AMP

Świebodzin

Opinie o AMP

anonim 2011-10-20 11:07:11
Pracuję w AMP długie Lata.
PIP w 2010 roku zgłosił AMP do konkursu na najlepszego pracodawce w Lubuskiem. Warunki pracy zgodne z BHP. Zarzad wymagający i szybko usuwa tzw. statystów. Polecam.
anonim 2011-11-07 22:37:27
Witam,
To chyba pisali sami \"Prezesi\". W raportach PIP z 2010 nie ma wzmianki na temat rzekomego zgłoszenia AMP do konkursu na najlepszego pracodawcę w lubuskim, panie prezesie przez małe p.
były pracownik 2011-12-09 21:42:22
Kiepskie pieniądze, na umowie najniższa krajowa, reszta to w formie premii. Ogólnie szefostwo to wielkie sknery zwłaszcza jeden z nich. Atmosfera w pracy pomiędzy współpracownikami super, czego nie można powiedzieć o kontaktach z przełożonymi. Prze ok. rok zwolniło się tam prawie 1/3 załogi i to zarówno na produkcji jak i w biurze. Ogólnie nie polecam, żałuje że nie wybrałem konkurencyjnej firmy z lepszym dojazdem ze Świebodzina jak była taka możliwość.
oszukany 2013-01-22 13:41:36
to prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam troli płaca 1600 zł brutto premi nie ma a prezesostwo ma cie w (usunięte przez moderatora) jestes nikim dla nich w styczniu zwolniło sie juz 3 osoby .
bylem tam 2013-06-10 08:48:36
Szczerze odradzam, predzej czy pozniej zwolnisz sie.
anonim 2013-12-12 17:16:15
Witam ogólnie syf giła i mogiła.Prezesi to dwa knury smierdzące.nie polecam tam pracy.zarobki to jałomuzne,zero premii i bonusa maja wszystkich głęboko w [usunięte przez moderatora]
amp 2014-01-30 15:15:56
Witam, firma fajna, młoda. I to jedyne dobre strony!!! Jeśli chodzi o atmosferę, warunki pracy to nie polecam. Włodarze czyli, mam tu na myśli Prezesów to typowi prywaciarze, pozbawieni jakichkolwiek skrupułów traktują pracownika jak śmiecia. Jeden gorszy od drugiego.
zenek 2014-03-17 20:44:06
z tego co słyszałem to zwiększają zatrudnienie nawet do 100 osób, podobno wdrażają jakiś nowy projekt.
anonim 2014-03-25 10:44:40
W styczniu zwolniła się 1 osoba a nie 3. Ja pracuję tam już od kilku lat i nie szukam nowej pracy. Pewnie, że zawsze można więcej zarabiać, ale pensje w AMP są na poziomie średniej w regionie, więc jest OK.
Z szefostwem zawsze można się dogadać. A płacą za pracę a nie za chęci :-)
zenek 2014-03-25 10:54:39
Rozmawiałem z kumplem, który tam pracuje i widziałem ogłoszenia w prasie(GL). Podobno oferują niezłe wynagrodzenie.
Mome 2014-05-08 16:15:43
Niezłe czyli jakie? Bo dla jednych może być wysokie w kosmos a dla innych za niskie - tu potrzebne są konkrety :)
znajomek 2014-06-20 09:06:38
na pewno nie mniej, niż najniższa krajowa :) aj akaś praca dla studentów na wakacje znajdzie się w AMP?
partner 2014-11-03 07:30:11
Czy może ktoś z Państwa ma widzę na temat podejścia biznesowego zarządu amp do partnerów?
tymek 2015-01-23 17:21:24
też prawda, ale wydaje mi się, że to tak samo jak w pracy sprzedawcy czy agenta ubezpieczeniowego, taka praca ma już po prostu swoją specyfikacje i też to powinno być brane pod uwagę przez was jednak a już na pewno przez osoby, które chcą byc zatrudnione a takim stanowsiku jeśli nie mają dośwoiadczenia.
lola 2015-03-26 16:19:57
chciałabym się dowiedzieć czy przypadkiem nie poszukuja kogoś teraz nadal na stanowisko agenta nieruchomości, bo mnie bardzo interesuje taka posada. mam półroczne doświadczenie na takim stanowisko innej firmie i nie wiem czy to wystarczy zeby otrzymać zatrudnienie u nich a AMP czy trzeba mieć większy staż
oszukany przez prezesow 2015-05-07 22:50:39
Witam pracowalem tam troche czasu ale placili najnizej Jack tylko mozna premi nigdy nice widzialem I co miesiac brakowalo kasy oszukiwali jak tylko mogli , nie polecam tam pracy z wielu powodow lepiej isc do konkurencji go ma sie wszystko name umowie a nie pod stolem w kopercie
Współpracownik 2016-04-01 14:50:53
Nie wiem jak w pracy w AMP, ale odradzam jakiekolwiek interesy. Firma duża, dobrze prosperująca, ale NIE płaci kontrahentom. Jak więc może być uczciwa wobec pracowników skoro nie jest uczciwa wobec kontrahentów?
Aktualnie pracuje w firmie, która właśnie rozpoczyna windykację długu od AMP (zwyczajnie zamawiają towar i nie płacą), niewykluczone, że sprawa niebawem trafi do sądu. ODRADZAM, w założeniach mogą być NIEUCZCIWI.
Były kontrahent 2016-04-03 15:13:31
prosperuje dobrze bo nie płaci
xxx 2016-05-02 00:43:03
nie polecam i tyle, przekrety tam firma robi..tylko zakaz na zakazie..
prezez gburowaty :)) wyplaty słabe, chyba ze jestes magazynierem i przekrety robisz :)
xxx 2016-05-02 00:44:51
prezes*
ficker 2016-08-24 21:43:34
Jak kto uważa na rynku trzeba walczyć niestety o płace też, trzeba znać swoją cenę do swoich umiejętności i walczyć o płace upierać się na swoim. Rynek w lubuskim to w większości partyzantka i dżungla takie mamy skorumpowane władze i nieudolne urzędy które pozwalają na pewne rzeczy
ficker 2016-08-24 21:48:46
WAGES 2016-10-15 22:55:32
koszty dojazdu są niezależne od firmy, ale! - są zbyt duże głównie z powodu: ponad 80 % podatku państwowego w kosztach paliwa i kosztach serwisu pojazdu, jakim pracownik musi dojechać do miejsca pracy (brak pracy zdalnej)
wojt 2016-10-16 17:42:51
a na jakiej zasadzie zwracaja koszty przejazdu? czy jak jezdzisz swoim autem do pracy to musisz jakoś chyba im przedstawiam koszta za benzyne itp?
Zostaw swoją opinię o AMP - Świebodzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMP