Opinie o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurest Poland sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurest Poland sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Jakie wartości są cenione w Eurest Poland sp.zoo?

Zorro Nowy wpis

A ja dla odmiany powiem, że nigdy nie pracowałem w lepszej firmie!!! Wyplata zawsze na czas, czasami premia wpadnie, w tym roku był konkurs kulinarny i super kasa do zdobycia. To jak się pracuje zależy od nas. Mamy zgrany zespół, wszystkim się chce pracować. Mam wrażenie że na tych stronach piszą ludzie którym się nic nie chce robić, zostali zwolnieni...no sorry praca w gastronomii to nie wczasy na Seszelach. Jak chcesz sobie postać to idź ciuchy sprzedawać...a nie do gastronomii. Pozdrawiam całą moją ekipę z pracy!!

Izabela Nowy wpis
@Zorro

Zgadzam się, że w tej branży naszej to pracuje się na wynik :) Powiedz, a jak finansowo to wygląda w Waszej firmie? Znalazłam ogłoszenia, gdzie pracownik kuchni miał 2,1-2,3 tys. brutto, stare jak świat. Interesuje mnie, ile teraz pomoc kuchenna ma miesięcznie. Jeśli pracujesz w administracji itp., to też przydatne, bo pokaże skalę zarobkową ;)

Zorro Nowy wpis
@Izabela

Wszystko zależy dla kogo się gotuje. Jak firma dla której gotujemy dobrze płaci to i my lepiej zarabiamy. W każdej stołówce zdaję się są różne stawki zalezy od umowy z klientem jak lepszy to lepiej płacą. Dodam jeszcze, że jak my się staramy to znaczy robimy fajne akcje, przebieramy się np. jak mamy dzień meksykański, grecki itp. to sprzedaż nam rośnie i jest szansa na premie. Jak to mówią nie rób nic nie masz nic. Jak ktoś robi tylko swoje nie dając nic wiecej od siebie to jak taki ktoś ma mieć wysoką pensje. U nas jest tak, że co roku są podwyżki jedni lepiej inni mniej zależy od zaangażowania. Liczy się to co cały rok robimy. Pomagałem ostatnio przy otwarciu nowej restauracji i dostałem za to dodatkowe pieniądze. Za darmo tu nikt nie pracuje jak niektorzy piszą.

karola

ta firma to największa tragedia jaka mnie spotkała w życiu, koordynatorka posłużyła się moimi danymi i zarejestrowała mnie do szczepienia na covid, oczywiście nie dała mi żadnej możliwości żeby nie iść, poinformowałam o tym kierowniczkę ale to na darmo , obydwie w czasie pracy wychodzą do pobliskiej galerii na obiadki, UWAŻAJCIE W TEJ FIRMIE NA SWOJE DANE , MNIE ZAREJESTROWALI DO SZCZEPIENIA A NA WASZE DANE MOGĄ ROBIĆ RÓŻNE RZECZY, ZASTANAWIAM SIĘ NAD DONIESIENIEM DO PROKURATURY

Słuchajcie na jakie obecnie umowy firma zatrudnia swoich pracowników? Uda się dostać umowę o pracę? Wcześniej pisaliście, że są to same zlecenia ale mogło się coś zmienić, minął rok.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurest Poland sp.zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
SR

Praca w tej firmie to jedno z lepszych doswiadczen jakie mnie spotkalo! Nowa jednostka, ladnie wykonczone, porzadny sprzet. Przed otwarciem byly szkolenia i wyjazdy do innych jednostek. Obecnie nawet trwa konkurs kulinarnym w ktorym do wygrania jest bilet na wycieczke zagraniczna zaluje ze z powodow osobistych musiałem odejsc z firmy i wyjechac za granice. a wy jak sie wahacie - czy isc tam do pracy, to poelcsm! mam nadzieje ze traficie tak dobrze jak ja, bo wiadomo ze im wiecej punktow tym wiecej problemow pamietajcie tylko by opinia z jednego miejsca nie rzutowala na cala firme, bo to bardzo niesprawiedliwe

Krzysztof

Dzień dobry, Czy bazując na stwierdzeniu z oferty pracy ,,umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę" w Wielkopolsce ktoś ostatnio został faktycznie zatrudniony na umowę o pracę ?

@Krzysztof

Nie. Zlecenie za zleceniem.

Myszka
@Paweł

Nie zgadzam się, ja mam umowę o pracę tak jak większość naszego zespołu. tylko nowe osoby mają zlecenia

Bunga Bunga

Pracowałem w tym syfie(jakiś czas temu) pod Wrocławiem. Zostałem mimo cięzkiej pracy,wkładu czasu,energii itp potraktowany jak śmieć. Rozmowa podczas rekrutacji i podpisywania umowy jest pozytywna,ale to co człowieka już później spotyka,to po prostu jest mega tragedia. W tej firmie nie jesteś człowiekiem,a idiotą i zerem od czarnej roboty. Mimo,że jestem facetem i wiele przeżyłem w życiu,to po prostu nikt w życiu mnie tak nigdy nie potraktował jak te pseudo menadzerki,kierowniczki i szefowe. Mam nadzieje,że karma do was wróci z potrojoną mocą wy wstrętne babsztyle. Może i firma jest okej,ale ludzie są pojeb..... Nigdy tam sie moi drodzy nie wybierajcie,bo to jest chory obóz pracy.

