Opinie o Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem w Zielona Góra

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem w mieście Zielona Góra? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Rodzic Nowy wpis

Gabinet, trudno go tak nazwać, to jakaś salka która odpycha dorosłego a co dopiero dziecko które ma czuć się komfortowo. Diagnoza trwa ponad 30 minut. Moim zdaniem to stanowczo za mało. Pani oczekuje że zaraz po wejściu dziecko będzie wykonywać polecenia od razu. Zero zachęcania do zabaw. Dziecko w nowym miejscu potrzebuje trochę czasu żeby z nim się oswoić. Brak empatii. Pani zamiast obserwować dziecko woli zerkać w telefon, brak profesjonalizmu.

Mama byłego podopiecznego Nowy wpis
@Rodzic

Strata czasu kasy ,stres,stres ,stres zero empatii???? dziecko się nie liczy tylko kasa kasa kasa ....106 pracowników????2 razy więcej niż dzieci ????zarabiają 2.800 brutto aż dziw że chcą za takie miliony pracować ???? gdzie sama dotacja państwa tylko z 1 notki to ponad 5 tys złotych na dziecko ,a gdzie reszta? kasa ze składek? ze szkoleń ?diagnoz? działalności? Drukarni paluszków itp dochód ponad 6 milionów ????chyba na kwartał ????sekta rodzinna jak to mówią jak masz dobrą Księgowa nie skarbnika jak piszą i byłą sekretarz Panią Grażynka to i kasa się zgadza ????nie polecam jak większość która myśli i nie ocenia książki po okładce ,dużo gadania,promocji ,znajomości a tak naprawdę czy ktoś wierzy że kilku prezesów nie 1 jak w sprawozdaniu zarabia 2.800 na rękę ????serio nawet dzieci nie uwierzą a sorry 1 os zarobiła 9 tys ciekawe która ?totalna ściema naprawdę ludzie w to wierzą ????jak długo jeszcze wyścig szczurów,domy za frree i te inne banały ?

ogromny żal Nowy wpis

Podzielam opinię Rozgoryczonej Mamy. Jest wiele innych, lepszych i profesjonalnych placówek. Nie polecam Dalej Razem. Wielkie rozczarowanie i wielki stres dla dziecka i rodziny. Zero empatii.

Rozgoryczona

Jesli ktos nie ma co robic z pieniedzmi to polece "dalej razem"a jesli zalezy by zbadac porzadnie dziecko to nie polece w200% sa dla mnie naciagaczami ,zaluje ze tam pojechalam kosztowalo mnie to stresu sporo i nadal kosztuje i pomine fakt ze lekarzowi za nic nabilam portwel kwota 470zl .wolalabym wydac te pieniadze na dzieci ,jest dziecko diagnozowane gdzie indziej i "dalej razem"w prowadzeniu diagnoz ma wiele do zyczenia .!

Mama również rozgoryczona
@Rozgoryczona

Zgadzam się z w/w opinią. Terapia Dla każdego taka sama,brak indywidualnego podejścia.Zdecydowanie polecam Pracownię Klucz !

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem na stanowisko Terapeuta dorosłych osób z autyzmem w Gdyni? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem - Zielona Góra

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem
  • Sienkiewicza 10