AMP

Świebodzin

Opinie o AMP

anonim 2011-10-20 11:07:11
Pracuję w AMP długie Lata.
PIP w 2010 roku zgłosił AMP do konkursu na najlepszego pracodawce w Lubuskiem. Warunki pracy zgodne z BHP. Zarzad wymagający i szybko usuwa tzw. statystów. Polecam.
anonim 2011-11-07 22:37:27
Witam,
To chyba pisali sami \"Prezesi\". W raportach PIP z 2010 nie ma wzmianki na temat rzekomego zgłoszenia AMP do konkursu na najlepszego pracodawcę w lubuskim, panie prezesie przez małe p.
były pracownik 2011-12-09 21:42:22
Kiepskie pieniądze, na umowie najniższa krajowa, reszta to w formie premii. Ogólnie szefostwo to wielkie sknery zwłaszcza jeden z nich. Atmosfera w pracy pomiędzy współpracownikami super, czego nie można powiedzieć o kontaktach z przełożonymi. Prze ok. rok zwolniło się tam prawie 1/3 załogi i to zarówno na produkcji jak i w biurze. Ogólnie nie polecam, żałuje że nie wybrałem konkurencyjnej firmy z lepszym dojazdem ze Świebodzina jak była taka możliwość.
oszukany 2013-01-22 13:41:36
to prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam troli płaca 1600 zł brutto premi nie ma a prezesostwo ma cie w (usunięte przez moderatora) jestes nikim dla nich w styczniu zwolniło sie juz 3 osoby .
anonim 2013-05-15 14:54:48
Można poprosić jeszcze o jakąś opinię? Zależy mi na aktualnej. Znalazłem ciekawa ofertę pracy w firmieAMP chociule, chociaż jest ona dość stara, nie wiecie, czy szukają teraz kogoś? Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Jakiekolwiek premie, czy bonusy? Praca piątek, świątek i niedziela?
bylem tam 2013-06-10 08:48:36
Szczerze odradzam, predzej czy pozniej zwolnisz sie.
anonim 2013-06-24 13:50:10
no okej a czemu odradzasz i uważasz że każdy prędzej czy później i tak się zwolni? napiszesz cos o wynagrodzeniu?
anonim 2013-12-12 17:16:15
Witam ogólnie syf giła i mogiła.Prezesi to dwa knury smierdzące.nie polecam tam pracy.zarobki to jałomuzne,zero premii i bonusa maja wszystkich głęboko w [usunięte przez moderatora]
kali 2013-12-26 20:10:49
Serio jest całkowity brak benefitów, czy motywatorów w AMP chociule? Co w takim razie z opieką lekarską?
amp 2014-01-30 15:15:56
Witam, firma fajna, młoda. I to jedyne dobre strony!!! Jeśli chodzi o atmosferę, warunki pracy to nie polecam. Włodarze czyli, mam tu na myśli Prezesów to typowi prywaciarze, pozbawieni jakichkolwiek skrupułów traktują pracownika jak śmiecia. Jeden gorszy od drugiego.
franc 2014-02-06 21:20:10
@amp, może będziesz tak miły i napiszesz jakieś przykłady tego traktowania, bo po początku posta, stwierdziłem, że polecasz pracę w amp chociule.
yrek 2014-03-12 23:03:46
AMP chociule ma na swojej stronie aż 15 ofert pracy, wygląda to podejrzanie, bo albo az tak sie rozwijają albo aż takie są tam rotacje.
zenek 2014-03-17 20:44:06
z tego co słyszałem to zwiększają zatrudnienie nawet do 100 osób, podobno wdrażają jakiś nowy projekt.
taki 2014-03-21 20:25:41
Zenek, a gdzie słyszałeś o tym projekcie? na ich stronie internetowej nic takiego nie znalazłem.. to pewne?
anonim 2014-03-25 10:44:40
W styczniu zwolniła się 1 osoba a nie 3. Ja pracuję tam już od kilku lat i nie szukam nowej pracy. Pewnie, że zawsze można więcej zarabiać, ale pensje w AMP są na poziomie średniej w regionie, więc jest OK.
Z szefostwem zawsze można się dogadać. A płacą za pracę a nie za chęci :-)
zenek 2014-03-25 10:54:39
Rozmawiałem z kumplem, który tam pracuje i widziałem ogłoszenia w prasie(GL). Podobno oferują niezłe wynagrodzenie.
Mome 2014-05-08 16:15:41
Niezłe czyli jakie? Bo dla jednych może być wysokie w kosmos a dla innych za niskie - tu potrzebne są konkrety :)
Mome 2014-05-08 16:15:43
znajomek 2014-06-20 09:06:38
na pewno nie mniej, niż najniższa krajowa :) aj akaś praca dla studentów na wakacje znajdzie się w AMP?
partner 2014-11-03 07:30:11
Czy może ktoś z Państwa ma widzę na temat podejścia biznesowego zarządu amp do partnerów?
gitarowa 2014-11-05 15:27:53
z tego coś się zdążyłam zorientowac to poszukują kogoś na stanowisko agenta nieruchomości. we wrocławiu o ile się nie myslę moim kochanym mieście. możecie coś więcej czego mogłabym się przez nich spodziewac na takim stanowisku i ogólnie jak po zatrudnieniu i podpisaniu umowy przebiega dalej współpraca z AMP?
