Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

waaaska

W Polo maja dobre warunki socjalne, mam ułożone dobre zmiany. Jeśli chodzi o zarobki to jak na moje miasto są naprawde dobre. I co wazne mam dobrą kadre kierownicza. Naprawde ja nie mogę narzekac na moja prace.

Te 3600 zł brutto, to wszystko na co można liczyć w zakresie kasy? Czy jest może do tego jakakolwiek premia? Co do luxmedu natomiast i ubezpieczenia, to czy pracodawca pokrywa w jakimkolwiek stopniu koszty tych dodatków?

ciekawa

A mnie zastanawia, dlaczego PM nie zapewnia pracownikom odzieży roboczej, oprócz tych koszulek? wszystkie inne sieci zapewniają pracownikom chociażby buty robocze.

Aga

Czyli jako minus firmy masz na myśli samych pracowników. A wynagrodzenie oceniasz pozytywnie? Ile aktualnie firma oferuje za godzinę? Jakieś dodatki w postaci premii też się znajdą, czy wyłącznie bazujecie na podstawie?

Xyz

Jaka wartość Bonów dostali pracownicy na święta Bożego Narodzenia 2023 ? Czy osoby na L4 nie dostają nic ? Jakie są inne benefity dla pracowników w Polo markecie

@Zrób to.sam

Mamy jeszcze zniżki 5% na wszystkie produkty z polo i niedlugo ma wejsc karta sportowa:) na siłkę zamierzam chodzic

allmoore Nowy wpis

Jeżeli szukasz pracy — to pod żadnym pozorem nie idź do tego sklepu, a szczególnie na ladę mięsną. Wytrzymałam tam 2 dni. Wymagają wiele a zarobki marne. Osoby, które mnie uczyły to jakiś skandal, żadnego słowa nie mogły wytłumaczyć, musiałam sama wszystkiego się pytać co i jak to działa itd. Atmosfera — jakiś skandal. Osoby, które tam pracują, pracują za kare. Kierownik nie ma żadnego zdania w sklepie, za niego wszystko decydują zastępcy kierownika. Tatiana jeden z zastępców jest na tyle dwuliczna, że szkoda gadać, nie upuści żadnej ploty, pomimo że nie może wypełnić swoich obowiązków bo jest ograniczona umysłowo, w twarz mówi co innego a za plecami również co innego. A o innych to szkoda gadać. Jak zaczynasz, swoją karierę w handlu to na pewno nie jest, to dobry sklep. A wszystkim osobom, które tam pracują radzę zmienić pracę jak najszybciej :) Oczywiście jest to mój przypadek i moja opinia co do tej pracy.

szlachcic Nowy wpis
@allmoore

No ja właśnie się rozglądam za pracą, zauważyłem, że szukają tutaj Kasjera. Chcę aplikować mimo tej opinii. Wiem, że każdy postrzega pracę inaczej, dla jednego jest ciezko, dla innego praca jest przyjemna. Wiem, co mówie, bo już mlody nie jestem i sporo prac miałem. Co do atmosfery, to mysle, że to bardzo indywidualna kwestia, poza tym nie mamy wpływu na tzw. czynniki osobowosciowe. Kolezanka pracuje w Polo w Nidzicy i baaaaaardzo sobie chwali:)

Dariusz Nowy wpis

Skoro podają w ogłoszeniu, że jako kasjer - sprzedawca, miałbym pierwszą umowę o pracę na 6 miesięcy, to czy druga jest już na stałe? A druga sprawa to nich proszę ktoś wytłumaczy, ile dają tego dodatku stażonego, co bym widział, ile łącznie bym zarabiał. Bo na razie napisali, że 4 242 - 4 500 zł / mies. brutto.

Seba Nowy wpis
@Dariusz

Druga umowa na 27 miechów, a później już na czas nieokreślony

Eh widzę, że wiele osób pisze tu o pracy na sklepach, a ja jestem ciekawa pracy właśnie w centrali. A konkretnie to obecnie szukają osoby na posadę specjalista ds. rozwoju kanałów cyfrowych i budowania lojalności. Szukam możliwości rozwoju a tu jako benefit dają pakiet szkoleń wewnętrznych. Jakie sa oferowane szkolenia na tym stanowisku i czy potem robienie szkoleń przekłada się na podwyżki, z racji nowych kompetencji?

