Opinie o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa w Katowice

Danuta

Szukam pracy w Katowicach jako opiekunka do osób starszych i chciałabym się dowiedzieć cos więcej na temat tej agencji. Jest sporo opinii z lat ubiegłych o nieprofesjonalnych opiekunkach, a jak jest obecnie? Jak wygląda proces rekrutacyjny oraz jak firma nadzoruje prace swoich pracowników? Jakie jest średnie wynagrodzenie opiekunek oraz jak ustalane są godziny pracy?

@Masakra

Czemu ludzie wpisują jak chcą? Nikt z przełożonych nie ustandaryzował tego, jak to wypełniać? płacą w ogóle dobrze za nadgodziny?

Ile opiekunka zarabia tak z grubsza? Ja się nie łudzę, że jak za granicą, ale czy w ogóle da się w Polsce wyżyć. Mam doświadczenie w Niemczech, jeździłam do babć przez lata. A teraz mnie sytuacja uziemiła i szukam takiej roboty na miejscu.

Kasiula Nowy wpis

Pracowałam tam od maja 2022 do lutego 2023. Zaczęli (usunięte przez administratora) mnie na pieniądzach,gdy zwróciłam uwagę, dostałam wypowiedzenie umowy ze względu, na "źle wykonywane obowiązk względem podopiecznych " Nie podpisałam wypowiedzenia, ponieważ się z tym nie zgadzałam. Podopieczni byli zadowoleni, niektóre Panie płakały, że już nie będę pracować. Mało tego, najgorsze jest to, że jak pojechałam do urzędu pracy żeby się zarejestrować, okazało się, że przez dziesięć miesięcy mojego ", rzekomego" zatrudnienia" składki emerytalne nie były odprowadzane, dlatego suma sumarum te dziesięć miesięcy będę musiała do emerytury dorobić. Skandal,nie polecam tej chorej firmy.

Kasia Nowy wpis
@Kasiula

Ta firma to jest tragedia rąbią na kasie na godzinach na wszystkim powinni zamknąć to badziewie!ja się dziwie ze ludzie pracują dają się tak poniżać no chyba że jak co niektórzy mają chody w biurze to wszystko sobie załatwia dobre środowiska wolne i godziny ale to tylko dla wybranych

Kto tam siedzi w tym biurze tragedia kasa nie na czas !!! Zero godnosci w tym biurze chore

@Kasia

Oj, i jak długo to trwa? Nie dostałaś kasy za grudzień? Ciekawe,jak często takie sytuacje się zdarzają... Ja to w ogóle bym się chciała dowiedzieć, jakie są opiekunki zarobki. Po to tu weszłam, a tu czytam takie rzeczy :/

Danuta

@Danuta

Jak to w każdej firmie bywa pracownicy są różni, jedni gorsi drudzy lepsi. Wystarczy zapewne zajść do ich biura powiedzieć co i jak i tyle. Tego typu firmy pełnia bardziej rolę pośrednika. Kontrolę jakości usług z tego co wiem przeprowadza MOPS, jak jest fatalnie wtedy firma może nałożyć karę finansową itd. To wszystko w umowie jest zawarte. Wynagrodzenie standardowe najmniejsze z możliwych. Zależne od ilości przepracowanych godzin. Godziny pracy są różne bo zależy od tego kogo się ma pod sobą, jaki jest stan tych osób i czy mają np. 1 wejście dziennie czy może raz w tygodniu czy nawet 3 razy dziennie ale w takich wypadkach to wiadomo jest to pora śniadaniowa, obiadowa i wieczorna. No i do tego dochodzą u niektórych godziny świąteczne. Mam nadzieję że choć trochę to rozjaśniło obraz na temat tej firmy.

Julia
@Nieważne

Może to trochę dziwnie zabrzmi, ale czy można sobie wybrać osobę? Chodzi o to, żeby po prostu wyrobić więcej godzin i oczywiście zarobić więcej. Nie wiem, czy można tam jakoś podawać swoje preferencje.

