Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej

Nasielsk

Opinie o Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej

anonim 2011-09-24 19:20:16
guzik prawda [usunięte przez moderatora] żadnych składek nie płacą a kirownik wraz z szefem są zamuleni jak żółwie czekałem na umowę ponad rok i po roku dostałem ale o dzieło a miała być po tyg.od przyjęcia o pracę na okres próbny.NIE POLECAM JAKO PRACODAWCY I JAKO KORZYSTANIA Z ICH USŁUG
Marcin 2015-01-23 23:02:35
Nie polecam oszukują klientów umawiają się na zrobienie np.rozrządu za 600zł a cena przy odbiorze rośnie o 300zł w górę. Wymieniają części które nie podlegały wymianie i chcą za to pieniądze (śmieszne) ubrudzili samochód w środku plus na zewnątrz uszkodzili i się wypierali że to już było NIE POLECAM
Jedrek 2016-08-04 21:17:36
Byłem tam na praktykach i nie powiem złego słowa A co do wypowiedzi Marcina to niema racji bo cena części jest różna i zawsze może coś dojść do wymiany . Ja osobiście polecam ta firmę dobrze robią i profesonialnie
Zostaw swoją opinię o Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej - Nasielsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Max S.C. Marcin Zalewski Roman Frej