Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

ARKO

Dla mnie produkt BOMBA.Nigdy nie spotkalem jeszcze tak taniej rzeczy w stosunku do jakosci.Jesli ktos wypisuje tu opinie niepochlebne na temat Raypath,to jest cofniety w rozwoju.Dla mnie rachunek byl prosty ,jak zobaczylem ile kosztuje ,a ile wydawalem na chemie.(Corocznie byl to koszt okolo 600 €-mieszkam w Wiedniu),ale w Polsce podejrzewam jest podobnie,wiec podstawowy komplet wraca sie w ciagu roku.Kto twgo nie rozumie,powinien zaczac matematyke od podstaw.Uzywam dopiero 21 rok ,a jak ostatnio rozmawialem z moja Pania dentysta, okazalo sie ze Ona nabyla je w 2002 roku i ma je do dzisiaj,i nadal uzywa,,,,,WIEC CO TU JEST DROZSZE;;;;;;CHEMIA;KTORA NAS TRUJE ,CZY RAYPATH;KTORY NAM WSZYSTKO CZYSCI Z NIEWIELKA ILOSCIA WODY I DODATKOWO ODKAZA WSZYSTKIE POWIERZCHNIE:A jesli ktos kupuje na raty ,to jest zdziwiony ,ze kredyt kosztuje.Co to za myslenie!A moze przydaly by sie liczydla??????Polski super produkt,ekologiczny -Chwala dla GOSCIA,ktory to wynalazl.Szacun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myślący
@ARKO

Myślący ludzie mogą rozważyć zastosowanie domowych, ekologicznych środków do czyszczenia, które nie tylko są tanie, ale i łatwo dostępne i proste do zrobienia (z sody, octu itp). Bez rat! Warto także poczytać o najnowszych badaniach dot. jonów srebra i ich szkodliwego działania na ekosystem i ludzi. Nanocząsteczki srebra mogą być wchłaniane przez płuca, jelita i skórę do układu krążenia, a tym samym mogą dotrzeć do takich narządów jak wątroba, nerki, śledziona, mózg, serce i jądra. Nanosrebro może powodować łagodne podrażnienia oczu i skóry. Może również działać jako łagodny alergen skórny. Wdychanie nanocząsteczek srebra wpływa głównie na płuca i wątrobę. Wykazano, że nanocząsteczki srebra mogą być genotoksyczne dla komórek ssaków. Dom to nie szpital. Warto być eko i warto oszczędzać. Byle z głową!

Domi

i tu bardzo byś się zadziwił ile osób to kupuje. Przecież nikt nie zmusza do bycia konsultantem. Prawda jest taka, że ten produkt się podoba. I to bardzo. I gdyby kosztował połowę mniej to wszyscy by go chwalili i mieli w domu. Przestaje się podobać dopiero gdy słyszy się cenę.

Drogi Arko
@ARKO

Tak Arko, chemia truje, masz rację, na szkoleniach niczego nowego nie uczą ?

Iga
@ARKO

To nie o jakość produktów chodzi, bo ta jest doskonałą, ale o sposob działalności Firmy . Jak nie zrobisz miesięcznych obrotów, bo np złapałeś Covid, to lecisz na pysk tracisz dotychczas uzbierane przywileje i pies z kulawą nogą się za Tobą nie wstawi. Przynajmniej nie w grupie Universe.

Zaniepojonhy

Bo to jest prawda !!!

Zaniepojonhy

Zgadzam się z Tobą 100 %

Grażyna
@Iga

Jak to, to już nie można żadnego l4 wziąć ani nic? Przecież to prawo pracownika...

Mam 10 lat sprzątam i sprawdza się super. Polecam

Czy w Raypath International Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

JackS

Nie ma, ale jest dużo promocji świątecznych na produkty. Ceny są super i można zrobić super fajne prezenty ????

J

Ja również odsprzedam zestaw cały lub w częściach po bardzo niskiej cenie joannamaniewska@onet.pl

Czy jest tu obecny ktoś postronny? Potrzebuję informacji jak wygląda praca na konsultancie sprzedaży. Widzę sporo negatywnych opinii opisujących pracę, ale też pozytywne komentarze. Ktoś napisał jednak że pochlebne komentarze pochodzą od konsultantów chcących utrzymać prowizję, jest aż tak źle? Widziałem na stronie internetowej, że firmie zależy na pozytywnych opiniach a nie widzę, żeby odpowiadali na pytania, może tym razem firma się wypowie? Będę wdzięczny jak ktoś napisze jak naprawdę wygląda praca

@Kandydat

Zapraszam do kontaktu. Pani Agnieszka 519159087 lider firmy . Obecnie na wysokim kierowniczym stanowisku.

