Jel-Car

Jelenia Góra

Opinie o Jel-Car

anonim 2008-10-11 22:00:19
Słowa kojarzące się z Jel-Car Sp. z o.o. solidna, profesjonalna,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi, koleżeńscy.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? - prowizja
Najbardziej podobało mi się w Jel-Car Sp. z o.o.: Szkolenia zawodowe
Najbardziej nie podobało mi się w Jel-Car Sp. z o.o.: niepewny los firmy
worker 2009-04-25 11:30:40
To teraz całkiem nowa firma, od zeszłego roku rewolucja, nowy szef, nowe mozliwości. można zrobić pięć lat kariery w rok.
abc 2010-01-03 23:41:37
Totalny bałagan... brak organizacji czasu pracy,mierne zarobki.Kosmiczne wymagania.Wszelkim zainteresowanym polecam pojechać do tej firmy i z pozycji klienta zobaczyć jak to wszystko działa,łatwo dostrzec opisane fakty-nawet jako klient.
Marcin 2010-01-21 15:23:20
Jaki bałagan? Obsługa profesjonalna i życzliwa. Jestem ich klientem i nigdy nie mogłem im nic zarzucić a wiecie, że o dobry warsztat nie jest łatwo
anonim 2011-01-18 16:17:59
myślałem ze coś się zmieniło( początki nowego jel car-u na to wskazywały ) jednak nie a postawa kierownika działu obsługi klienta żenująca i poniżej jakich kolwiek standardów cytuje słowa kierownika jakie usłyszałem gdy byłem zgłosić niezadowolenie z załatwienia mojego problemu " ma pan problem z zawieszeniem musi pan wyremontować silnik" . wypowiedz w tonie lekceważącym i pełnym pogardy!!!
co 2011-03-10 21:41:29
To chyba jedyny warsztat w Jeleniej który podlicza naprawy opierając się jedynie na wyglądzie klienta i samochodu a nie po tym co zrobią . Normalny klient jest liczony normalnie a lepiej wyglądający jest naciągany ( sam tego doświadczyłem przyjeżdżając autem moim i żony ) już nie wspominając o tych panach co na warsztacie niby rządzą - zero jakiejkolwiek kompetencji , znają to się oni chyba tylko na 126
Kromkruak 2014-06-25 10:26:07
Razu pewnego wybrałem się do Jelcaru,celem ustalenia z diagnostą terminu obsługi,oraz konsultacji-(myślę że z najlepszym w Jeleniej Górze)ze "szpecem"od pomp wtryskowych.Drzwi obu mechaników sąsiadują ze sobą,z tymże do warsztatu pomp wtryskowych,trzeba przejść przez jeden garaż.Kiedy przeszedłem przez drzwi garażu do holu,zauważyłem,że warsztat pomp jest zamknięty,odwracając się na pięcie,postanowiłem wyjść.Nagle z końca korytarza usłyszałem donośny głos męski-"czego pan tu szuka?"-spojrzałem w prawo i zauważyłem dwóch mężczyzn stojących przy naprawianym pojeżdzie w końcu korytarza.Jeden z nich ubrany był po roboczemu,drugi zaś w czystym ubiorze pod krawatem,ciemny włosy kręcone lekko szpakowate średniej budowy z ręką w kieszeni,z okularami wiszącymi na łańcuszku,palący papierosa-obaj panowie ok. pięćdziesiątki,lub chwilę po.Podszedłem do nich z zapytaniem o mechanika od pomp.Wówczas palący gość z ironią,oraz podniesionym głosem krzyknął raz jeszcze "co ja tu robię,i czego tu szukam?...tutaj się nie wchodzi..."Odpowiedziałem stanowczo,i zrozumiale,że nie szukam tutaj jego,a w ogóle kim on jest,skoro zadaje mi te pytania,i nakazuje wyjść.Odpowiedział,że jest tu pracownikiem,na kierowniczym stanowisku...Wówczas to ja zapytałem,czy jako kierownik-osoba przestrzegająca BHP,oraz przepisów,wymagająca tegoż samego od swoich pracowników-może on w miejscu zakazanym swobodnie palić papierosa?