lufka 2014-12-22 14:28:12
jeżeli chodzi o pracę w tym miejscu, a AMP na stanowisku agenta nieruchomości to należy zauważyć , że praca może rzeczywiście się podobać...ale tylko wtedy gdy się zarabia , a więc gdy udaje się opchnąć klientom kolejne nieruchomości. A trzeba przyznać , że bywają niestety dość duże przestoje w tym temacie
tymek 2015-01-23 17:21:24
też prawda, ale wydaje mi się, że to tak samo jak w pracy sprzedawcy czy agenta ubezpieczeniowego, taka praca ma już po prostu swoją specyfikacje i też to powinno być brane pod uwagę przez was jednak a już na pewno przez osoby, które chcą byc zatrudnione a takim stanowsiku jeśli nie mają dośwoiadczenia.
lola 2015-03-26 16:19:57
chciałabym się dowiedzieć czy przypadkiem nie poszukuja kogoś teraz nadal na stanowisko agenta nieruchomości, bo mnie bardzo interesuje taka posada. mam półroczne doświadczenie na takim stanowisko innej firmie i nie wiem czy to wystarczy zeby otrzymać zatrudnienie u nich a AMP czy trzeba mieć większy staż
Wieli 2015-04-25 02:02:10
WIele osób chciałoby być tak jak morlen oczekując niskich stawek ztym cze nie ma powiei.. Ale prawda jest taka, że często się nie da nic zwrócić ponieważ nieyło to konrulstoranw
oszukany przez prezesow 2015-05-07 22:50:39
Witam pracowalem tam troche czasu ale placili najnizej Jack tylko mozna premi nigdy nice widzialem I co miesiac brakowalo kasy oszukiwali jak tylko mogli , nie polecam tam pracy z wielu powodow lepiej isc do konkurencji go ma sie wszystko name umowie a nie pod stolem w kopercie
lufka 2015-05-26 01:55:15
firma AMP poszukuje obecnie studentów chętnych odbyć swoje praktyki właśnie w tej chwili. Czy to czym próbują przyciągnąć swoich nowych pracowników czyli atrakcyjne wynagrodzenie chociażby również dotyczy praktykantów czy też praktyki są tutaj z góry przyjęte jako darmowy czas spędzony w firmie ? pozdro
regt 2016-01-09 15:41:50
ja widzialem ze firma obecnia szuka nowych pracowniikow na kilka stanowsik na przyklad kierownika regionalneg czy specjalisty do spraw zakupow i logistyki
statt 2016-01-23 10:20:32
też zauważyłem to ogłoszenie i zainteresował mnie kierownik produktów chemii i kosmetyków, oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a wynagrodzenia podobno mają atrakcyjne
lak 2016-01-28 14:48:14
statt, a próbowałeś tam papiery składać - byłeś na rozmowie i jak poszło ? Chciałbym nieco szczegółów złapać bo pewnie niedługo przed tą samą decyzją stanę i chciałbym się jakoś do rozmowy przygotować. nie wiem czy to prawda ale podobno ticket restaurant też sponsorują.
michał 2016-01-30 20:01:19
ja też jestem ciekawy czy te rozmowy u nich są własnie trudne.. sam szukam pracy jako spedytor i mają taką oferte widziałem, to bardzo dobrze akurat moim zdaniem.
lufka 2016-02-01 20:03:47
akurat Twoim zdaniem :) to @michał aplikuj czym prędzej bo dobrze wiesz że stanowiska , zwłaszcza te spedytorskie, szybko się tutaj dosyć rozchodzą ...
listwa 2016-02-03 20:45:15
Według mnie spedytor jak spedytor, ale kierownicze stanowiska a AMP są jeszcze ciekawsze. Teraz niestety nie szukają, ale może z czasem coś się pojawi.
Współpracownik 2016-04-01 14:50:53
Nie wiem jak w pracy w AMP, ale odradzam jakiekolwiek interesy. Firma duża, dobrze prosperująca, ale NIE płaci kontrahentom. Jak więc może być uczciwa wobec pracowników skoro nie jest uczciwa wobec kontrahentów?
Aktualnie pracuje w firmie, która właśnie rozpoczyna windykację długu od AMP (zwyczajnie zamawiają towar i nie płacą), niewykluczone, że sprawa niebawem trafi do sądu. ODRADZAM, w założeniach mogą być NIEUCZCIWI.
Były kontrahent 2016-04-03 15:13:31
prosperuje dobrze bo nie płaci
gpio 2016-04-14 17:00:11
No nie wiem @Były kontrahent, ale zatrudniają nadal. a z wypłatami nie wiem jak jest
xxx 2016-05-02 00:43:03
nie polecam i tyle, przekrety tam firma robi..tylko zakaz na zakazie..
prezez gburowaty :)) wyplaty słabe, chyba ze jestes magazynierem i przekrety robisz :)
xxx 2016-05-02 00:44:51
prezes*
4r5t 2016-05-16 21:41:34
@xxx no ale wyplaty - wynagrodzenie na kazdym stanowisku inne jest
Zostaw swoją opinię o AMP - Świebodzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMP