Helena Turowska, Anna Kowalewska

Polska

Opinie o Helena Turowska, Anna Kowalewska

Ola 2011-09-22 13:59:56
UWAGA: uważajcie na te panie czy panią prawdopodobnie nie są to prawdziwe imiona i nazwiska. Możliwe że to zwykłe naciąganie ludzi. Zaniepokoiła mnie następująca sytuacja: Wysłałam meila z pytaniem na czym polega ta praca do pani Anny. Otrzymałam odpowiedz w którym był link na stronkę: [usunięte przez moderatora] Aby zacząć pracę (zlecenie) zależy wypełnić test. Ja go nie wypełniałam, bo nie miałam czasu, chciałam to zrobić później. Następnego dnia dostałam wiadomość od Pani Turowskiej o treści: "Twoje zadanie testowe zostało wykonane poprawnie. Zarejestrowaliśmy Cię jako osobę uprawnioną do wykonania zleceń." podano mi login, hasło. Ale ja przecież nie odpowiedziałam na zadne pytanie. poszukałam w necie ( dużo czasu mi to nie zajęło :) ) i znalazłam opinie o tych paniach na portalu [usunięte przez moderatora] Opinie wydały mi się wiarygodne. Dwa razy pomyślcie zanim się zdecydujecie na współprace.
anonim 2011-10-08 12:43:58
Zgadzam się. [usunięte przez moderatora] Odpowiedzialam na te ich pytania i wyslalam smsa. Okazalo sie ze ten sms kosztowal 29 zl !! no ale se mysle dobra powiedzialo sie a to trzeba powiedziec b. No i dostalam jakies tam zlecenie i znowu musialam smsa wyslac ktory znowu kosztowal 29 zl ! nie wyslalam ! napisalam maila do tej calej Helenki i minute pozniej dostalam odpowiedz ze serwis raptem zostal zablokowany i zebym juz nie wykonywala dalszych polecen to jej napisalam jeszcze pare MILYCH SLOWEK a uwierzcie ze jak mam nerwy to wszystko potrafie napisac. Mam nadzieje ze te pasożyty udławią sie tymi pieniedzmi ! UWAŻAJCIEE ! nie dawajcie im zarabiac!
Zostaw swoją opinię o Helena Turowska, Anna Kowalewska - Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helena Turowska, Anna Kowalewska