AP CLIMA

Wrocław

Opinie o AP CLIMA

Marcin 2013-09-21 22:02:37
Bardzo miło wspominam pracę w Ap Clima. Odszedłem tylko z tego względu, że się przeprowadziłem. Dobry kontakt z szefem, możliwość otrzymania premii za bezproblemowe realizacje zleceń.
Marcin 2013-09-23 14:34:15
W Apclima pracuję od kilku lat jako monter klimatyzacji i wentylacji. Bardzo sobie chwalę pracę. Wynagrodzenie adekwatne do pracy, a za nadgodziny są wypłacane premie.
Arek 2013-11-29 10:07:11
Wynagrodzenie otrzymuje się adekwatnie do włożonej pracy, dlatego ja się cieszę, że mogłem tam pracować. Zdobyłem niezbędne doświadczenie, które przydało mi się w nowej pracy. Z racji tego, że żona otrzymała pracę w innym mieście musiałem się rozstać z ap climą.
Wywrocki 2014-01-20 19:39:09
Nie pracowałem tam, ale jeśli wynagrodzenia są naprawdę proporcjonalne do do włożonej pracy to zarabiają tam dużo :) Zespół profesjonalistów :)
Hewj 2014-01-20 21:45:22
Polecam firmę, pełen profesjonalizm
Dawid74 2014-01-26 22:37:24
Profesjonalny zespół, zgrana i uprzejma dla siebie ekipa. Miałem okazje tam pracować, zdobyłem doświadczenie i ciesze się, że w tak solidnej firmie.
Czesław 2014-01-27 16:34:48
Mimo, że nie pracowałem w tej firmie to mogę z całą odpowiedzialnością ich polecić. Po prostu profesjonalisci, korzystalem z ich uslug kilkakrotnie, raz nawet poprawiali robotę, którą spartaczyła ich konkurencja
Hippis 2014-01-27 16:59:54
Widzę, że same dobre słowa :) Miło. Ja ze swojej strony mogę je potwierdzić, ponieważ od dłuższego czasu jestem pracownikiem tej firmy i staramy się wszystkie zlecenia wykonywać profesjonalnie, nie zysk jest najważniejszy.
Ela 2014-02-09 11:28:02
O tak, muszę się zgodzić, ze są to fachowcy. Również mam nadzieję, że za swoją prace otrzymuja nalezyte wynagrodzenie : )
978 2015-02-04 23:56:30
fajnie że to profesjonalna firma na pewno wyślę Cv.. tylko pytanie wiem, że od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym? dziękuje bardzo za odpowiedzi...
bart126 2015-05-31 22:57:44
Może zarabiają dużo bo oszukują klientów.
Pobierają zaliczki i nie kończą zleceń, być może to zasługa zgrania zespołu.
Okraść, oszukać to ich dewiza.
łyk 2016-05-13 20:08:59
nie pomyślałem o tym w sumie.. Faktycznie, idzie lato a z nim zapotrzebowanie na klimatyzację :) wydaje mi się, że mogą mieć przez to więcej pracy. Zwłaszcza, że mają rozwiązania i dla domu i dla firmy. Można przebierać w klimatyzatorach tak naprawdę.
Zostaw swoją opinię o AP CLIMA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP CLIMA