Szukają kasjera sprzedawcy. Ktoś pisał że warto przynieść CV na sklep. To będzie lepiej odebrane niż wysyłać? Prócz kasowania towaru na kasie jest dodatkowo praca na zapleczu albo rozkładanie towaru czy od tego są osobno zatrudnieni pracownicy? To byłaby moja pierwsza praca w sklepie więc wolałbym wiedzieć jak jest.

nowy pracownik

Nie są osobno zatrudniani, praca tu roznorodna jest i dobrze, bo czas szybko mija. Ja nie przynosiłam CV na sklep, a prace dostalam.

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

Zaunteresowana

Jak się dostać do wybranego polo

krzysiek
@Zaunteresowana

wysłać CV albo na sklep przyniesc

Dlaczego ucieka, możesz uzasadnić? W ogóle na jaki czas pracownicy dostają tu pierwsze umowy, że tak łatwo piszesz o ucieczce? Nie mają tu żadnych okresów wypowiedzenia? Masz tu na myśli wysokość wynagrodzenia?

Płace na poziomie najniższych krajowych to śmiech na sali. Jak kto więcej wyrobi premii to zarobi . W porównaniu do Lidla czy Biedronki to przepaść ! Brak doceniania pracowników , którzy nie chodzą na L4 czy wyrabiają wyższe normy. Godziny pracy nieadekwatne do umowy. Pierwsza umowa 3 mc , następna na rok . Okres wypowiedzenia zgodny z kodeksem pracy .

@krzysiek

To jak rozumiem rekrutacje do danego sklepu, nie prowadzi centrala firmy, tylko np. kierownik dane sklepu, tak? Czy jest jakaś różnica w sposobie prowadzenia rekrutacji miedzy cv wysłanym na maila firmowego czy do HR centrali, a inaczej jest prowadozna właśnie, jak zaniesie się cv do sklepu?

@pracownik

Niemile wspominam prace na Helu jakbyla Iwona kierowniczką mam nadzieje ze nie wróci bo załoga tego nie chce

Jakie są warunki zatrudnienia w Polomarket Sp. z o.o.?

gosc

umowa o pracę lub zlecenie

Danka
@gosc

A od czego zależy rodzaj umowy? Od stanowiska czy można to sobie wybrać? I jeśli mówimy o uop to na jaki czas zwykle zawieracie ją z nowymi pracownikami? Docelowo jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

@Danka

no ja mam teraz umowę na czas nieokreślony, ale na poczatku jest na 6 miesięcy, późńiej na jakiś dluzszy okres nie pamietam, a potem już na nieokreslony

Xyz

Zrób to.sam

Bony masz do 600zl w zależności jaki masz staż pracy kwota wspomniana jest jeśli jesteś pracownikiem powyżej 5 ciu lat. Inne benefity _ opieka luxmed do wybranych lekarzy. Jest jeszcze stażowe ale to jest chyba 200zl brutto i na chwilę obecną to jeszcze jest ????

Zrób to.sam
@Zrób to.sam

I jak pracujesz na l4 powyżej 30dni nie otrzymujesz wcale bonów także lepiej pracować niż chorować

Józia
@Zrób to.sam

Ale to całkiem fajnie, że jakieś bony są. A gdzie te bony można zrealizować? W jakim sklepie? I jeszcze, jak wysokość bonu jest zależna od stażu pracy tutaj, to jak ktoś pracuje rok lub mniej, to jaką wartość dostanie??

kałmanawardze
@Józia

"Bony" realizujesz w Polomarkecie. Kwota zależna jest od dochodu na członka rodziny . Widełki między 400 - 600zl .

