Sales Net

Opinie o Sales Net

niedoszły pracownik 2011-12-19 13:27:50
Zostało mi zaproponowane stanowisko dyrektora zarządzającego w tej firmie w ramach DG. Wszystko się wydawało być na miejscu, jednak gdy doszło do podpisywania umowy, okazało się, że cała odpowiedzialność będzie na moich barkach i jak cokolwiek pójdzie nie tak, mogą mnie na 100 sposobów uwalić. Zaproponowałem zmiany, zostały one przyjęte, miałem mailowo otrzymać budżet do analizy, jednak pojawiły się "problemy z wysłaniem pliku" a później z dodzwonieniem się do tych ludzi. Sytuacja byłaby do przeżycia, gdyby nie to, że byłem z nimi po słowie i zwolniłem się z poprzedniej pracy. Właściciele tej firmy kreują się na bogobojnych, prawilnych ludzi, super moralnych, a zachowują się podle. Suma sumarum cieszę się że nie doszło do współpracy, boję się, że dopiero okazałoby się jacy "solidni" są właściciele. Bardzo gorąco odradzam podjęcie jakiejkolwiek formy współpracy z Sales Net. To przez takich ludzi odechciewa mi się pracować w tym kraju. OMIJAJCIE Z DALEKA.
Prezes Zarządu Sales Net Sp z o.o. 2012-01-02 13:08:16
Pan [usunięte przez moderatora] będąc regionalnym kierownikiem sprzedaży wykonując obowiązki w swojej poprzedniej firmie jako Przedstawiciel Handlowy przystąpił do rekrutacji którą organizowaliśmy w celu zatrudnienia Dyrektora Zarządzającego.
Z przeprowadzonych rozmów z Panem [usunięte przez moderatora] wynikało że chętnie by Pracował za 6500 zł netto jednak chciał wykonywać swoją pracę nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za jej efekty. Niestety powyższy post napisany przez Pana [usunięte przez moderatora] dowodzi o braku umiejętności radzenia sobie z niepowodzeniem i co gorsza obwinianiu innych za swoją nieudaczność.
Żałosne jednak jest to że kandydat z brakiem kompetencji na dane stanowisko nie mając szansy pracy w naszej firmie „gorąco odradza podjęcie jakiejkolwiek formy współpracy z Sales Net Sp. z o.o.
Muszę jednak przyznać że Pan [usunięte przez moderatora] robi bardzo dobre PIERWSZE wrażenie, jednak przy rekrutacji wieloetapowej nie sposób było nie zauważyć wielu mankamentów. Dlatego uważam że decyzja która została podjęta była dobra dla obydwu stron. Pozwoli ona Panu [usunięte przez moderatora] uświadomić że nie zawsze jego oczekiwania mają pokrycie w rzeczywistości.

W konsekwencji Zarząd Sales Net podjął decyzję o zatrudnieniu dwóch znakomitych Dyrektorów Sprzedaży którzy charakteryzują się wysokim stopniem posiadanych kompetencji oraz wiedzy w zakresu zarządzania i budowania działów sprzedaży. Podczas rekrutacji z każdym z nich została zawarta przedwstępna umowa o współpracy gwarantująca zatrudnienie w naszej firmie.

Z poważaniem
Prezes Zarządu
Sales Net Sp. Z o.o.
wcześniej wspomniany \"Krzysztof K.\" 2012-01-04 19:52:00

powyższy post tylko mi uświadomił jakim ignorantem jest autor wypowiedzi. Po pierwsze na imie mi nie [usunięte przez moderatora], po drugie nigdy nie piastowałem stanowiska "Regionalnego Kierownika Sprzedaży", ani Przedstawiciela Handlowego. Zgadzam się, że nie przystałem na pewne zapisy w umowie, gdyz wedle zapisow wina za nie moje uchybienia moznaby bylo mnie obciazyc, lacznie z wyciekiem danych osobowych kontrahentow, badz aplikantow, a wiemy jak wysokie potrafia byc kary nakladane przez giodo. na kazde zastrzezenie dotyczace zapisow oczywiscie pojawiala sie korzystna argumentacja ze strony zarzadu. gdyby wlasciciele sie uparli, bez problemow, mogliby obciazyc mnie karami inansowymi, ktorych splata zajełaby lata. nie jest to moja interpretacja, skonsultowalem się z dwoma zaprzyjaznionymi prawnikami, jeden okreslil umowe jako "wilczy dół", drugi skwitowal ja lapidarnie "za żadne skarby jej nie podpisuj w takiej formie".

moze i prawda, ze nie mam kompetencji na dyrektora zarzadzajacego, jednak ogloszenie o prace mowilo o regionalnym kierowniku sprzedazy, na rozmowie okazalo sie ze poszukuja kogos na inne stanowisko. (kolejny przejaw profesjonalizmu) A zaslaniajac sie "problemem z wyslaniem pliku" to juz totalna amatorka. najmniej rokujacemu potencjalnemu klientowi bym takiej bujdy nie wcisnal, a to dlatego ze ludzie sie od razu na tym poznaja i tak bylo w moim przypadku.

najbardziej żalosne jest to panie prezesie, że nie potrafil pan wprost przekazac swojej decyzji, mimo ze wielokrotnie dawalem panu ku temu mozliwosc, jednak pan wyreczal sie problemem ze skrzynka pocztowa, nie odbierajac telefonow, nie odpisujac na maile, nie potrafiac przeprowadzic prawdziwej meskiej rozmowy jak juz pan laskawie odebral. honorowa odmowe znioslbym bezproblemowo. mysle ze warto zaimplementowac zaadaptowana przez Briana Tracy'ego maksyme pojawiajaca sie w wielu doktrynach religijnych "traktuj swoich kontrahentow jak sam chcialbys byc traktowany", a przyzna pan ze pana zachowanie to byla zdecydowana odwrotnosc, zeby nie powiedziec zwykle buractwo.

dodam jeszcze ze obecnie pracuje jako manager sprzedazy, ku uciesze zarzadu i podleglych pracownikow i dziekuje opatrznosci ze nie podpisalem tej nieszczesnej umowy, szlak mnie jednak trafia jak sobie przypomne jak to wszystko zostalo rozegrane:

3 wizyty w legnicy, ani grosza zwrotu za paliwo, po slowie i przypieczetowaniu umowy shakehandem, odejscie z niezlej pracy, po to by sie dowiedziec, wlasciwie z domyslow, ze wszystko upadlo, bo zarzad zastosowal definitywna zlewke. Do tego po 2 miesiacach dowiaduje sie wiecej o sprawie z... forum, a ludzie na prawde sprawiaja wrazenie zyczliwych, uczciwych, a co najwazniejsze konkretnych ludzi. Dramat.

Jezeli rozwazacie prace w tej firmie, powiem jeszcze tak, przeszedlem dziesiatki rozmow kwalifikacyjnych, pracowalem w blisko dziesieciu firmach i nigdzie nie zostalem potraktowany w tak odrazajacy sposob. Zastanowcie sie czy takich ludzi chcecie miec nad soba.

Pozdrawiam,

ponoć [usunięte przez moderatora]"
ireek 2016-04-29 15:06:26
nie ma u nich obecnie żadnej rekrutacji, niestety nie wiem też czy w ogóle beda, nie ma o tym informacji zadnych jak widze jednak.
Zostaw swoją opinię o Sales Net - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Net