@Niunia

W firmie Raypath nie ma stanowisk kierowniczych jest się Menedżerem Brązowym .Srebrnym lub Złotym.Ciekawe jaki status posiada ma Pani Agnieszka ?

@Kandydat

Na tej stronie nikt z firmy się nie wypowiada.Zadałeś pytanie jak wygląda praca bardzo prosto kupujesz zestaw startowy i usiłujesz go zaprezentować (sprzedać) i tak w kółko .Szukasz klientów po prostu robisz prezentacje sprzedażowe lub proponujesz komuś aby robił to co Ty i z tego jak sprzedaży masz prowizję.

@Zaniepokojony

Jest kontakt zadzwoń zapytaj .

@Niunia

Nie jest mi to potrzebne.Czytać ze zrozumieniem

Iga
@Kandydat

Lepiej się trzymaj z daleka. Same czysciki są dobre, ale nie rób sobie nadziei, że zdobędziesz klientow

Amwteam

Zapraszam do rozmowy.

Wojtek

Jeśli Ty próbowałeś komuś to wciskać to bardzo mi przykro, ja po pokazuję jak to działa, ludzie sami chcą to mieć. Kontakty dalej mam tylko i wyłącznie z poleceń, czasami jak ostatnio ludzie sami mnie proszą żeby do kogoś zadzwonić. Jak ktoś jest nachalny to sorry, nie tędy droga. Osobiście uważam, że każdy powinien mieć szansę to zobaczyć i samemu zdecydować.

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Młodszy Konsultant ds. Global Back Office
CERI International Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Szczecin
Szczecin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Aneta

Raypath International to firma, która na co dzień zajmuje się produkcją ekologicznych czyścików z różnego rodzaju materiałów o właściwościach czyszczących systemu Nano Silver Technology. Czy są tu na forum osoby, które ostatnio miały okazję skorzystać z ich produktów? Jak je oceniacie?

@Aneta

Witam korzystam na co dzień i jestem bardzo zadowolona a do tego moj syn cierpiacy na AZS odkąd stosuję u niego mydło z nano srebrem oraz rękawicę kompielową przestał narzekać na swędzenie a skóra stała się delikatna i bez zaczerwień

Ika
@Aneta

Kupiłam miesiąc temu. Mam pretensje do koleżanki, która już od lat o nich wiedziała i stosowała, że mi we tędy nie dała znać. Są rewelacyjne. Sprzątanie zajmuje nam z mężem w porównaniu z czasem wcześniej poświęconym chwilkę. Syn myjąc wannę sama rękawica też się cieszy, że nie musi wdychać syfu. W zmywarce nie muszę dawać kapsułek. Same plusy. A koszt? Zwróci mi się po dwóch latach. Potez czysty zysk. Koleżanka ma już w domu ok. 20 lat a w salonie od sześciu. Z czystym sercem polecam

ARKO
@Aneta

Witam,Produkt rewelacyjny,mam juz chyba wszystko z tej firmy.Dom bez chemii pachnie swiezoscia,produkty super-WC kaczka ,koncentraty do prania,mydelka-rewelacja!Uzywam od dwoch lat,i jestem Zdrowy,nie truje sie i jeszcze oszczedzam przy tym duze pieniadze-kto tego nie rozumie ,niech nawet nie bierze udzialu w dyskusji.

Jak tam.szkolenie
@Ika

Dalej macie opowiadać o trującej chemii ?

Oj Arko
@ARKO

Stara śpiewka o domu beż chemii, zapraszamy na nowe szkolenie gdzie dowiesz się o nowych trikach sprzedaży szmatek

Miecia
@Aneta

Nie polecam, po 2 tygodniach zrobiły się dziury w szmatce po 18 miesiącach rozleciał się mop. Drugi raz bym tego na pewno nie kupił. Porażka.

@Miecia

Co za bzdety piszesz ( z nicka wynika że kobieta, z treści że facet), czy aby chodzi o produkty Raypath, czy o coś kupionego na internecie bez gwarancji, albo jakieś podróbki ,lub coś podobnego o krótkim działaniu. Jeżeli jest umowa kupna z Raypath, jest gwarancja rękojmi 18 miesięcy i jeżeli faktycznie coś się dzieje , produkt jest wymieniany na nowy. Dlaczego jeżeli po 2 tyg. zrobiły się dziury nie było kontaktu do osoby sprzedającej , a dopiero po 18 miesiącach piszesz że mop się rozleciał( co jest dziwne , bo materiał z którego jest zrobiony to duraluminium) Moi znajomi używają produktów od lat i działają bez zarzutu, a w warunkach domowych spokojnie działaja 15 lat i jest na umowie gwarancja wymiany w ramach recyklingu za pół ceny. Przykro patrzeć jak oczernia się nasza polską firmę , która działa 29 lat na rynku. Sam używam z żona produkty od miesięcy i działają bez zarzutu.

@ARKO

Potwierdzam, produkty rewelacja i to nasze polskie ;)

Lou
@JackS

Według Krajowego Rejestru Sądowego firma działa na rynku od 2002 roku, czyli tylko 20 lat.

Kunnerti
@Aneta

Coś pięknego :) jestem bardzo zadowolona kupiłam zestaw kilka sprzątań i sama stwierdziłam ze chce spróbować jako konsultant. Mam mnóstwo znajomych którzy w momencie tez się zainteresowali co to, skąd to i jak to działa. Naprawdę warto. Na chemię nie idzie już ani jeden grosz. A ściereczki do twarzy i krem to jest coś pięknego. Wiecznie miałam problemy ze skóra i do dermatologa co chwila. Póki co mam spokój i oby jak najdłużej ! Ja polecam ściereczki jak i biznes z całego serca, człowiek dopóki nie zobaczy i nie spróbuje moim zdanie nic nie wie na ten temat i nie powinien się wypowiadać :)

@Kunnerti

Tak to prawda super

@Ika

Ika jak to w zmywarce nie musisz dawać kapaułek? Co w zamian? Raypath ma jakieś kapsułki?

@Aneta

Tak ja je uzywam od ponad roku. Sa rewelacyjne i naprawde robia robote sama wode. Mąż zakupil zestaw a ja nie bylam przekonana wogole. Dopoki sama nie sprobowalam.

Joanna
@Aneta

Korzystam od roku i od tej pory nie ma w moim domu chemii. Jestem mega zadowolona.

Sylwek
@JackS

Moja babcia używa tych produktów od 1945 roku i bardzo je sobie chwali, są niezniszczalne

ronnie10

Witam. Chciałabym zostać pracownikiem firmy i sprzedawać. Jeśli nie chcę zakładać działalności gospodarczej będę mógł dołączyć ? Co jeśli mi się nie spodoba jak mogę odejść ?

Bartek
@ronnie10

Oczywiście możesz bez działalności dołączyć do firmy. Odejść możesz w każdym momencie. Jeśli faktycznie chcesz porozmawiać to po prostu zadzwoń - 500 633 555

@ronnie10

Zawsze możesz dołączyć. Rozmowa liderem grupy on wyjaśni wszystkie zasady. Polecam Pani Agnieszka Pawłowska. Dołączyła do grupy pracowałam teraz jestem zatrudniona na stację budżetowym . Nadal współpracuje. Polecam Super

@ronnie10

519159087 Pani Agnieszka . Wspaniały lider w firmie nie ma lepszej . Dzwoń i rozmawiaj .

Wellior

Jako były konsultant tej firmy, przestrzegam kogokolwiek przez zakupem jak i dołączenie do składu (usunięte przez administratora). Cała praca konsultanta polega na (usunięte przez administratora)klientów na jak największe zakupy produktów które można kupić z wiekszości marketów za ponad połowę taniej. Większość osób piszących pochlebne komentarze to głównie konsultanci którzy próbują na siłę utrzymać swoje prowizje

Niunia

Nie prawda nie ma złotych gór. Można zarobić pracując bez pracy nie ma kołaczy. Nie normowany czas pracy jesteś sobie kierownikiem. Szkokenia otwierają ludziom oczy

Aniagot

Produkt rewelacyjny..!! mam go od 2006 roku i nadal sprzątam i myję się bez chemii. Pomyślcie ile zaoszczędziłam przez te lata, nie mówiąc o zdrowiu. I jak ma się do tego cena..??? Pozdrawiam

Do Anagot
@Aniagot

A ja mam swój zestaw od 1945 roku i nadal używam

żabka12
@Do Anagot

To chyba babcia po wojnie podarowała xD firma istnieje od 1994, nie wierze że ludzie wierzą w te nieprawdziwe pochlebne komentarze napisane przez agencje marketingowe

Lou
@żabka12

Według Krajowego Rejestru Sądowego firma istnieje od 2002 roku. Niecałe 20 lat. Skąd ta informacja, że od 1994?