Pani
@Zrób to.sam

Hej, a to jakich lekarzy zawiera ten pakiet opieki medycznej? Jest jakaś lista specjalizacji czy badan, jakie firma opłaca? I czy ten pakiet to tyczy się tylko pracownika, czy także jego bliskiej rodziny? Jak mam dzieci to mogę je dołączyć nawet np. za małą opłatą?

waaaska

@waaaska

Dobre zarobki? No błagam! 1600zl (usunięte przez administratora)

Somersby
@Żaneta

To chyba nie pracujesz w Polo skoro piszesz o takich zarobkach... Normalnie się zarabia koło 1900, z nadgodzinami nawet do 2000. Przestańcie ludzie pieprzyc głupoty i walić jadem skoro nie macie pojęcia o tej pracy. Jak coś nie pasuje to zawsze można iść gdzie indziej. Poza tym, co sklep to inaczej, bo ludzie są różni. Ja akurat mam super kierownictwo i narzekać nie mogę...

Mariusz
@Somersby

1900 to kwota dla nowego pracownika? Jakie są perspektywy podwyżek i awansów? Fajnie, że kierownictwo Twoim zdaniem jest w porządku, to ważny czynnik w pracy. Napisz proszę coś więcej, jestem ciekaw czy warto aplikować do Polomarketu, czekam na Twoją odpowiedź.

@Somersby

Nie mam pojęcia? Dobre sobie. Pracowałam w tym (usunięte przez administratora) niecały rok, właśnie za 1600zl. Co miesiąc to inna pensja, jeśli w ogole tą jałmużnę można nazwać pensja. Nie ma czym pracować, zero zasad bhp. Nie polecam tej pracy!

Edyta
@Żaneta

@Somersby mógł odnieść nieco inne wrażenia, jeśli chodzi o pracę w Polomarkecie. Mógł także dostawać inne wynagrodzenie - przecież wysokość pensji jest zależne od wielu czynników. Proszę zatem, żebyś to uszanowała. Nadmieniłaś jednak o nieprzestrzeganiu zasad BHP, co już mnie zaniepokoiło. Mogłabyś rozwinąć ten ten temat? O jakie wykroczenia chodzi tu konkretnie?

Polo
@Edyta

Ja ci odpowiem ...bhp tam nie ma sama dzwigasz skrzynki z mięsem ktore wyciagasz z ice..a potrafi ich byc z 4 szt to okolo tony mięsa więc juz z rana sie narobisz i ma obsluge nie masz siły a gdzie jeszcze zwazyc sprawdzic i wyłożyć..Żaden facet nie chce pracowac za te pieniądze..2400 zl brutto ..pracowałam tam 3 lata to jest wieczna orka nic sie nie zmieni na lepsze nie szanują pracowników..straszna rotacja przychodzisz do pracy i totolotek jedna kasjerka kierownik albo zastepca i pracownik z miesnego i nie wiadomo za co pierwsze sie brać .nie oszukujmy sie ciagly stres i ciezka praca fizyczna tak jest w polo zreszta jak w kazdym markecie..tylko za jakie pieniądze??? Kasjer nawet 2000 tys netto nie ma

@Edyta

Brak obuwia roboczego, zamiast tego podpisujesz swistek, że jesteś swiadowmy/a zagrożenia, brak narzędzi do pracy (rękawice, nożyki itp) - rękawice biorą sobie dziewczyny z działu ogridniczego, brak dystrybutorów wody, tj brak stałego dostępu do wody, brak apteczek, dzwiganie ponad siły: ciężkie skrzynki z mięsem i warzywami noszone ręcznie, bo na stanie sklepu tylko 1 wózek elektryczny i 1 paleciak. ICE boxy w których przyjeżdża mięso zazwyczaj z polamanymi kółkami, przez co trzeba je targach na zwykłym paleciaku (bo elektryczny jest albo na naczepie przy rozładunku dostawy albo ładuje się), brak porządnych krzeseł na kasach, bo albo takie które się nie podnosi albo taboret bez oparcia. Do tego wieczny brak drobnych na kasie, brak skanera ręcznego przez co chociażby 20 kg karmy dla psa, zgrzewki wody czy worki ziemi trzeba przesuwać ręcznie. Mamy XXI wiek, a w Polo markecie czasy zatrzymały się na globokiej komunie

Luka
@waaaska

‚’dobre warunki socjalne? ???????? bony na Boże narodzenie są tym całym socjalem w polo

Gabi
@Żaneta

Masz rację ja też tyle zarabialam.. Aż w końcu powiedziałam że za takie pieniądze nie będę zapierniczala. Gdzie w żabce więcej moja koleżanka zarabia.

