logo MAVIT

MAVIT

Opinie o MAVIT

rozżalona/ny/ 2011-04-18 20:20:02
Firma Mavit zatrudnia naprawdę dobry personel ale niestety za marne grosze.[usunięte przez moderatora] panie salowe które za te marne grosze są traktowane jak jakieś popychadła.Wyobraźcie sobie że pielęgniarki nawet były obrażone że salowa kiedyś nie podała posiłku a one biedne zasuwają aż sie pot z tyłka leje i za co ?za 1/4 premii jaką obiecywali podczas rekrutacji!!!Personelu jest tam za mało i niektórzy by chcieli pracować ale tak się nie da!!![usunięte przez moderatora]Zastanówcię się,tam może pracować kto musi!!!
monikas 2011-11-07 14:45:56
Do Mavit nie sposob się dodzwonić i umówic na konsultacje, zabieg!! Robie to od kilku dni i ciagle wszystkie linie (panie recepjonistki) są zajete! podany jest tylko JEDEN nr tel. stacjonarnego! Wyslałam wiec mejla, prosząc o zapisanie do lekarza i podając swój nr tel. Przez cały dzień nikt nie oddzwonił!! W dobie rozwiniętej komunikacji interentowej, tel. komorkowych - Mavit widocznie w dalszym ciagu preferuje KONTAKT OSOBISTY!! Skandal!
nahia 2012-11-29 20:26:00
mavit katowice to jakis jeden syf.
Naciagaja ludzi ze niby rekrutacja, zaciagaja na rozmowe i ina oddział pod pretekstem obejrzenia oddziału czy sie podoba i takie bajery. LUDZIE PRACUJA DARMO BEZ UMOWY po 8 10 godzin A POZNIEJ DOSTAJA KOPA W TYLEK. tak sie naciaga ludzi.
ania 2016-06-07 16:52:36
naprawdę nie polecam,szkoda zdrowia
Zostaw swoją opinię o MAVIT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAVIT