Opinie o Maspex Wadowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maspex Wadowice. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Maspex Wadowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex Wadowice w Katowice

Lunka Nowy wpis

Mam pytanie do wszystkich narzekających na pracę w Maspexie. DLACZEGO TAM PRACUJECIE ? Nie wiem, przyszedł do Was pracodawca i powiedział,że macie tam pracować czy jak ? Nie podoba się to proszę się zwolnić ,co za problem ? Pozdrawiam wszystkie marudy :-)

Wiecie może, czy w Maspex Wadowice szukają chętnych na staż?

hdfjh

Firma to latający nepotyzm. promuje (usunięte przez administratora) idiotę. Brakiem kompetencji generuja koszty. Aby wyjasnić, zatraudniaja kolege który bezmyslnoscia generuje kolejne koszty itd itd

Aleksandra

a kim Ty jesteś żeby wyliczać im koszty? księgowość? :D

Weronika
@hdfjh

Zatrudnianie kolegów/znajomych/rodzinę to tutaj częsta praktyka? Stawia się na 'swoich', a nie kompetentnych kandydatów?

luka
@Weronika

Stawia się tylko na swoich.

romek
@Aleksandra

A co w tym skomplikowanego. Przykład pierwszy z brzegu zlecenie na maszynę składającą 180 palet, specjalista oczywiście "wylicza' i aktywuje, ze starcza tylko na 160, które maszyna składa w 6-7 godz. Pozostałe musi ręcznie być zaangażowanych minimum 4 ludzi. W tym samym czasie brakuje ludzi do przygotowania towaru do klienta, czy do załadunku. Matematyka na poziomie 1-2 klasy podstawowej. A takie "celne liczenie" przez 'specjalistów" pomnóż sobie przez kilkadziesiąt kilkaset razy dziennie

Zuzanna
@luka

Ale to chyba nie oznacza, że każdy z nich będzie niekompetentny. Prawda?

als
@Zuzanna

aby kompetencja się pojawiła, potrzebny byłby ktoś spoza układów z "immunitetem" na układy pasożytów/karierowiczów, kto by naprawił ten chory system. Bo niedorzeczność myślenia brak kompetencji to tylko generowane koszta

Zuzanna
@als

Czyli w skrócie każdego z nich masz za barana, że tak delikatnie to ujmę? Szkoda, bo sądziłam, że jednak statystycznie ktoś ogarnięty będzie mógł się trafić. No a gdyby wprost powiedzieć co źle robią w tych wyliczeniach? Bo to widzę ktoś przykład podał jak to wygląda, no to chyba widać co jest nie tak przecież?

als
@Zuzanna

Trafić może się, ale jak piorytetem przy "pomysłach", jest kto jakie ma układy, a nie czy na dłuższą metę ma to w ogóle sens. Co jeden idiota rozwali 10 geniuszy może nie być w stanie naprawić

promo
@Aleksandra

W Tychach wózkowy Miro, już dwa lata temu "wyliczył" straty które dzisiaj nagminnie widać. I chyba ma skończoną księgowość :)

Pracownik Nowy wpis
@hdfjh

Maspex to prywatna firma a nie państwowa więc robią co chcą…rozumiesz to jaka jest różnica między państwową budżetówką a firmą prywatną?

Serisa Nowy wpis

Kadra szykuje sie na kryzys. Robi wszystko aby pracownicy sami sie zwalniali

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maspex Wadowice spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
aaaaaa

Proponuje realizować to co piszą o docenianiu pracownika, ścieżkach kariery, kompetencjach itd. Bo tak to tylko puste propagandowe słowa