Alina
@Żaneta

Ale za to towar po upływie przydatności mogą sobie zabierać od domu. Mąż kasjerki ma sklepik osiedlowy i tam wszystko upycha co wyniesie wieczrokiem do auta.

szkoda
@Mariusz

ja po 5 latach pracy w tej firmie mam 1900-1950 zl na rękę z nadgodzinami no raczej to dużo nie jest

Iza
@szkoda

@szkoda A, czy do tego dochodzą jakieś fajne benefity?

@Alina

Pracuje obecnie w Lidlu. Zarabiam prawie 1000zl (słownie: tysiąc) zł więcej. Polo market to wyzysk za najniższą krajową. Najgorsza praca jaka może być

Czarna
@Alina

A co to za fajny sklep że można sobie wynosić towar po terminie zaraz się zatrudniam????

Polosrolo
@waaaska

Jakie warunki socjalne??? Marne bony na święta i to do wykorzystania w ich sieci?? Nawet paczek dla dzieci na święta nie ma Polska firma A dla pracownika nie oferuje nic.. zarobki są żałosne tylko usiąść i płakać. Z roku na rok gorzej. Właśnie jestem po kolejnej marnej wypłacie i zamierzam złożyć wypowiedzenie. A co do wymagań firmy chcą garstką ludzi zrobić wszystko za marne wynagrodzenie. Porażka!!!!

Wiki
@Polosrolo

Masz racje grudniowe wyplaty to jakas porazka po co daja te marne bony na swieta jak pozniej za nie odbieraja premie.Ciekawe ile premii popzyznawali sobie dyrektorzy i regionalni na koniec roku ,ze dla pracownikow braklo.Niedlugo na sklepach nie bedzie komu pracowac bo ludzie za takie marne grosze nie beda pracowac,najgorsza firma pod wzgledem placy,no ale coz to polska firma.

karolina88
@waaaska

Zgadzam się, ja byłam na rozmowie o pracę, bardzo miła atmosfera. Czekam na odpowiedz. A wiem od koleżanki ze pracuje się tam całkiem dobrze.

Marcin kasjer Kołobrzeg
@waaaska

Ja też myślę tak jak ty ..cieśli jest fajna kadra kierownicza i współpracownicy to praca jest fajna .. mi się bardzo dobrze pracuje i zawsze mogę liczyć na ludzi z którymi pracuje .. trafiłem bardzo dobrze.. pozdrawiam

Bami
@waaaska

To ma Pani szczęście, o jakim socjalu Pani mówi to chyba żart, ja tyle lat pracuję w Polo. To Kętrzynie kto w takim razie korzysta z socjalu? bo pracownicy napewno nie, nawet stażowe to porażka, wystarczy jeden dzień zwolnienia i już nie dostaniesz, nie będę dalej pisać bo szkoda mi czasu. Z pozdrowieniami dla pani kierownik

Oliv
@waaaska

Czy na mięsny każda osoba idzie czy mają wyznaczone osoby a reszta pracowników nie idzie ?

@waaaska

Jakie masz warunki socjalne bo też pracuję w polo oprócz benefitu nie ma nic

Jagoda
@waaaska

W Polo dobre warunki socjalne?? Może i tak. Zmiany są układane tylko i wyłącznie pod kierowniczkę która otacza się dwiema, trzema osobami na zmianie zawsze pierwszej a na drugiej jest zmianowa i kasjerka 8h na kasie. Jeżeli taka praca w Polo wg Ciebie jest ok to pewnie jesteś jedną z nich. W sklepie panuje ogólny nieład, jest brudno, warzywa śmierdzące,.pogniecione, porozrzucane itd, dużo towaru na półkach po terminie, sama znalazłam wędlinę dwa dni po terminie. Zarobki są na poziomie najniższej krajowej, premia 100zł dadzą albo nie dadzą i ciągle słyszy się o jakiejś efektywności, nie liczą się ludzie tylko efektywność! Przerwy na papierze i ogólny mobimg. Najważniejsza sprawa to ciągle jakieś ankiety czyli nagonka jednej na drugą bez podstawy prawnej (ankieta). Pani zastępczyni szkoli się 1.5 roku i do dzisiaj nic nie umie! Straty w sklepie są na poziomie ok 6-7 tyś zł miesięcznie i góra razem z przepoconym rejonowym, który pojęcia nie ma o sklepie udaje, że obecna kierowniczka ( p.o.) i jej zastępczynie dobrze prowadzą sklep! Panie Dyrektorze! Czy Wy tam na górze jesteście ślepi!! Tak kierowniczka puszcza Was z torbami a Wy nie reaguje nie!? To jest chore! Zróbcie jej remanent i sami zobaczycie co się dzieje! W sklepie są jeszcze dwie, trzy, może cztery osoby, które mogą ten sklep wyprostować, ale Wy tych dziewczyn w żaden sposób nie doceniacie, tylko wierzycie osobie, która ciągnie sklep nie na dno tylko poniżej dna. Zróbcie coś. Mieliście rok temu sklep na bardzo wysokim poziomie a teraz macie rynsztok

Emila
@waaaska

Większej wazeliniarzy świat nie widział. Zarobki? Najniższa krajowa to wg Ciebie są dobrymi zarobkami?? Zastanów się nad tym co piszesz. Każda inna sieć daje na początek więcej niż Ty masz i przestań siać zamęt wazeliniaro.

Możecie dokładniej opisać, jak ta socjalka stołówka wygląda? Jest brudno w sensie, ze nikt nie sprząta? Czy też, że nie ma lodówki, mikrofali, wody do picia? Generalnie, jakie jest wyposażenie i na ile osób jest tam miejsc siedzących przy stołach??

Michal

Takiego dziadostwa jak w Polomarket Pabianice to nie widzialem nigdzie. Stroju roboczego (koszulka,polar) nie dostałem bo ciężko zapytać o rozmiar ubrań. Atmosfera na markecie taka ze szkoda wogole odzywać się i o co kolwiek pytać bo o tym że ktoś cie czegoś nauczy to zapomnij. Do tej pory ani słowa o karcie zniżkowej która miała być,o grafiku który miałem miec a go nie mam i wogole. Porażka bo w konia robią ludzi z umowami pierwsza miała być na 3mies nagle robi się na 2miesiace. Omijać szerokim łukiem ten market i pseudo pracodawcę który wymagań ma cała garść a od siebie nic .

Hej, a mogę prosić o opinie odnośnie pracy w centrali? Szukają specjalisty ds. rekrutacji, więc głównie ten dział mnie interesuje. W ofercie wymagają prawa jazdy i gotowości do częstych wyjazdów służbowych. Czyli głównie się jest w delegacji? I jakie mogłyby być zarobki na takim stanowisku w firmie, 5tys. byłoby realne?

Dzień dobry w polomarket w miejscowości Pigża przy zakupie na stoisku cukierniczym chciałam wbić numer telefonu do aplikacji dostałam odpowiedź że nie można nie mogłam uwierzyć ponieważ nie raz to robiłam a kasjerka powiedziała że nigdy nie można było. Było to 07.11.2023

porażka

odradzam pracę w polo w lęborku , rotacja pracowników jest ogromna, a przyczyną jest niesprawiedliwie układanie grafików dla pracowników, szkoda że kierownictwo nic z tym nie zrobi, nie widzą, że problem leży po stronie kierownika sklepu?

Karola
@porażka

Chciałabym dowiedzieć się, kto odpowiada za układanie grafiku? To jakiś kierownik z danej placówki, czy szefostwo z centrali? Z jakim wyprzedzeniem taki grafik jest układany? Miesięcznym tygodniowym?

Swarożyn
@Karola

Grafik układa/ją kierownik/cy z danego centrum logistycznego. U nas jest do wglądu dwa tyg. przed końcem miesiąca , a wisi na "korku" tydzień przed końcem miesiąca . Dodatkowo zbierają z miesięcznym wyprzedzeniem tzw wnioski na DW w grafiku .

@porażka

Śmiech na sali jak się chce tylko pierwsze zmiany pracować to trzeba było się pilnie uczyć i do urzędu od pon.do pt w rannych godzinach. Pracy dużo zawsze można znaleźć inną z idealnym grafikiem a nie tu kogoś oczerniać.