@Julia

No można podać preferencje aczkolwiek warto mieć na uwadze, że nie zawsze zostaną one uwzględnione. Dlatego przy otrzymaniu propozycji warto wypytać o jak najwięcej rzeczy by później się nie zaskoczyć. Duża ilość godzin u jednej osoby z reguły oznacza 3 wejścia (rano, południe/obiad, wieczór) przez 7 dni w tygodniu wtedy można w miesiącu z jednej takiej osoby mieć ja wiem 60-80% etatu. Więc jako taki wybór jest. Nie wiem czy o coś takiego chodziło.

Niko

Pisząc wyzysk masz na myśli że roboty jest więcej niż początkowo ustalano? No ale chyba płacą za wszystko nawet za nadgodziny, co? Czy ten wyzysk na czym innym według ciebie polega?

@Niko
@Niko

Oczywiście robota tak cię zawala że nie będziesz wiedzieć jak się nazywasz nie kontrolują ile pracownik pracuje czy 12 godzin czy 16 czy 20 robota ma być zrobiona praca codziennie świątki piątki i niedzielę jednym słowem (usunięte przez administratora)

Zuzka
@@Niko

To nie ma żadnej ewidencji pracy?? Za te święta i niedziele płacą więcej?

Zuzka
@Zuzka

Nie ma nic więcej płacone robisz za taką samą stawkę.ewidencji nie ma opiekunowie chodzą jak chcą nawet po 22 wchodzą na środowiska a na umowie nie ma że wejście nocne nikt nic z tym nie robi !jak się wyrabiają tak wchodzą czy to 22 czy 23 a nawet 24

@Zuzka

Czyli masz płacone za zarobioną robotę a nie godzinowo za ilość czasu jaką na nią poświęcisz? Powinna być jakaś rozpiska przynajmniej papierowa jak nie elektroniczna kto ile czasu pracował bo potem jest pewnie bałagan. Czy się mylę?

Masakra

Żadnych rozpisek są karty które podopieczni mają podpisać jedni siedzisz 15min wpiszą godzinę inni co do minuty a jeszcze inni w ogole nie podpiszą.tu nawet nie ma kart obecności pracy komplety chaos wręcz (usunięte przez administratora) robisz jak chcesz ile chcesz

@Masakra

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa? Czy warto aplikować na ofertę pracy Pracownik Biurowy?

Jeśli Ktoś chce pracować, to pracuje. W Katowicach nie ma problemu. Zależy od Ciebie, jakim jesteś człowiekiem i jak podchodzisz do podopiecznego. Nigdy nie miałam problemu z wypłatą, z dniem wolnym. Kobieta kobiecie zawsze wrogiem. Ja pracę w tej Agencji polecam.

@Kasia

A od kiedy pracujesz,że tak chwalisz? Jak była stara ekipa w biurze to wiadomo było gdzie kto co wszystko było dograne a teraz jest jeden wielki bajzel panie w biurze same nie wiedzą gdzie kogo wysyłają więc albo wchodzi dwóch opiekunów albo w ogóle nikogo nie ma na środowisku.wyplaty teraz się trochę ogarniają na czas aczkolwiek trzeba sobie dobrze liczyć bo nie zawsze się zgadza

Malwa
@Kasia

Jasne, a to na umowie o prace tak nie ma z tym dniem wolnym czy to raczej zleceniowka ? Rozumiem ze jest was na zmianie dwie, jak np jest kąpanie podopiecznych a na nockach po jednej osobie? Ilu podopiecznych ma się pod sobą?

Wynagrodzenie standardowe najmniejsze z możliwych, tak pisałaś @Nieważne. To chodzi o minimalną krajową? Znaczy 3 600 PLN brutto? A czy ta agencja wysyła też na sztele do Niemiec, czy tylko na miejscu praca?

Monia

Nie widzę dostępnych ofert pracy, agencja nie szuka teraz żadnych opiekunek? Wiecie może, czy to się zmieni i będą wolne etaty i zapotrzebowanie? Zależy mi bardzo, słyszałam o firmie w sumie raczej dobre rzeczy, nie pokrywają się z waszymi opiniami, więc nie wiem już co jest prawda a co nie :P Raczej każda wypłata oscyluje tu w granicach minimalnej?

