Lars Laj Polska

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Lars Laj Polska

VU Nowy wpis

Ciekawi mnie ten wspomniany międzynarodowy zasięg z opisu oferty dla projektanta CAD. Tu na stronie widzę akurat „realizacje w Polsce”, ciekawi mnie więc jak konkretnie poza kraj teraz się wychodzi z projektem oraz samym produktem?

Hubert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Witam. Czy obecnie poszukują spawaczy, jakie widełki finansowe ?

YD Nowy wpis

O konstruktorze placów zabaw nikt ostatnio nie pisał? A jeszcze ze dwa miesiące temu właśnie taka oferta widniała na takiej stronie. nie było jednak przy tym wskazanych zarobków, czy możecie się co do nich jakoś ustosunkować? I do tego czy warto próbować jak będą jeszcze szukać?

Pear80

Dzień dobry, Jaki poziom angielskiego do pracy na stanowisko asystentka działu eksportu z językiem angielskim? Jaka płaca mniej więcej?

@Pear80

Podstawowy, glownie kontakt przez maile

Jolanta
@Kibic

czyli mowa super płynna być nie musi? a w jaki sposób na rozmowie to sprawdzają? ona odbywa się po ang w ogóle? i sama w sobie na to stanowisko to jak wygląda?

Kibic Nowy wpis
@Jolanta

Umow sie to zobaczysz ???? opinie na ww to nie jest wlasciwa droga do rekrutacji

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Lars Laj Polska? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Projektant CAD
Barbara

Specjalista ds. sprzedaży/ obsługi klienta - jaka umowa i jaki etat, ktoś wie? Proszę o szczegóły na temat tej oferty pracy, bo niestety nie mogę nic znaleźć konkretnego. Warto zmieniać pracę dla tej firmy?

Chyba się pozmieniało:)
@Barbara

Odeszłam już dawno, czytam same pozytywy, to dobrze???? ludzie zawsze byli fajni, szefowa też. Niestety działy były kompletnie niezorganizowane, niekompetentni kierownicy, no może poza Mirkiem (produkcja). Z całym szacunkiem dla tych wszystkich sympatycznych ludzi, reszta działała jak " w stodole w lesie". Kontrola jakości nie miała nic wspólnego z profesjonalnym podejściem do tematu, dział zaopatrzenia też nie ogarniał, wszystko na wariata, pełno błędów, brak odpowiedzialności za swoją pracę, taka jazda bez trzymanki i wieczne gaszenie pożarów. Oczywiście to też zależy jak dużo wysyłasz towaru, im więcej tym więcej nerwów. Najgorsze jest to że w 90 % można tego uniknąć pod warunkiem że każdy robi co do niego należy z należytą starannością, a z tym był problem. Nie wiem jak jest teraz obecnie, ale na dobrych parę szkoleń ludzi trzebaby było wysłać. W każdym razie firma się rozwijała i wszyscy się uczyli jak to ma działać. Natomiast jak ktoś przyjdzie do LL z firmy gdzie już się nauczył, jak działa dobrze zorganizowana firma i że od ludzi oczekuje się że to co robią mają robić dobrze, może się zdziwić. Oby to co pisze było przeszłością, bo życzę im jak najlepiej. Praca bardzo ciekawa przy tworzeniu nowych, cudownych placów zabaw, gdzie najróżniejsze pomysły mają szansę na realizację.

@Chyba się pozmieniało:)

No pozmienialo sie ???? troszke poprawa w strukturze, ten chaos o ktorym piszesz jest juz na wymarciu. Jest poukladane a i firma sie rozwija, powstaje profesjonalna nowa hala ????szkolenia sa co roku od jakiegos czasu

Jaki jest styl zarządzania w Lars Laj Polska?

Normalny ???? jest ok

Jolanta
@Kibic

ciekawa bym była co konkretnie skrywa się za pojęciem normalny... :) idą tu zazwyczaj ludziom na rękę czy to zależy? mam na myśli pewnego rodzaju elastyczność zatrudnienia chociażby. I jeśli o samo w sobie zarządzanie chodzi to firma wybiega jakoś z planami w przyszłość typu inwestycje itp., czy zarządzanie teraz jest po prostu stabilne?

Lp

Witam, czy istnieje możliwość pracy zdalnej w firmie?

Daga88

Fajnie wspominam pracę w tej firmie.

Antek F

Kwota którą zaproponowano doświadczonemu specjaliście w danej dziedzinie, jest kwotą żałosną i niepoważną, nawet na okresie próbnym.

@Antek F

To ogólny komentarz który nic nie wnosi Ja pracuję i jest okej zdecydowanie w innych firmach są niższe stawki. Wszystko zależy od kompetencji... stanowiska i tego doświadczenia....

