Opinie o Arcen Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arcen Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arcen Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcen Polska Sp. z o.o. w Żory

Chuck N Nowy wpis

Firma poszukuje osoby na magazyn. Na jakie zarobki mozna liczyc na początek?

Czy firma Arcen Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Michał Nowy wpis

@luks A może nie każdy ma odpowiednie umiejętności potrzebne w pracy? Dobra firma szanuje dobrych pracowników!

mały Nowy wpis
@Michał

Powiedział ten co sie umie ladnie uśmiechnąć. A skoro dobra firma szanuje pracowników to ta widocznie nie jest dobra

Jakie wartości są cenione w Arcen Polska Sp. z o.o.?

luks

jeśli umiesz dobrze się uśmiechać do szefa i go podziwiać to jest największa wartość. Wtedy twoje umiejetnosci i zasługi zawodowe nie maja znaczenia

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Arcen Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk - Montażysta. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam jakie zarobki na stanowisku elektryk ?

@Zainteresowany

Podstawa na umowie jak dla normalnego faceta utrzymującego rodzinę w ttm kraju moim zdaniem marna. Nadgodziny owszem płatne dobrze ale kto chcąc dobrze zarabiać chce być poza domem 3 tygodnie w miesiącu? Taki kraj i taka polityka niestety bo sami dajemy się tak traktować. Szef nie potrafi spojrzeć Ci w oczy nawet i porozmawiac. Odwraca się traktując Cie jak powietrze a nawet jak (usunięte przez administratora) Poza dobra płacą za nadgodziny żadnych pozytywów. Szary człowiek jest papierkiem pod jego podeszwą i nie kryje się z tym.

Elektryk może zarobić.
@Zainteresowany

Elektryk ma szanse na bardzo dobre zarobki. Jeśli jest profesjonalistą, ma doświadczenie na wysokim poziomie, a do tego jest dyspozycyjny do wyjazdów i nadgodzin. Wyjeżdżając na serwis trzy-tygodniowy w jednym miesiącu i pracujac po 12 godzin może zarobic nawet okolo 4000 tysiączków, na ręke!

Izabela

@Kiepski, wiem, że sporo czasu już minęło od twojej wypowiedzi na temat pracy w firmie Arcen Polska, jednak muszę Cię upomnieć, że nie wolno wypowiadać się w taki sposób. Twój wpis może zostać usunięty. Regulamin wyraźnie zaznacza, że nie wolno nikogo obrażać: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś może powiedzieć co aktualnie się dzieje w firmie Arcen Polska? Polecacie aplikować? Są jakieś rekrutacje?

Gioconda
@Izabela

Aktualnie szukają ludzi, bo kto był mądry to odszedł. Zostali tylko sąsiedzi szefa. Reszta doświadczonych pracowników zwolniła się. W biurze na przestrzeni tego roku pracowały już 4 dziewczyny. Nie trzeba tego za dużo wyjaśniać.

@Izabela

Są rekrutację. Tam ciągle brakuje fachowców bo nikt tam nie wytrzymuje dłużej. A stałych, długoletni h pracowników nie doceniają i pozwalają im odejść zamiast docenić i zatrzymać.

@Riki 103

Rozumiem i bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi - bardzo mi pomogły. Czy zatem uważacie, że Arcen byłoby odpowiednim miejscem dla osób, które dopiero poszukują swojej pierwszej pracy? Mam tu na myśli na przykład osoby tuż po studiach.

Młodzi pracownicy.
@Izabela

Myślę, ze nowi pracownicy tuz po studiach mogą mieć szansę na pracę w firmie Arcen. Takie osoby zwykle nie oczekują wysokich zarobków. A chca zdobyc doświadczenie. W Arcen nie zarobią wiele, ale wiele doświadczą.

Na jakie benefity można liczyć w Arcen Polska Sp. z o.o.?

Benefit

Nie ma benefitów.

@Benefit

Przykro mi, że tak jak napisałeś firma Arcen nie oferuje pracownikom dodatków pozapłacowych. Widzę za to, że aktywnie bierze udział w targach i konferencjach. Czy jako pracownik firmy możesz powiedzieć jak wygląda przygotowanie do nich? Czy udział w nich jest możliwy także dla szeregowych osób zatrudnionych w Arcen?

