Alustal Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Alustal Sp. z o.o.

alustal 2011-09-22 13:03:02
praca na terenie stoczni gdynia umowa o dzielo jak masz farta to dostaniesz 8zl/h albo 10zl/h master [usunięte przez moderatora] nie pamieta ze pracowales nawet jak masz swiadkow to [usunięte przez moderatora] ci to da a prezes mowi ze w banku nie ma pieniedzy [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2012-01-22 10:16:12
to z przekrętami to prawda, umowa o dzieło to fikcja, bo nie ma żadnej, a 20% podatku zabierają bez żadnego kwitku, godziny się nie zgadzają, brud, smród i ubóstwo, nie polecam
kokos 2012-11-05 12:04:45
nadal tam pracujesz?
anonim 2013-06-21 15:28:06
o awansie mozna zapomniec spawaczowi daja 14 zl na godz-ale napewno obetna przy wyplacie za ciuchy sobie policza porazka a jeden z nich chyba w zk przebywa
PRZEMO 1 2014-01-07 18:08:22
wie co mówi pracowałem cały sierpień i co? przyszła wypłata po 11,20 za godz. ŻENADA.
pracownik 2014-06-04 22:51:05
fajnie sie tam pracuje ale są tam osoby które nie powinny tam pracowaci a w szczególnosci w ENERGO-MONTARZU - CZYLI9 ICH PRACOWNIK TZW WIELKI MONTER MIREK -CO ON MA DO SPAWACZY BO ON WYBIERA KTO U NIEGO MA PRACOWACI - A TAK NA MARGINESIE TO SAM NIC NIE UMIE TYLKO MA SIŁE
janek 2015-01-19 16:12:02
no własnie, ja sam jestem jestem ciekawy jak to dalej się potoczy biorąc pod uwagę już wiele czynników tak naprawdę, bo ja sam nie wiem już czy praca u nich jest dobrze opłacalna? bo nie wiem jak to ma być jednak tak, ze ktoś kto ma doświadczenie dobre jest zatrudniany na początkowym stanowisku czy jakoś wyżej w sumie? jak to wygląda>
oka 2015-02-02 23:12:38
wiecie, ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....
max13 2015-06-09 15:47:13
Firma -z serii tragedia!
Jeśli ktoś chce dla oszusta pracować powodzenia!
O umowie zapomnij!
O wynagrodzeniu ustalonym zapomnij!-zawsze się znajdzie powód do potrąceń
O wyposażeniu BHP -kup sobie sam albo odtrącimy z wynagrodzenia!
Jest jedna zaleta- dowiesz się jak się więcej nie dać oszukać.....
taka dobra lekcja dla tych którzy jeszcze nie byli oszukani....naprawdę warto dać się oszukać z tą firmą!
Rocky 2015-09-29 12:44:12
Praca była ok. WYjechałem do Norwegi bo to inny świat. Pensje są rynkowe. Jak przepracujesz 2 tygodnie i 4 dni cie nie ma w pracy to potem potracają od pencji za ubrania. Praca jak to w Polsce - kijowo i po 10h.
ewa 2016-05-21 09:37:08
2800-4000 pln miesięcznie? To super jak na taką pracę
DANDI 2016-12-04 13:05:55
firma petarda pracuje juz dla nich kilkanascie miesiecy poczatki jak w kazdej pracy potracenia itd. ale jak zaczniesz normalnie pracowac to czujesz w keszeni ja polecem a ci co pracuja po 2 tyg zawsze znajda minus i pisza pierdoły sam bym potracił za ubrania jezeli koles pracuje 10 dni a potem go niema
Zostaw swoją opinię o Alustal Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alustal Sp. z o.o.