Diana RTV AGD

Konin

Opinie o Diana RTV AGD

misiakkk 2009-08-11 09:30:15
Miałem okazję pracować w tej firmie 3 miesiące w sklepie w Środzie Wlkp. Nie łudźcie się że zarobicie tam kokosy-najniższa krajowa plus premia w zależności od...nie wiem czego,nastroju szefa :-) Częsta rotacja pracowników...a to świadczy o firmie prawda ? Do tego tygodniowy okres próbny za friko i beznadziejny niekompetentny personel .
pracownik 2009-12-20 22:43:22
Firma beznadziejna! Szczędzą na wypłatach dla pracowników-minimalna krajowa maximum [usunięte przez moderatora]. Właścicielka firmy wredna i niesympatyczna-zysk ,zysk,zysk-człowiek się nie liczy! Asortyment pozalowania godny-na sklepie maja zlomy sprzed 3-4 lat za bajonskie pieniadze!!! Nędza! Odradzam tą fimę!!!
aik 2011-07-15 09:23:24
Szefowie tej firmy ([usunięte przez moderatora]małżeństwo) to zwykłe [usunięte przez moderatora] i oszuści. Nikomu nie życzę takich szefów,
niunia 2011-08-15 22:05:11
witam...ja tez mialam "przyjemność" pracować dla tej firmy...okropieństwo..oszukali nas na wyplacie swiatecznej mialabyc premia za utarg i co?? i niktnie dostał...a wynagrodzenie to świństwo przez pół roku dostawałam 800 zł mniej niż powinnam dostawać oszuści...nie można się tam z żadnym z biura dogadać bo to państwo a my robAle i co my chcemy mamy robić robić ...wszystkie poprzednie opinie prawdziwe!!!!
ssss 2014-01-20 18:57:24
Pracowałam w tej firmie przez 10 miesięcy w 2013 roku i nie zgodzę się z poprzednimi opiniami o tej firmie. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa na temat szefostwa to mili i uczciwi ludzie!!!
lajf 2016-04-21 17:36:16
rzeczywiscie z tego co mi przynajmniej wiadomo to praca w Diana RTV AGD jest dobrym pomysłem. Wiele osób wspominało , że w sumie nie wie co by robiło gdyby nie praca tutaj
Zostaw swoją opinię o Diana RTV AGD - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diana RTV AGD