Dzień dobry, Jaka umowa jest podpisywana z pracownikiem na początku aktualnie i na jak długo?

@Paweł

Zlecenie i następne, aż sam odejdziesz szukać czegoś innego.

Lala@2019

Praca tragedia wyzysk pracujesz za trzy osoby a ciągle coś źle brak premii wypłata marna tylko ciągle opiernicz kierownik regionalny każe usuwać nadgodziny z sytemu bo niby za duże koszty. Brak poszanowania dla człowieka A koordynator porażka fałszywa osoba w oczy pięknie A za plecami obraduje. Nie polecam !!!!

Darek
@Lala@2019

Dokładnie w Krakowie to samo koordynator Rafał C. Tragedia fałszywy a do tego agresywny do pracowników ma chyba jakieś problemy ze sobą .Tak samo pani Sylwia Ś. Jest osoba bardzo fałszywa dziwie się ze jeszcze pracuje na takim stanowisku jest okropna fałszywa kierowniczka która wykorzystuje ludzi i nic więcej a oprócz tego nęka .

Karola
@Darek

Piszesz o google w Krakowie?

Karola

Pracowałam w tej firmie w Krakowie. Wtedy przyszła nowa kierowniczka na google. Tragedia. Mam nadzieję że ją zwolnili

Lili

STABILNOŚĆ to słowo, ktore wyróżnia tą firmę. Stabilna praca, stabilne i terminowe wynagrodznie. cieszę się że w pandemii tu trafiłam.

Biurowy

Panosząca się z nowymi dydkami „ruda” poprostu odechciewa się już jeść na sam jej widok….

Elf
@Biurowy

Jak masz problem z konkretną pracownicą to może zgłoś to jej przełożonym, a nie tylko anonimowo komentuj w internecie?

Można pracować po 8 godzin dziennie ?

Dorota
@Marek

Każda nasza placówka jest inna, godziny pracy są dostowane do godzin otwarcia jednostki niemniej w większości jednostek grafiki są układane po 8 godzin dziennie.

kierownik

myślę, że odpowiedzi najlepiej szukać u źródła - w dziale HR, w szczególności u koleżanek zajmujących się rekrutacją :) Niemniej oczywiście mogę odpowiedzieć na najważniejsze kwestie z Twojego pytania. Firma przede wszystkim zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę (zlecenie lub o pracę - różnie to bywa w poszczególnych jednostkach). Wszystko odbywa się w pełni legalnie, zgłaszamy pracowników do ZUS i nic nie płacimy "pod stołem". Pracownicy mogą u nas liczyć na prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowych, prywatne ubezpieczenie, bezpłatne posiłki pracownicze, szkolenia oraz premie kwartalne. Niestety część benefitów jest uzależniona od rodzaju umowy / stażu pracy, więc nie gwarantuję, że od początku wszystko dostaniesz.

Giega
@kierownik

Pracowałem trzy lata nie bądź śmieszny o jakich premiach o jakich dofinansowaniach opowiadasz, wnukom do snu opowiadaj.

@Giega

tylko pamiętaj, że Compass ma ok 100 placówek w całej Polsce, może miałeś pecha - kierownik nie był zbyt zainteresowany lub nie realizowaliście wyników.... Ja piszę o tym, co się dzieje w mojej jednostce i jaką ofertę mają pracownicy. U nas co kwartał wszyscy pracownicy dostają premie w wysokości 10-15% wynagrodzenia kwartalnego.

Giega
@kierownik

W której placówce jest tak cudownie ja pracowałem w P&G Warszawa. To co się zgadza to umowa i wypłata na czas.

Dart Wader
@kierownik

No, to śmiechem zabijasz, smutne

Grażka

Witam,ciekawi mnie? czy ktoś to czyta,i czy jakieś wioski są z tego wyniesione? Pracuję w tej firmie 2lata,od czerwca zostałam przeniesiona na inna placówkę,z czego się cieszę, Kierownik to normalny facet, Pracuje na równi z nami,a często dużo więcej,bo i po godzinach zostaje bez problemu, Odpowiedzialny i widać na każdym kroku,że stara się jak może,Naprawdę zaangożowany i oddany firmie i pracownikom!!! Wszyscy staramy się żeby klient był zadowolony! BO przecież o to chodzi w tej firmie? Czy się mylę? bo chwilami głupieję! Kuchnia centralna idzie na łatwiznę i wprowadziła taką monotonię w jedzeniu że klienci odchodzą! coraz częściej narzekają i skarżą się na jakość jedzenia! A przecież to my stoimy bezpośrednio,twarzą w twarz z kiemtem,i często jest mi wstyd co kolwiek polecać,zresztą same też nie jemy,bo po prostu nie ma nic,co człowiek by zjadł ze smakiem. Zgłoszenie do kuchni nic nie daje! Mają to gdzieś i odwracanie kota ogonem i szukanie winnych wszędzie,tylko nie u siebie,to chyba coś nie tak? Z takim jedzeniem i nastawieniem do pracy,to tylko patrzeć jak te stołowki będą padać,jedna po drugiej!

@Grażka

tak, czytamy opinie, które są tu zamieszczane. Dziękujemy za Twój komentarz. Przykro nam, że Twoim zdaniem posiłki nie spełniają oczekiwań, musisz jednak wiedzieć, że z kuchni centralnej posiłki są wywożone na kilka punktów i tylko Wasz zgłasza jakiekolwiek uwagi - oczywiście nie zmienia to faktu, że Twoją uwagę traktujemy poważnie. Sytuacja już została zgłoszona do odpowiednich osób. Mam nadzieję, że wspólnie poprawimy nasze usługi :)

Pracownik Neuca

Wszedłem sobie tutaj z czystej ciekawości co piszą o naszej „kantynie” .... i się nie zaskoczyłem na temat Pani Magdy ... popieram zdanie innych odnoście uwodzenia... Sam byłem jej zwierzyna która chciała upolować... ale się zawiodła... pozdrawiam

Xxxxxx

Pracowałam w tej firmie (3m Wrocław) trzy lata temu przez 8mc. Wspominam tę pracę różnie. Ówczesna kierowniczka Ela, złota kobieta. Ale był niestety szef kuchni, który miał swoich faworytów. I ci mieli życie jak w Madrycie. Pozostałych traktował jak robaki. Na szczęście tego Pana już nie ma Co do zarobków. Pracowałam na zlecenie, za niską, ale jak na tamte lata dość wysoką stawkę. Socjalu nie było, premii czy paczek świątecznych też nie. Tylko dla dzieci Pozdrawiam serdecznie

Cdba

Praca bardzo fajna ale co do kierowniczki z Torunia to jest jakaś pomyłka ???? agencja towarzyska pomyliła jej się z gastro!!! Dlatego niestety już nie pracuje w tej firmie

Koniu
@Cdba

Ojjj wiem coś na ten temat .....

Mateo
@Cdba

Zgadzam się z Tobą!! Ciekawe ile jeszcze dziewczyny wytrzymają z nią!? Pozdrawiam

xyz
@Cdba

A ty co twój plan nagrywania kierowniczki i pozbycia się jej nie wypalił to mścisz sie w intrenecie? brawo... dobze, że cie wyrzucili. od razu skończyły sie te głupie spiski i jest lepsza atmosfera pracy

Xyz
@xyz

Hehe Pani kierownik może teraz bzykać w biurze bez spisków.... lepsza atmosfera? Bo nikt nie ma czelności powiedzieć prawdy w twarz ! Do zobaczenia

Mateo
@xyz

Nie ukrywajmy ale p. Magdalena Sama chodziła i robiła zamęt i wprowadzała bardzo nieprzyjemną atmosferę dla tego moje odejście z tej toksycznej firmy było najlepszym co mnie spotkało pracując tam. Ps. Pozdrawiam gorąco pizzer women. Uciekaj stamtąd jak najszybciej!!!

Xyz
@Xyz

Żałosne ile masz do powiedzenia anonimowo w sieci, a jakoś w biurze nie miałaś odwagi, tylko jakieś spiski i chore oskarżenia. Dobrze wiesz ze mamy w firmie możliwości zgłoszenia nieprawidłowości, jak miałaś dowody trzeba było zgłaszać i dążyć do rozwiązania problemu.

Dart Wader

Cieszę się, że od ponad trzech lat mam wolność od "gwiazdy śmierci". Nasza kierowniczka była super, sama stawała za ladą bufetową i w kuchni tez jak było trzeba. Wykończył Ją system i zwolniła się krótko po mnie. Nie jestem od oceniania, ale pracodawca nie troszczy się o pracownika, wycisnąć ile się da za najmniejszą kasę. Mało mam wspomnień z pracy. Wszystkiego dobrego mimo wszystko, pozdrawiam

Abcde

Nie polecam nikomu pracy z kierowniczka z Torunia! Kłamstwo na każdym kroku ...

Zostaw merytoryczną opinię o Eurest Poland sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurest Poland sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Eurest Poland sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurest Poland sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurest Poland sp.zoo
2.1/5 Na podstawie 140 ocen.

Eurest Poland sp.zoo