Śmiech na sali

Ale tam we wpisie nie ma nic o tym, że osoby chcą pracować tylko od pn-pt , na jedną zmianę , tylko o brak sprawiedliwych grafików .

Darek

Najprościej odsyłać kogoś do innej pracy, ale pytanie czy więcej ludzi narzeka na grafik, czy są to odosobnione przypadki. Bo jeśli więcej jest niezadowolonych niż zadowolonych, to może z tym grafikiem faktycznie można coś poprawić? Nie mówię, że jest zły, ale zawsze można spróbować coś usprawnić? Skoro - podobno - jest ogromna rotacja...

Baśka

Polo to sklep tylko dla klientow pracownikom nic nie wolno i na nic nie zasluguja,masz chorobowe to nawet bonow swiatecznych nie dostaniesz,a zarobki haha ,na wiekszosci sklepow na biuro rozkladaja bo zamiaat w 3 jest 4 wiec komus trzeba zabrac,kierownictwo takie sobie ze zmianami licza tylka na mamuski inni najlepiej same drugie.niestety ale inni tez maja zycie ...

Japa
@Baśka

Nie wszędzie tak jest, ale w większości się zgadza

Bogna
@Baśka

Pracowałam to wiem . Znajomi kierownika tylko pierwsze zmiany . Obgadywanie przez słuchawki ludzi , których akurat nie ma w pracy to norma . Komentowanie w wybredny sposób ludzi , którzy są na L /4.

Ttu
@Baśka

Bonów nie ma ten co na chorobowym przebywa ponad 30 dni w roku , a tego już pani nie dopisała. Nieładnie tak oczerniać pracodawcę.

@Baśka

Pracownikom biuro Nie zabiera bo to jest inna pula premie dla biorą osobno przyznaje KR a z bonami to się zgadzam to jest okropne chorować nie wolno w polo

Helena
@Ttu

O i to jest doprecyzowanie, ja to już myślałam, że serio po jednym dniu tak... To generalnie omawiane jest już na rozmowie? Są jeszcze jakieś podobne do tej zasady rzeczy, które warto wiedzieć?

Kasiulka
@Ttu

A na jaką kwotę są te bony.Czy są na Boże Narodzenie i na Wielkanoc,czy tylko raz w roku?

Larysa

Cześć, w ogłoszeniu na kasjerkę w Polo jest info, że oferują umowę zlecenie, o dzieło albo o pracę. Z niektórych komentarzy wynika, że na zlecenie opłaca się bardziej, więc jak to jest? Oni oferują konkretny rodzaj umowy, czy decyzja pracownika?

Margo

Widzę że admi usunął mój poprzedni wpis. No cóż klima dalej nie działa w sklepie na ul Mickiewicza w Głogowie. Zapraszam na dział warzywny arbuzy smierdzące, warzywa na drugi dzień do wyrzucenia a klima z blokadami żeby dziewczyny nie uruchomiły!!!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Polomarket Sp. z o.o.?

Jprd

Pytasz o magazyn czy sklep ?

@Jprd

O sklep. Chciałbym wiedzieć, czy jest koleżeńska atmosfera i jeden drugiemu pomoże w razie potrzeby? I jak z wdrożeniem, ile ono trwa?

Sla

Polo w Golinie najlepsze super kierownictwo i pracownicy atmosfera super wszyscy sobie pomagają ,szkoda że taka mała obsada ,bo bywa ciężko

Irena
@Sla

To dużo macie obowiązków, wyrabiacie się zwykle ze wszystkim? A z kasy jesteś również zadowolony? Kierownik też pracuje tak samo jak Wy?

Giebnia

Oj oj, jak to jest że z jednej strony znowu likwiduje się stanowiska a z drugiej szukal udzi na tożsame? Czy nie powinien tym zainteresować się PiP? Chyba tak . Nie polecam . Pracują tam tylko już dinozaury wiec jak myślisz żeby popracować dłużej to omijaj szerokim łukiem, młodych zwalnia się od ręki.

Ada
@Giebnia

A jest to dobra opcja dla młodych do nauki zawodu i zdobycia wpisu do cv? Warto tu przyjść np. na rok lub dwa właśnie dla nauki zawodu? Można tu się rozwinąc na start?

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.