@Lou

Zmieniła się wtedy forma spółki i nazwa zmieniła się na Raypath International, ponieważ firma weszła na rynki zagraniczne. Stąd w KRS takie info.

@Aniagot

Ponieważ mam kilka lat ten produkt. Sprzedaż szła rewelacyjnie klienci powracają kupują rodzinę na prezenty. Jest dobry gdyby taki nie był dawno by mnie wywieźli na teczce. Sprzedaż nie tylko po za miejscem zamieszkania tak że tu i okolice.

Potwierdzam, jest rewelacyjny

Niuniek
@Niunia

Faktycznie produkt bardzo dobry, dostałem w spadku po babci, która miała go od 1945 roku

Ruda

Jestem konsultantką od 4 miesięcy. Kupiłam zestaw startowy za gotówkę, bo raty są nieopłacalne. Już dawno zwróciła mi się moja inwestycja. Zarabiam co najmniej 2-3 tysiące, a naprawdę mało pracy wkładam w tą działalność. Produkt jest niesamowity!!! Ja szukałam takich szmatek całe życie! Kupiłam "miliony" szmat z mikrofibry i żadna nie zbliża się jakością do czyścików RAYPATH! Poza tym, to że są nasączone trwale nanosrebrem powoduje że każda powierzchnia jest od razu odkażana!!! Co w czasach covida jest mega ważne. Mam teraz plan na zaangażowanie się w tą działalność na MAXA!!! Za parę miesięcy napiszę wam jak mi idzie.

Oj Ruda
@Ruda

A ile szmatek wcisnęłaś juz rodzinie i znajomym ?

Ralf
@Oj Ruda

Wciska się wszystkim jak popadnie, a potem konflikty rodzinne

Świadomi klienci, którzy wiedzą ile czasu i trudu kosztuje ich sprzątanie trudnych zabrudzeń są w szoku jak łatwo tym produktem wyczyszczą sobie tłusty okap, szafki z tłuszczu, piekarnik czy choćby kominek bez ostrej chemii, samą wodą w bardzo łatwy i szybki sposób. A nawet po kominki rękawica dopiera się bez problemu. Mówisz o koszcie produkcji. Śmieszy mnie to trochę bo wystarczy jakiś prosty przykład z życia podać: jak myślisz ile kosztuje produkcja chipsów Lays, które są po 6 zł w sklepie? 50 gr? Pewnie coś koło tego, ale firma musiała zainwestować grube miliony w chociażby maszyny, musi też opłacić pracowników, biuro obsługi klienta, musiała obmyślić dokładny proces produkcji, składniki, przyprawy, koszt reklamy, wyliczyć VAT, podatek od przychodu, itp. Ale są też chipsy za 2,50 zł z firmy, której w ogóle nie znasz, albo typu Lewiatan. Które kupujesz? Porównasz ich jakość? Oczywiście chipsy są niezdrowe ale raczej każdemu nawet kto ich nie je zdarzy się kupić na jakąś domówkę. Można to porównać do wszystkich produktów na świecie. Jeśli produkt się nie podoba to nie kupuj, ale jeśli się podoba ale uważasz, że jest zbyt drogi to jest to tylko Twoja subiektywna opinia, nie fakt. Nigdy nikogo nie namawiam do zakupu, każdy ma swój rozum, ale nie ma inteligentnych ludzi, którym produkt się nie podoba. I to jest już fakt.

Na szkoleniach
@Michał

Teraz bajki o chipsach wciskają ? To już nie opowiadają o życiu beż chemii ?

@Na szkoleniach

Rozumiem, że nie dopuszczasz do mózgu takiego przypuszczenia, że ja mogę mieć swój własny rozum i samemu wymyślić taki przykład z życia? ???? Bardzo mi przykro w Twoim imieniu, ktoś z Raypatha Cię skrzywdził, nie wyszło Ci czy w czym problem? Ktoś napisał o kosztach produkcji, więc mu odpisałem co na ten temat myślę, jego post został skasowany, widocznie był nielogiczny i już go nie ma. Jeśli bardzo chcesz to mogę wymyślić to na przykładzie herbaty, czekolady, papieru toaletowego, parówek, pasty do zębów, butów czy chociażby smartfona, nie jest to żadna wiedza tajemna ???? Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych emocji w 2022 roku ????

@Michał

Tam gdzie cztery pytajniki to miały być uśmiechy, nie wiedziałem że tu nie można ich dodać. Dużo uśmiechu życzę

Sprzedam zestaw tanio w skład wchodzi 2x stopa podłogowa biała 1x stopa różowa 1x stopa do drewna 2x rękawica biała 1x rękawica różowa 1x rękawica do drewna 2x sunbeam Mop z przegubem Car set i body glove

@Gość

Za ile? Chętnie odkupie.

@Domi

Witam, jak cos mam duzo czyscikow i moge odsprzedac po nizszej cenie. Prosze o kontakt na email stobin_89@wp.pl

JackS

Bardzo dobre produkty, mamy z żona zestaw podstawowy od 2 miesięcy i wszystkie rękawice oraz poduszki podłogowe przetestowaliśmy. Faktycznie spełniają swoje zadanie tylko przy użyciu zimnej wody.Moja dobra znajoma kosmetyczka korzysta już od 20 lat z produktów i mówi że nie wyobraża sobie mycia czy innym. Wielki szacun dla właściciela firmy, ponieważ jest to nasz polski produkt. Pozdrawiam

Ewelina

Omijajcie tà firmie i tych ludzi szerokim łukiem.

Paula

Dlaczego??

Lidia
@Paula

Podłączam się do pytania. Może @Ewelina zdecyduje się nam w niedługim czasie odpowiedzieć. Sama chciałabyś może aplikować do Raypath International?

Klaudia
@Ewelina

Każdy produkt dobry musi mieć swoja cenę. Kiedyś kupiłam na pokazie posciel z wełny do dzis ja mam a mija już z 11 lat. Produkt mnie nie wyleczy z chorego kregosłupa oczywiście że nie, ale komfort spania jest. Tak tu jest z czyszczeniem. Nie raz widziałam brudne, zatłuszczone piecyki, okapy o prysznicach nie wspomnię. I jakie jest fajne uczucie jak dzwoni klientka i mówi ze tym wszystkim na wode wyczysciłam super. Bez sciemy TO DZIAŁA. Dopóki sie ktoś nie przekona nie uwierzy. My sami pracownicy musiliśmy sie o tym przekonać nikt nie ma taryfy ulgowej. Chcąc przekonać kogoś sam musisz poznać tego MOC a wierzcie mi nie spotkałam jeszcze lepszego produktu na kamień czy tłuszcz na okapie . Pozdrawiam Wszyskich!!!!, a Pani Pani Ewelino albo bardzo pragnie to mięć i z zazdrości hejtuje tu Pani wszystkich albo jest Pani bardzo leniwa i nie umie Pani dotrzeć do klienta. A z klientem trzeba sie bardzo delikatnie obchodzić. Ale jak Pani wstaje i zastanawia się komu dowalić to już nic sie na to nie poradzi. o ile lepiej się żyję z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam

veritas

moze jakos kontretniej?

Leon
@veritas

bo to SCAM !!!

Teresa
@veritas

Powiem tyle SUPER CZYŚCIKI używam już ok 13 lat . Polecam z całego serca . Szczególnie biała rekawica , rewelka do wszystkiego

Iwona
@Ewelina

Ewelinko napisz proszę dlaczego?

Oh Teresa
@Teresa

A ja mam komplet czyścików od 50 lat !

żabka12
@Oh Teresa

To ciekawe bo firma istnieje od 1994 czyli jeśli dobrze liczę to 27 lat ????