****

Ta firma to wielka porazka,a pracownicy bez wiedzy i doswiadczenia z pierwszej lapanki.Tragedia.

izabela
@****

z pierwszej łapanki ,to jesteś ty ,za pewno pracowałaś w tej firmie i cię wylali za nie odpowiednie traktowanie podopiecznych ,albo za złodziejstwo pozdrawiam osobę z pierwszej łapanki

Grazia

Totalne (usunięte przez administratora) opiekunka ucieka po 10 -15 minutach twierdząc że zrobiła co do niej należy(przetarcie mokrą ścierką osobę leżącą) a ma płacone za 1godz.Opiekunka bez przeszkolenia( majtki zakłada tyłem do przodu lub środkiem na zewnątrz) brak książeczki sanepidowskiej DzU.z 2008r nr 234 poz.1570..Zakres obowiązków ją nie interesuje(przez miesiąc ani raz nie pozamiatała podłogi w pokoju)Reakcja na uwagi to śmiech i straszenie że żadna tu nie przyjdzie. 8 my dzień bez opieki i ani me ani be ani kukuryku firma totalnie nie ma żadnego nadzoru nad"personelem" .

Joanna
@Grazia

No to kiepsko jak rzeczywiście tak się dzieje. A ta reakcja należała do opiekunki tak? Zgłaszałaś to bezpośrednio do szefostwa w firmie?

@Grazia

Ma płacone z godzinę owszem jak każdy pracownik tej firmy, i sumarycznie z kilku takich wejść uzbiera się wymagana ilość godzin którą w miesiącu należy przerobić u danej osoby. Umowa zlecenie - mówi to pani coś? Dostaje konkretne zadanie do zrobienia przychodzę, robię i wychodzę a to że ono się powtarza to inna kwestia jedne się będą powtarzać przy każdym wejściu a inne rzadziej w zależności od zakresu obowiązków bo ten również mówi nam o tym jak często daną czynności powinno się wykonywać i ile mniej więcej powinna ona trwać, ale z różnych względów nie każda wizyta musi przebiegać tak samo. Jak są zastrzeżenia to należy to zgłaszać i nie podpisywać w takim wypadku karty i tyle.

Aleksandra
@Nieważne

Może ostatecznie to w końcu zrobiła? Generalnie zdarzały się przez tego typu sytuacje jakieś zwolnienia? Często opiekunki zostają odrzucane?

****
@Grazia

Szkoda ze nikt nie sprawdza tej firmy kogo zatrudniaja i tych pracownikow czy maja odpowiednie papiery co do takiej pracy,bo co niektorzy nie potrafia trzymac w reku zmiotki a co dopiero opiekowac sie czlowiekiem.

@Aleksandra

Przy zaniedbaniu obowiązków, jest kara jak dobrze kojarzę. No i kontrola z mopsu pod warunkiem że do nich to dotrze i pracownik socjalny danego podopiecznego jest ogarnięty. Patrząc na braki pracowników w tym zawodzie to trzeba się mocno postarać żeby zostać zwolnionym. Tym bardziej że stawki prywatnie są od 1,5x wyższe niż minimalna stawka godzinowa.

Nieznane

Nie polecam nikomu tam iść firma robi przegrendy na podesne pieniądze po jak ktoś mi powie że pracownik firmy jest w stanie w miejscu wykonać 1500godzin za które piszę 25000 tysięcy złotych a nawet więcej no proste są słupy w firmie na których piszę się godziny masowe machlojki są w tej firmie aż dziwne że nigdy nie udało się nic znaleźć

Gliwice. Powinni się zająć gliwickim biurem i tymi pseudo pańciami co te gó..no obsługują. Za takie traktowanie i zachowanie kierowniczki w Gliwicach powinien się już dawno zająć prokurator. Mam nadzieję że te nagrania audiowizualne także podopiecznych którzy nagrywali rozmowy z pseudo kierowniczka ujrzą niebawem światło dzienne w sądzie okręgowym w Gliwicach. Informacja dla pracowników chcących podjąć tam pracę. OMIJAC Z DALEKA!!! Zawsze robią pracownikom pod górkę. I nieterminowe wypłaty że spóźnieniami jakich świat nie widział!!!

Podopieczny z Gliwic

Właśnie wysłałem pismo do Prezydenta Gliwic z opisem tego, jak te dwie Panie z biura się zachowują. Nie można zadzwonić z problemem, że zgłoszeniem sytuacji co do pracy opiekunki to zachowują się opryskliwie. Krzyczą do telefonu, zachowanie takie, że aż szkoda słów. Dlatego wysłałem pismo ze skarga do Prezydenta, mam nadzieję, że zrobi z tym porządek.

