatę i zawinięta taśma klejąca bo usłyszałem sprzeciw na moje wyjście z względu na to ze żaden inny pracownik nie był szkolony na mój dział.

Aga

A co grozi za takie urwanie się na papierosa? Trzeba się spodziewać za to kary np. potrącenia premii? Nie za bardzo rozumiem po co pracodawcy te haki w postaci alimentów itp na pracowników? W jaki sposób takie informacje są wykorzystywane?

Kaśka

Rzuciło mi się w oczy to, że wypłata może się nie zgadzać. To jak często się nie zgadza? Zawsze na niekorzyść pracownika? Czy po interwencji wszystko jest wyrównywane?

Dzień dobry, czy ma ktoś informację jak wygląda praca handlowca ? Jakie są plany zakładane ? Do zrobienia ? Czy jest swoboda w działaniu ? Jakie auta ? Można użytkować prywatnie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Margo Sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Margo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Margo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Margo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Margo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Margo Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Margo Sp. z o.o. sp.k.