-nie odpowiedział nic,tylko szybko zgniótł niedopałek wyrzucając go na ziemię holu-po czym znów rozkazująco powiedział abym stąd wyszedł-podchodząc do mnie i ręką wskazując drzwi.Co też i uczyniłem,gdyż i tak miałem zamiar wyjść.Warsztat,holl,poczekalnia,lub inne pomieszczenia,są miejscami publicznymi,i każdy z zamiarem uzyskania porady,pomocy,lub innego mechanicznego problemu może tam wejść,i bezpośrednio porozmawiać z mechanikiem...Tak jest zawsze i w każdym NORMALNYM warsztacie mechanicznym.Ja nie poszedłem tam zamówić Pizzy-chciałem tylko uzyskania rzetelnej informacji.Nie rozumiem reakcji tego gościa?powinien się on udać na jakieś konsultacje z udziałem psychologa,psychoterapeuty,bądż innego fachowca.Zapisać się na terapię grupową...Może zmienić tryb życia?znależć jakieś zainteresowanie czymś po pracy-może rower,może wędka?może wreszcie pogodzić się z żoną,kochanką,bądż konkubiną?zacząć rozwiązywać domowe problemy w domu,a nie przynosić ich na forum do pracy?nie wiem...Zachowanie faceta było nieprofesjonalne,płytkie,ćwierć inteligentne,lakoniczne,patetyczne,absurdalne...Po wyjściu,dowiedziałem się,że ów gość nosi nazwisko prawdopodobnie Luty,lub Kwiecień,albo coś po środku...Mechanik natomiast z nim wówczas stojący,zachowywał się spokojnie,inteligentnie uspokajając zdenerwowanego(nie wiadomo czym) krawaciarza...Jeśli kierownictwo tak się zachowuje dla klientów,to czy ich podejście merytoryczne do napraw naszych pojazdów jest inne?
Sprawiedliwy 2015-01-30 14:40:14
Będąc w Jel-lichwie zaproponowałem zostawienie mojego auta w rozliczeniu wartego bez wkładu finansowego o koło 9000 tyś złotych za tańsze auto które u nich stalo 4800 zł pan lichfa zwyglądu auto wycenił w cenie złomu i kazał dopłacić 1500 złotych plus prowizję komisu swoje złomy cenią jak auta z górnej półki twoje z chwilą przekroczenia komisu zamienia się w kupe zlomu bez wartości w oczach zdziercy i lichwiarza ktoryCię wydyma na kasę i auto , omijajcie ludzie szerokim łukiem ten komis bo się nie znają na niczym jak podniosłem maskę to powiedział co to jest wskazując na klimatyzację to serwo ? no to jak mają takich speców to życzę Jel- lichfie wszystkiego najlepszego
X 2015-06-12 14:56:07
BEZNADZIEJNA FIRMA OBSŁUGA FATALNA PSEŁDO KIEROWNICZKA UBEZPIECZEŃ SAMA NIE WIE O CZYM MÓWI WARSZTAT PORAŻKA NIGDY WIĘCEJ OMIJAJCIE ICH LUDZIE MASAKRA
bog... 2016-07-13 19:39:36
wszystko co można powiedzieć o Jel-Car to to że powinni wymienić zespół w obsłudze klienta a zwłaszcza ten zarozumiały grubas skośnooki który uważa że ma zawsze rację. Niech zapamięta że to klient jest dla niego a nie on dla klienta. Po jego podejściu do klienta JEL-CAR traci w oczach.
bog... 2016-07-13 19:40:14
bog... 2016-07-13 19:40:30
a,lo 2016-07-13 21:31:57
Wydaje mi się, ze na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki @brak słów., bo przecież dochodzą do tego odpowiednie premie, a dorzucają jakieś benefity?
anonim 2016-11-30 13:17:52
Podziękowanie dla Pana Jarka i Sławka z komisu aut używanych za okazaną pomoc i życzliwość oraz wykazaną cierpliwość dla kupującego.
Zostaw swoją opinię o Jel-Car - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jel-Car