@Iwona

Bo nie mówią prawdy na prezentacjach. W swojej sprzedażowej kalkulacji odluczają koszty wody (bo podobno jak sprzątasz tymi szmatkami to nie trzeba wody używać(usunięte przez administratora) Żeby wyprać te szmaty, które tez się brudzą trzeba wody użyć, a poza tym po czyszczeniu tłuszczu czy mocniejszego brudu tez trzeba wypłukać. Wiec to są bzdury z tą kalkulacją wody straszne. Nie wspomnę o szmacie do kurzu, którą zalecają trzepać za okno (!!!) lub odkurzać - kosztów prądu nie doliczają w kalkulacji sprzedażowej. Białe szmaty szarzeją i poprostu wyglądają bardzo nieefektownie jesli pozostaną gdzieś na widoku w czystej kuchni, wbrew temu co mówią na prezentacji szmaty mogą tez się zaśmierdzieć (nie zalecają suszyć na kaloryferze wiec w wilgotnym pomieszczeniu szmata poprostu nie schnie). Są trudne do wykręcania i dla osób z problemami ze stawami to porażka. (usunięte przez administratora)

Klient

(usunięte przez administratora) Ściereczką za 5 zł tak samo czyści. Zakupiłam zestaw ściereczek. Myją gorzej niż zwykła ścierka. Dzięki tym ściereczką zapuścimy mieszkanie brudnem. Cena z kosmosu i nie nadają si3 nawet do usunięcia kurzu moczą powierzchnie i zostawiają ślady. Sprzątanie zajmuje dużo czasu. Odradzam

@Klient

To chyba nie potrafisz ich używać.

Ken
@Klient

No ten sun beam w porównaniu do poorboys jest słaby bo nie wchłania tak wody. Sprawdźcie taki niebieski ręcznik poorboys to jest rewelacja na prawdę

KAMIL
@Klient

(usunięte przez administratora) Jestem użytkownikiem oraz współpracuje z tą firmą. Piszecie tu rzeczy wyssane z palca. Jakie długi? Ludzie, Kupujecie pakiet sprzedażowy, którym obracacie. Zostawiacie u klienta a firma odsyła do was nowy a na konto prowizję. Chcesz zrezygnować? Nie ma najmniejszego problemu, sprzedajesz zestaw prosisz o odesłanie pieniędzy a nie produktu i tyle. Nikt tam was na siłę nie trzyma. MLM na tą chwilę to bardzo korzystna opcją zarabiania. A te wszystkie opinie, które ludzie piszą, to osoby które myślały że pieniądze same przyjdą, robić się nie chciało i teraz nadają.

Animo

Jak czytam te niepochlebne opinie na temat Raypath to mi się nóż w kieszeni otwiera. O jakich tysiącach do spłacenia wy piszecie. Kompletna bzdura. Zestaw za 92zł???????? i sprzątasz 15 lat??????? chcę to zobaczyć. Nie rozumiem dlaczego piszecie takie kłamstwa. Ktoś wam na odcisk nadepnął?

Rafał

Odradzam nie pchać się w tą firmę a napewno nie zostać konsultantem bo pieniądze wyrzucone w błoto . Nikt normalny nie zapłaci wam takich cen po ile te produkty kosztują . Motto tej firmy jest takie jak zagrasz na spotkaniach tyle zarobisz i tyle w temacie . Oszczegam gonić te towarzystwo bo wam tego nie powie nikt ale na samym początku maja po 35% z utargu nie którzy nawet 45/55% tagze zobaczcie ile kochani zbawcy świata zarabiają na was . A wy jak ciężko musicie pracować na te pieniądze a tutaj za 2 godz mogą zarobić nawet do 1000 zł .. naprawdę nie polecam

Yankes
@Rafał

Chłopie - sam sobie przeczysz! Odradzasz zostania konsultantem, bo on zarabia 1000 zł za godzinę..? ???? Weź ty się puknij w ten zakuty łeb!!!

Sceptyczny
@Yankes

Zarabia ???? czytając większość opinii, to raczej na to nie wyglada.

Na jakie wsparcie w Raypath International Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Domi

Jaki kodeks pracy? Współpracując z tą firmą jesteś na samozatrudnieniu. Raypath Ciebie nie zatrudnia. Ile sprzedaż tyle dostaniesz prowizji plus ewentualne premie i nagrody od wysokiej sprzedaży.

Posiadacz

Dla mnie super produkt. Używam dokładnie 4 lata i 3 miesiace. Nie wiem z czego wynikają różne opinie ale większość to chyba zawiedziona brakiem możliwości finansowych klientela. To produkt dla ludzi świadomych a nie bogatych. Pozdrowienia dla posiadaczy.