Akre
@aaaaaa

Praca tylko dla swoich

Były pracownik Ph suche Śląsk

Muszę dodać kolejny raz swoją opinię ponieważ pierwsza została usunięta - pewnie dlatego, że maspex lubi zamiatać problemy pod dywan ale smród będzie ciągnąć się zawsze. Jako były pracownik chciałem ustrzec obecnych i potencjalnych kandydatów przed współpraca z Jaromirem J.W.(kanał nowoczesny, dział suchy, region D - Śląsk) jest to człowiek, który słynie z (usunięte przez administratora), prześladowania i dręczenia pracowników. Człowiek, który wyręcza się podwładnymi, a sam nie robi nic, jego wiedza i styl bycia to profanacja stanowiska kierowniczego. Przez zatrutą atmosferę jaką stwarza z firmy odeszli wiekowi stażem pracownicy. Jest on znienawidzony przez większość ludzi z maspexu, pytanie dlaczego firma go nadal trzyma. W ocenie 360 problem przedstawialiśmy nie raz, więc problem jest znany "u góry", jest to przykre, że ten człowiek nadal tam pracuje. Gowork proszę nie usuwać tego wpisu bo i tak będę go zamieszczał - jest to merytoryczna opinia, zgodna ze wszelkimi panującym normami.

Cezary

Może to opinia z inspiracji konkurencyjnej firmy? Firma jest spoko a wysokość kasy zależy od wielu składników.

Q
@Cezary

Jestem pracownikiem i się zastanawiam co ja tu robię 14 lat.Kasa stanęła w miejscu 10 lat temu wstyd się przyznać ze pracuje tyle lat i mam ledwo 3jke z przodu.maksymalnie można tu wyciągnąć 4100 brutto to śmiech na sali.kolega poszedł z tad do innej firmy i na dzień dobry dali mu 4200 po 1,5 roku ma 4,700 brutto.Masakra przepaść między innymi firmami.Mamy lidera....Szukam już czegoś innego.

Agata.
@Cezary

Widać niepracowałeś tam nigdy lub jesteś nowo przyjętym na stanowisku zajmującym się ocieplaniem wizerunku. Także pracowałem tam długo. I powiem tak wyzysk 100%. Starszy pracownik z roku na rok nie ma choćby 100zł dodatku stażowego, dochodzi do tego, że studenci na umowe zlecenie zarabiają więcej niż ktoś kto pracyje 15 lat lub więcej w firmie. Odradzam.

Gall
@Q

To co w takim razie tu dalej robi taka Gwiazda? Życie uczy, że dobrze tam gdzie Nas nie ma ????

mixx

Pracował ktoś jako Operator maszyn i urządzeń w Lublinie lub w innym mieście na podobnym stanowisku i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Damian

Przeczytałem , że pensja nie jest porównywalna do obowiązków, czy to prawda ?

Doris
@Damian

Kasa na początku może (usunięte przez administratora)Nie urywa:). Roboty napewno się nauczysz, zdobędziesz doświadczenie i w kolejnej robocie będzie łatwiej. Jeżeli trafisz na dobry region będzie ok. Są też w regionie ludzie którzy się wypalili i tylko sieją ploty, wiecznie narzekają i nic nie robią aby zmienić cos w swoim życiu, wieczne narzekanie. Jeżeli dobrze zaplanujesz swój czas pracy i będziesz skrupulatnie pilnował zaplanowanych zadań to naprawdę da się żyć i kończyć o normalnej ludzkiej porze. Jeżeli chcecie stabilej pracy i nie liczycie na kokosy to warto spróbować

Praca na produkcji to katorga, wyśrubowane normy do maximum a i tak potrafią co miesiąc lub 2 podpuszczać pracowników że tamta zmiana zrobiła więcej i w koło norma w górę a wypłaty z lat 90. Nowych pracowników chalą aby się nie zwalniaji a starych rugają i ubierają premię. Omijać szerokim ruchem. Na jedną z największych firm w Europie to zarobki żenada, pracownik ze stażem 15 letnim na produkcji zarabia na rękę 2500-2600zł. Porażka.

Czy Maspex Wadowice ma ściśle ustalone godziny pracy?

bry

tak od 8 do 16

never ever

Rekrutacja na stanowisko biurowe najniższego szczebla w formie Assessment Center. Podczas rekrutacji przerost formy nad treścią, tak jak cała ta firma. A! pensja nieporównywalna do obowiązków. nie polecam. PS. Nawet stosownie dużego parkingu tam nie ma. PPS. mam nadzieję, że moja opinia nie rozczarowała Lindy :D

takie_tam

zespół maspexu to głównie młode dziewczyny = umowa na zastępstwo. - wiem to ze swojego doświadczenia. gdy na rozmowie rekrutacyjnej został poruszony temat pracy na stałe vs. na zastępstwo, odpowiedź rekruterki brzmiała NIE. ale szybko się okazało, że minęła się z prawdą.

Lidia

Firma Maspex Wadowice na swojej stronie wystawiła bardzo dużo ogłoszeń z pracą https://maspex.com/kariera,oferty-pracy.html. Warto się zapoznać, bo naprawdę jest tego dużo. Czy ktoś z Was jest chętny do aplikowana na jakieś stanowisko?

Q
@Lidia

Samo za siebie mówi ze maja dużo ofert pracy bo już tam nikt nie chce pracować za śmieszne pieniadze.Lider pod względem wyzyskiwania ludzi.Rada nie chcesz się zrazić dopracuje tonie choć tam szkoda czasu.Pracowalem tam.

Adaś
@Q

Potwierdzam wyzysk na maksa. Produkcję polecam omijać szerokim łukiem.

Jerzy
@Adaś

Wyzysk? A możesz napisać coś więcej na ten temat? Z góry dzięki.

milo_mi
@Q

dokładnie. proponuję obserwowanie ich zakładki Kariera. w ciągu dwóch miesięcy niektóre stanowiska wyświetlą się kilka razy. rotacja spora - o czymś to świadczy.

123znikaszTY

Szkoda czasu!!! Śmieszne zarobki i masa zadań! Podstawy śmieszne a premie prawie niemożliwe do zgarnięcia! Ponoć lider na rynku...ale napewno nie pod względem zarobków... Dużo mniejsze firmy lepiej płacą i to średnio o 1000-1500zł. Przedstawiciel w Maspexie ma średnio 2,5 no jak pozamyka większość zadań to 3tyś. PORAŻKA !!! Nie polecam!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć doceniać pracowników zanim ich straci

Wiktor

Praca to nie przedszkole i jesli ktoś jest taki wrażliwy to musi uważać na pracę mniej stresującą.

Witam. Pracowałem tam jakiś czas potwierdzam że szacunku dla ludzi nie ma. Wyzysk jeśli chodzi czas godzinowy. Teren miał być w okręgu zamieszkania a docelowo jeździłem po całym śląsku. Na święta nawet dziękuję nie usłyszałem za to że w dzień dzień po 14 godzin pracy. Po dwóch latach, szarganych nerwów (bo jesteś tylko narzędziem pracy) W tym czasie ciągle mydlone oczy abym został bo będzie lepiej. Dostałem wypowiedzenie tak aby było miło na święta. Mam żal do pracodawcy bo fałszywość zakłamanie. Czas leczy rany a do maspexu już nigdy się nie wybieram. Każdy kto napisał że pranie mózgu ma rację. Są jednak plusy bo narzędzia pracy jak i towar pomagają w osiągnięciu zadań. Szkoda że pracują tam tacy szkodliwi ludzie. Kiedyś rolę się odwrócą. Jesteś zielony i zaczynasz w handlu to maspex nie jest dla Ciebie - szkoda byś się zraził/zraziła. Pozdrawiam serdecznie czytających.

PH
@anonymous

Cała prawda!Jak Cię stać na psychologa to polecam pracę w tym czymś.

edrf

widze ze na praktyki w dziale ksiegowosci i prawnym szujali jakis czas temu..ktos na takim stazu u nich byl moze? i napisze cos na ten temat? jakie obowiazki

gość

jakie sa realne pensje netto dla ph Jest szansa zarabiać powyżej 2500 zł/netto

Ricky
@gość

Spokojnie jest taka szansa.

co za bełkot... żal

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex Wadowice - Katowice

• Jak się pracuje w Maspex Wadowice?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex Wadowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex Wadowice?

Maspex Wadowice