Bilstein Polska Sp. z o. o.

Olkusz

Opinie o Bilstein Polska Sp. z o. o.

kamil 2011-09-23 14:27:23
to dobra firma
nnowaa 2015-10-14 06:45:32
Czy ktoś pracuje w Wolbromiu? i mógłby się podzielić spostrzeżeniami?
Bilstein-Polska 2015-10-26 16:34:59
Witam serdecznie. Jestem osobą odpowiedzialną za rekrutację w firmie Bilstein-Polska.
Czy szukamy osób z doświadczeniem na danym stanowisku? Z racji specyficznej produkcji
raczej takich osób nie znajdziemy. 99% naszych pracowników było uczonych zupełnie od podstaw, nawet wtedy, gdy ktoś miał doświadczenie pracy na podobnym stanowisku. Problemy z wypłatą? Absurd! Nie wiem skąd takie informacje i chętnie poznałbym osobę, która tak twierdzi. Czy praca jest ciężka? Fizycznie nie, natomiast nie ukrywam, że zaangażowanie, sumienność i uczciwość są dla nas ważne. Stres? Czasem niestety tak. Zarobki? Jedne z lepszych w regionie. W tym roku planujemy zatrudnienie 2-3 osób, więc jeżeli ktoś chce osobiście sprawdzić, czy to wszystko prawda to serdecznie zapraszam. Pozdrawiam
Mar_999 2015-11-17 14:08:06
Witam, jest w stanie podać jakiś kontakt gdzie można wysłać CV. Pozdrawiam Mariusz
xaxxx 2016-02-17 19:57:26
Osoba odpowiedzialna za rekrutacje jak może się wypowiedzieć w sposób faktyczny na temat specyfikacji firmy skoro jest jej właścicielem ? Mydlenie oczu na pierwszym spotkaniu i wmawianie ze jest sie najlepiej wypłacalna firma jest śmieszne. Zarobki nie są najgorsze, ale nawet one nie rekompensują strat związanych z gnębieniem psychicznym pracowników i upokarzaniem. Obiecanki o lojalnym zatrudnieniu i długoterminowej współpracy to tylko mrzonki!!!! Po paru miesiacach robią wymiane pracowników srednio 2 razy do roku otrzymujac z tego tytulu korzyści a pracowników zwalniają bez powodu. Czysta OBŁUDA!!!!!
wojkte 2016-05-20 09:26:44
skoro to osoba od rekrutacji i zajmuje sie tym kilka lat t powinna byc rczej specjalista w tej dizeidzinie i znac sie na przerowadzeaniu profesjonalnie rekrutacji oraz miec odoowiednie podejscie do klienta, ale w gre wchodz rozne dziwne rzeczy takie jak mobbing i to jet przerazajace
Zostaw swoją opinię o Bilstein Polska Sp. z o. o. - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bilstein Polska Sp. z o. o.