Mąż

Witam.. Od kilku miesięcy jestem w posiadaniu tych szmatk. Wiadomo każdy lubi mieć czysto w domu. Nie chce się tutaj wypisywać jakie one cudowne i wspaniałe bo ci co używają to wiedzą, sam też już wiem że to fajna sprawa do prowadzenia czystego domu. Widzę tutaj same pozytywne opinie ludzi którzy używają tych szmatek. Moja też jest pozytywna. Jedyny problem jaki tutaj widzę to tych ludzi którzy chcieli zostać przedstawicielem tych produktów ale mu nie wyszło i poniósł podwójne koszt. Mi też proponowali współprace ale ja chciałem zostać klientem. Osobiście jestem bardzo zadowolony z produktu. Koszt co prawda wysoki jak na normalna rodzinę, ale troszkę matematyki. Jak kupiłem pakiet VIP. Pani mówi że to 62zl miesięcznie x60 rat to około 3700. Zwala z nóg przeciętnego Kowalskiego. Rozmawiam z żoną i pytam ile średnio w roku wydajemy na detergenty, mówi żeby nie zawyzac to rocznie około 1000zl. No to jedziemy. Jeśli jest jak mówią i żywotność tego to 10 lat. 10 x1000 daje nam 10.000 zl. To już widać że tak na prawdę w ciągu 10 lat zaoszczędziłam 6,500 zł. A korzyści wszyscy co mają styczność z tym to znają. Więc proszę was ludzie piwiedzcie mi dlaczego są tutaj negatywne opinie?? Czy są tutaj negatywne opinie klientów czy przedstawicieli, którzy zapłacili za drugi pakiet i nie dali rady go odsprzedać?

@Mąż

Przepraszam ktoś mnie skrytykował. Dlaczego dał mi negatywny uśmiech. Proszę o odpowiedź

Kuba
@Mąż

Uważam, że negatywne wypowiedzi padają z ust nie udolnych konsultantów. Bardzo często spotykam też wypowiedzi klientów tych którzy nie sprzątają a chcą mieć czysto .Czysciki To nie robot! Ktory za nich zrobi . Polecam zestw mimo jego ceny.Bez chemii i narażania naszego zdrowia mogę mieć czysto i zaoszczędzić. Pozdrawiam

@Kuba

Też tak myślę, że wzięli drugi pakiet i się wkręcili. Trzeba było kupić dla swojego użytku i cieszyć się czystoscią a nie pchać się w kredyty. Później żale i lamenty. Nam pasuje chwalimy produkt i polecamy znajomym.

Natalia
@Mąż

Witam, ja również używam zestawów i jestem mega zadowolona. Byłam konsultantka i mam więcej zestawów które mogę sprzedać taniej. Mam zestaw domowy, 2x zestaw samochodowy, 2x zestaw dziecięcy, zestaw kosmetyczny, 2x rękawica body GLOVE. Mój numer telefonu :(usunięte przez administratora)

@Natalia

Natalia skoro mówisz że byłaś to dlaczego wciąż reklamujesz swoje pakiety... Nie dałaś rady ich sprzedać czy wciąż nabywasz nowe i próbujesz sprzedać je tutaj w opiniach??

Natalia
@Mąż

Jako Konsultat dostajesz pakiety:) ja jeden mam na własny użytek, a resztę sprzedałam na bieżąco:) jeśli sprzedasz dany pakiet firma od razu przysyła Ci kolejny:) dlatego tez mam cały czas jeden dodatkowy :) wyjechałam za granice dlatego już konsultantka nie jestem :) dlatego chce sprzedaż te dodatkowe pakiety, swoich prywatnych używam :) nikogo do kupna nie zmuszam, ale może ktoś będzie chciał kupić nie na kredyt a za niższa cenę niż są normalnie;)

john
@Mąż

Zgadzam się z wypowiedzią poniżej .(usunięte przez administratora)Kto uczestniczył na szkoleniu w Tychach ten powinien mieć świadomość że takie chwyty są podstawową formą pracy tej firmy. Jest wiele innych form zarabiania pieniędzy. Nie wiem czym będę zajmowała się w przyszłości i dlatego swoich znajomych bądź klientów wolę mieć za przyjaciół niż później za wrogów. (usunięte przez administratora)

Żona
@Mąż

Kto wydaje 1000zł rocznie na detergenty ???? Proszku do prania i tabletek do zmywarki to nie zastąpi, ja na chemię wydaję max 200zł rocznie, w domu jest czysto (160m.kw.), wystarczy używać odpowiednich ilości, a nie lać bez opamiętania. A dobre ścierki z grubej mikrofibry można sklepie kupić. Woda z octem też jest eko.