Danuta
@Antek F

Żałosna i niepoważna kwota dla Ciebie to ile? Fajnie jakbyś tak mniej więcej powiedział, bo nie wiem czy jest sens tu aplikować, czy jak. :)

Jaki jest wkład kierownictwa Lars Laj Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

pracownikk

Jako obecny pracownik mogę sie wypowiedzieć. Powiedzmy, że przykład idzie z góry ;) Wszyscy traktują siebie z szacunkiem i w sumie żadne "kołczowe" ;) zabiegi nie sa potrzebne. Szacunek, uśmiech i ja jestem zadowolony.

mamamaja

Z perspektywy czasu i pracy w innych firmach mogę powiedzieć, że tęsknię za atmosferą w Lars Laju. Do szefa zawsze można było iść w razie ciężkiej sytuacji, porozmawiać, poprosić o radę. Takie poczucie bezpieczeństwa pozytywnie wpływało na cały zespół. Ciężko jest to obecnie znaleźć na rynku pracy.

Jest ok

@pracownikk

tak faktycznie jest :)

@pracownikk

To zależy w jakim dziale.

Aia

Bardzo sobie chwalę dotychczasową współpracę. Fajne miejsce pracy, dobra płaca, ogłoszenie znalazłam na facebooku, nawet nie widząc czym ta firma się zajmuje, ale szybkie przeszkolenie i jest bardzo zadowolona

@Aia

super :)

Czy w Lars Laj Polska zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Umowa o pracę.

Nic
@Kibic

Na produkcji też umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia?

@Nic

Tak, choć zdarzają się umowy zlecenia. Do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Normalnie od początku o pracę, bez żadnych pierdół.

umowy o pracę :)

@Nic

tak:)

Czy w Lars Laj Polska są szkolenia zewnętrzne?

Tak są.

Tak, jak ja pracowałam to były

grafiki

Tak, ostatnio nawet byliśmy wysłani (online :D ) w trakcie pracy

oczywiście tak :)

Czy Lars Laj Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

hr

Dzień Dobry, :) umowy o pracę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lars Laj Polska?

Monia

Jako wieloletni pracownik, nie narzekam :) Co najważniejsze, człowiek idzie do pracy z chęcią, a nie strachem.

Krzysztof
@Monia

To dobrze, bardzo dobrze! :) Jakieś wyjścia integracyjne też macie? Czy raczej nic z tych rzeczy?

Firma stabilna, nie najgorsza atmosfera, mozliwosc rozwoju. Jest ok

Ludwik

Bardzo mało wpisów robicie na forum. Jaka jest tego przyczyna, czy jest tak dobrze i nikomu się nie chce pisać? Nie wierzę, że opinie są usuwane jeśli są zgodne z regulaminem czyli głównie bez wulgaryzmów.

@Ludwik

Ludzie lubia na forach pisać tylko frustracje i negatywy . Więc skoro jest ich mało to znaczy że jest nieźle. Nie ma idealnej pracy. Atmosfera i warunki pracy ok. Pracuje aktualnie to mogę tyle potwierdzić.

hmm
@Kibic

Skoro jest ich mało to chyba dobrze :p

@Ludwik

Ja z ciekawości wszedłem właśnie poczytać. No i taka prawda, na formach wyżywaja sie zazwyczaj ci co im sie nie podoba. Ja pracuje z chłopakami juz po 5 lat tutaj, wszystkim sie podoba, ale żaden nie biega żeby o tym pisac w internecie

Waldek

Fajna firma jedynie sen z oczu spędza sytuacja z pandemią. Jak to dalej będzie?

@Waldek

Normalnie pracujemy, pracy jak zawsze dużo ( w sumie trzeba się cieszyć) więc nam nie spędza :p

Joanna

Ostatnio byłam na rozmowie o pracę w centrum - bardzo miła atmosfera, rozmowa przebiegła sprawnie. Po 2 dniach zaproponowano mi stanowisko - co w obecnej sytuacji ekonomicznej bardzo mnie ucieszyło. Polecam wszystkim szukającym pracy w rozwijającej się firmie :)

@Joanna

To bardzo dobra informacja. Przyjęto Panią na poprzednie stanowisko?

Joanna
@Marek

Co ma Pan na myśli pisząc na poprzednie stanowisko?

lololol
@Joanna

Ta firma rozwija się od lat i jakoś nadal rozwinąć się nie może.

Neutralny

Firma totalne dno zdala jak najdalej od tej firmy

Ciekawa
@Neutralny

Proszę o więcej szczegółów

Zostaw merytoryczną opinię o Lars Laj Polska - Dobra

• Jak się pracuje w Lars Laj Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Lars Laj Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lars Laj Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lars Laj Polska