Rodzina podopiecznej

Stwierdzam, że Panie zatrudnione w Biurze firmy w Gliwicach zostawiają wiele do życzenia. Ich odpowiedzi są niekompetentne, są opryskliwe, chamskie i przeklinają do telefonu. Nie słuchają argumentów, tylko zmieniają opiekunkę u mojej mamy, robią jej na złość. Nie można z nimi porozmawiać. Zwłaszcza z tą Panią Basią, która kaze tytułować się Panią kierownik. Szkoda słów. Pamiętam jak była tam Pani Kasia zawsze mogłam z nią porozmawiać, wszystko załatwić. Odzywała się z kulturą, miła uprzejmą. A te? Brak słów. Będę pisać skargę do prezydenta, niech on zrobi z tym porządek. Dodatkowo umowie się na rozmowę do Pani dyrektor OPS tak tego nie zostawię. Nie pozwolę, by takie osoby miały kontakt ze starszymi osobami. Żenada!!!!!!

asd
@Rodzina podopiecznej

A czy zgłosiła Pani tę sytuację do Ośrodka Pomocy Społecznej? Nikt nie zrobi z tym porządku póki podopieczni nie będą zgłaszać nieprawidłowości dalej. Takie rzeczy powinny być załatwiane od razu. A prawda jest taka, że prezydent nawet na to nie zerknie, bo ma ludzi, którzy się takimi rzeczami zajmują.

Rodzina podopiecznej
@asd

Jestem umówiona na rozmowę do Pani Dyrektor i DO kierownika, który zajmuje się usługami. Nie pozwolę, aby takie osoby miały kontakt z osobami starszymi.

podopieczny z gliwic

była u mnie w porozumieniu z mopsem gliwice niejaka marzena klimek na moją uwagę, że mop ma swoje miejsce i trzeba go tam odstawiać - po mieszkaniu jeżdżę na wózku , po udarze jestem z jednostronnym niedowładem ciała i każde pozostawienie go w dowolnym miejscu utrudnia mi przemieszczanie się pani marzena - obrzuciła mnie stekiem karczemnych wyzwisk i wyszła to nie pierwszy raz niestety jestem uzależniony od pomocy osób trzecich i musiałem to znieść

@podopieczny z gliwic

Ma Pan rację,sytuacja jest niedopuszczalna. Ciekawe czy szefowa coś z tą kobietą zrobiła. Mam nadzieję,że zgłosił Pan to gdzie trzeba. Pozdrawiam

asd
@podopieczny z gliwic

Takie sytuacje bezwzględnie trzeba zgłaszać do OPSu. Ludzie mają pretensje do Ośrodka, że opieka sprawowana jest nienależycie, ale skąd Ośrodek ma o tym wiedzieć, skoro podopieczni tego nie sygnalizują?

Czy pracownicy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ktoś

Nie chcesz wiedzieć jak wygląda integracja w tej firmie. Kiedyś mieliśmy w sali obok spotkanie firmowe i hak się okazało ta właśnie firma miała integrację. Wstyd i żenada, żeby kobiety się tak zachowywały.

Tamara

Podpowie mi ktoś czy firma będzie potrzebowała pracowników?

Niezadowolona

Powiem krótko za 120godz pracy otrzymałam wynagrodzenie 873,07zl to chyba żart!firma jest zakłamana i żeruje na ludziach którzy chcą pracować a nie jest to łatwe praca,podziękowała im za współpracę,oszuści i tyle,pracowałam w sosnowcu

Danka

Bardzo żałuję, że nikt z osób,które pracują nie zdecydował się zostawić tu swoją opinię o pracy. Interesuje mnie taki rodzaj pracy więc może ktoś mi coś podpowie?

Maria

Agencja Opiekuńczo medyczna i handlowa ma dobrą opinię jako pracodawca. Sadzę, że taki rodzaj pracy trzeba lubić i wszystko będzie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa?

Kandydaci do pracy w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa
2.5/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Stefana Okrzei 6 lok. 16
    40-126 Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042