klient

A ile człowieku kosztuje wyprodukowanie samochódu?? Masz taką wiedzę? Otóż podobnie. 50% jego wartości to koszt wyprodukowania. Reszta to zysk fabryki i dealerów oraz logistyka. Więc nie pleć zawiedziony konsultancie... Cały rynek tak funkcjonuje, ale trzeba mieć trochę wiedzy. No zawsze możesz sam wyprodukować czyściwa i sprzedawać po kosztach.. POWODZENIA :)

Dariusz

I w kółko to samo. Jeśli lubisz wdychać chemię podczas sprzątania to nie interesuj się tym ile kto zarabia na produktach. Gdybyś miał swój produkt to ile chciałbyś zarobić?

@Dariusz

Bez komentarza.

@Żona

Akurat kostki do zmywarki zastępuje biały czyścik lub biała rekawica. A dodatkowo mozna wsypać kwasek i sodkę do prania naczyć.

Leon
@Domi

chłopku ty nawet nie wiesz co piszesz, zawieszona sz.ma.ta w zmywarce ma zastąpić detergent oj szykuje się nowy noblista :) wytłumacz nam co takiego w sobie ma kawałek sz.m.aty że zastępuje kostki ...

@Leon

@Leon chłopku, nanosrebro - poczytaj o właściwościach to po pierwsze, a po drugie co takiego mają w sobie kostki do zmywarki, że nie można ich zastąpić?! Użyj kiedyś zamiast nabłyszczacza - ocet to zobaczysz efekt. Chociaż nie - Ty pewnie nie zobaczysz bo masz ograniczony punkt widzenia.

Nanosrebro
@Domi

Bardzo proszę, oto info na temat nanosrebra: Nanosrebro, zwane także srebrem koloidalnym, od wieków było znane i stosowane do zwalczania chorób i przedłużania trwałości produktów spożywczych. Najczęściej występuje w postaci zawiesiny, składającej się z cząstek wielkości < 100 nm. Dzięki swoim specyficznym właściwościom nanocząstki srebra są wykorzystywane w wielu technologiach do tworzenia wyrobów medycznych, tekstyliów, materiałów przewodzących czy ogniw fotowoltaicznych. Wzrastająca popularność zastosowania nanosrebra przyczynia się do zwiększenia liczby osób pracujących w narażeniu na tę substancję. Potencjalnymi drogami narażenia jest droga inhalacyjna, pokarmowa i dermalna. Nanocząstki srebra mogą być wchłaniane przez płuca, jelita, a także przez skórę do krwiobiegu i w ten sposób docierać do narządów wewnętrznych (wątroby, nerek, śledziony, mózgu, serca i jąder). Nanosrebro może wywoływać lekkie podrażnienie oczu i skóry, może także działać jak łagodny alergen na skórę. W narażeniu inhalacyjnym nanocząstki srebra działają głównie na płuca i wątrobę. Wykazano, że nanocząstki srebra mogą działać genotoksycznie na komórki ssaków. Istnieją niepokojące doniesienia na temat szkodliwego działania nanocząstek srebra na rozrodczość zwierząt eksperymentalnych. Narażenie na nanocząstki srebra może działać neurotoksycznie i wpływać na funkcje poznawcze, wywołując zaburzenia pamięci krótkotrwałej i pamięci roboczej. Obowiązujacy obecnie w Polsce normatyw higieniczny dla frakcji wdychalnej srebra (najwyższe dopuszczalne stężenie) wynosi 0,05 mg/m3. W świetle wyników badań toksykologicznych nad działaniem biologicznym nanocząstek srebra uzasadniona wydaje się potrzeba zaktualizowania normatywów higienicznych dla srebra z wyodrębnieniem frakcji nanocząstek. Med. Pr. 2014;65(6):831–845

mp
@Nanosrebro

nanosrebro wdychane jest szkodliwe. roznorakie chemikalia juz nie?

Kazik

Ludzie produkt warty 2200 kupujecie za 8200 uciekajcie!

emi
@Kazik

że ile??? Kazik Ty to na bank nie wiesz o czym piszesz

Do Kazik
@Kazik

Chyba produkt warty 20 zeta :) reszta to prowizja

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Raypath International Sp. z o.o.