Udział w targach.
@Izabela

Udział w targach i konferencjach jest możliwy tylko dla VIP-ów, czyli dla szefa i handlowca (i dla pań hostess oczywiscie). Szeregowi pracownicy są od pracy i nie zasługują na darmową wyżerkę:) Udział we wszelkich targach jest przygotowywany na bogato. Firma nie szczędzi pieniędzy, by sie pokazać. Natomiast nie ma pieniążków na benefity, nie ma premii, nie ma podwyżek. Podczas audytów ISO pan audytor wraz z dwoma lub trzema VIP-ami jedzie na obiad do restauracji. Pracownicy w ten dzień nie dostają nawet miski cukierków choc to ich zasługa, że ISO jest i działa. Ale za to dostają maila z podziękowaniem ????

Fachowiec

Firma umieściła w necie ogłoszenie, szukaja mechanika. Proponuja: - Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity (Wynagrodzenie atrakcyjne jesli pracujesz 2 miesiace w mesiacu. Benefity to twoje nadgodziny uczciwie zarobione, ale wypłacone uff, innych benefitów nie ma) - Rozwój poprzez szkolenia wewnetrzne i certyfikowane (mowa tu chyba tym jak cie szkola koledzy, żeby jako tako dac se rady w tej robocie). - Nieprzecietnie dobry zespol inzynierów. ( może jest w głównej siedzibie firmy w Portugalii, ale kto ich tam wie, co chwila sie zmieniaja. W żorach wszyscy pracownicy z doświadczeniem odeszli) - świetna atmosfere (jak na stypie, szef wiecznie naburmuszony, uczciwych pracowikow ma za (usunięte przez administratora) - pewnie mieży swoja miara) - Wyjazdy integracyjne (raz do roku, na kolacje wigilijna, do pobliskiej restauracji, oczywiście dojazd we własnym zakresie, podróż życia). Jak już na etapie ogłoszenia same kłamstwa sa pisane to lepiej sie 2 razy zastanowic nad praca w tej firmie. Mechanika szukaja. a w efekcie bedziesz robił jeszcze za elektryka, magazyniera, kierowce, wyprowadzacza psów i sprzataczke...

Praciwnik roku
@Fachowiec

(usunięte przez administratora) Zawsze to ciut mniej obowiązków.

@Fachowiec

Niestety muszę przyznać rację. Na dodatek uważają że są wspaniali a pracownicy, którzy ciągną to wszystko na swoich barkach nie zasługują według nich na godne traktowanie i szacunek. Ma początku wydaje się być piękne ale po chwili rozumiesz że wdeonales w kolejne (usunięte przez administratora) Nie pozwólcie zrobić z siebie niewolników.

Jacek

Jak długo po rozmowie kwalifikacyjnej można spodziewać się odpowiedzi od pracodawcy ?

Nie jest źle, ale czy dobrze?

Kasa niezła, wypłacana na czas. Wszystko legalnie i zgodnie z przepisami. Tyle na plus... Poza tym... Robota ciężka, niedoceniona. Szef zawsze niezadowolony, wprowadza zamęt, bo nie nadaje sie kompletnie do kierowania ludźmi. Brak organizacji, brak kompetencji u ludzi decyzyjnych. Brak benefitów i premii. Brak poszanowania pracownika. Kiepski przepływ informacji. Brak pomysłów na rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu firmy, lepiej zamieść pod dywan.

Bolo

Słyszałem sporo dobrego o firmie i dziwi mnie to co czytam na tym wątku!

@Bolo

To może zatrudnij się w tej firmie i wtedy bedziesz mógł ocenić? Zamiast tylko słuchać...

Reflu

Bylem tam na rozmowie na mechanika kilka miesiecy temu. Porazka totalna. Dwa tysiaki daja i chca dyzpozycyjnosci na wyjazdy. Na hali produkcyjnej cisza i kreca sie moze ze dwie osoby. Jak na moje oko to ciezko przedzie ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Arcen Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Arcen Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcen Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arcen Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wygoda 9
    44-240 Żory