Opinie o Indeco S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indeco S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indeco S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indeco S.A. w Warszawa

Nela Nowy wpis

Rozglądam się za pracą w okolicy na stanowisku pokroju Specjalista ds. Obsługi Klienta , tu w firmie było coś takiego, prawda? Tylko poza ogłoszeniem sprzed 5 lat ciężko coś znaleźć. Tam udało mi się wyczytać, że trzeba mowić po angielsku, prawda? Jaki poziom ? Jak nadal te same wymogi.

Krzychu Nowy wpis

Hejka. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Indeco S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Krzychu

Lidia Nowy wpis
@Krzychu

Ja też się chętnie dowiem ile zarabia stolarz na produkcji tych szaf w Dąbrówce. Ktoś z pracowników pomoże? PS. A Ty po prostu spamujesz reklamą firmy gastronomicznej, pełno tego tutaj, więc już łatwo się połapać :D

Roman Nowy wpis
@Lidia

Po pierwsze w Indeco nie pracował i chyba nie pracuje żaden stolarz, a po drugie Indeco nie było i nie jest producentem szaf tylko drzwi przesuwnych do szaf

Czy Indeco S.A. organizuje staże dla studentów?

Maciej

czy ten facio ktory wzial ode mnie hajs za towar ciagle pracuje taki bez zebow krzysiek czy grzesiek

@Maciej

Szanowny Panie, jeśli jest Pan klientem Indeco S.A., to zgodnie z umową jaką mamy podpisaną, powinien Pan wiedzieć, że wszystkie rozliczenia z nami odbywają się na podstawie faktur i bezgotówkowo. Jeśli nastąpiło naruszenie tej zasady, to prosimy o oficjalne zgłoszenie sprawy bezpośrednio w Indeco, listownie lub wysyłając maila na adres info@indeco.pl. Sprawa zostanie natychmiast wyjaśniona. Co do pracownika, o którego Pan pyta, to nikt taki u nas nie pracuje. Możliwym natomiast jest, że zakupił Pan towar w firmie zewnętrznej, oferującej produkty Indeco i korzystającej z naszego logo. Jeśli tak właśnie się stało, wówczas to z nią należy się skontaktować z pytaniem o danego pracownika i ewentualną transakcję. Indeco S.A. nie ma z tym nic wspólnego. W razie wątpliwości i pytań, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Z poważaniem Zespół Indeco

Darth Vader

(usunięte przez administratora) jest ogłoszenie na export managera. Ale niepokoi mnie dopisek w nazwie firmy: "w restrukturyzacji". Ktoś coś wie na ten temat?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Indeco S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Czy można w Indeco S.A. liczyć na jakieś dodatki?

adam

Dodatki obowiązków

tak pracownik dzialu sprzedazy moze cie oszukac

Byly pracownik
@Marcin

to on jeszcze pracuje?

Mateusz

Zamówiłem drzwi tydzień temu poszedł przelew. Brak kontaktu nie mogę się dodzwonić od paru dni ktoś co wie? Pracują??

@Mateusz

z tego co wiem, firma nie pracuje. Powodzenia w odzyskiwaniu

Daniel

Taki spokój na forum powinien oznaczać, że jest dobrze ale w obecnej sytuacji to trochę dziwne?

Witam, Co się dzieje w firmie na dzień dzisiejszy? Pozdrawiam,

były sługus

Karolina chyba cię poniosła fantazja. Rozwój tam ? Jak chcesz iść do obozu, gdzie nikt cię nie doceni i jeszcze oszuka jak mnie to próbuj. Każdemu zawsze i wszędzie będę odradzał to dziadostwo z prywaciarzem starej daty na czele. Za moich czasów zostało oszukanych kilka osób. Co innego mówione na rozmowach o pracę co innego potem w rzeczywistości. To co napisał kolega o samochodach, sprzedaży profili to cała prawda. Klienci już od kilku lat nie traktują tej "firemki" jak partnera handlowego. Właśnie, ale żeby się przekonać zapraszamy na 3 miesięczny okres próbny, gdzie nie tylko będziecie sprzedawać produkty INDECO, ale również chłamowate QUAMIRO,które w wiekszości z wyjątkiem zawiasów jest niesprzedawalne.

Czy firma daje możliwość rozwijania się ?

Maciej
@Karolina

To chyba jakiś żart?

Iwona
@Maciej

Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że firma nie oferowała Ci możliwości rozwoju. Czy naprawdę było tak, że niczego nie nauczyłeś się podczas pracy tutaj? Niekoniecznie muszą to być możliwości w postaci zagranicznych szkoleń, żeby można było mówić o rozwoju w branży.

Na szczęście były pracownik

Firma to po prostu żart. Quamiro i indeco to jedno i to samo. Pracujesz w jednej firmie, a w praktyce robisz dla 2, ok niby jest dodatkowa umowa, ale to ogólnie śmiech na sali. Zarządzanie jak z lat 90 tych. Firma kupuje nowe samochody i dostają je ludzie, którzy podróżują- dom- praca-dom, a handlowcy robiący po kilkanaście tys km w miesiąc, jeżdżą starymi rozpadającymi się skodami (przebiegi powyżej 200, a nawet 300 tyś), hitem było jedno z moich aut, a przerobiłem ich w tej firmie kilka- miałem je 5 tygodni i 7 razy byłem na naprawach, z czego 2 razy na lawecie. Samochód zostawiał 4 ślady, po zgłoszeniu tego osobie odpowiedzialnej za flotę na samym początku użytkowania (było 7 okazji do naprawy), do samego końca nie doczekałem się naprawy- ale pretensje były oczywiście do mnie. (usunięte przez administratora) No i przeświadczenie że wszystko można sprzedać. Gość co 2 dzień przypomina "sprzedawaj profile quamiro" szkoda tylko, że te profile leżą w magazynie od 10 lat i są niesprzedawalne, naprawde niesprzedawalne- klienci nawet za 20% ceny nie chcieli ich brać, a ni nawet na zasadzie komisu. Na hasło wszyskich handlowców- "prezesie, mam klientów na bardzo dużą ilość zawiasu X (nie mamy w ofercie)", jak sprzedacie profile, to będziemy zamawiać nowe zawiasy. Skończyły się zawiasy Y- podstawowy produkt, bez którego nawet nie ma po co jechac do klienta. Słowa prezesa " zamówienia zawiasów są wstrzymane do czasu aż sprzedacie profile"- no ewidentnie zafiksował sie gość na tych profilach. Na prawde, o pracy w tej firmie można napisac książkę... a raczej o absurdach zmiania umowy z obniżeniem pensji podstawowej o 70% z dnia na dzień, bez jakiegokolwiek słowa- po prostu dostajesz umowe i masz 2 opcje, podpisuj, albo spadaj. Sami ludzie pracujący w biurze w karpinie są bardzo fajni i mili. Jest oczywiście kilka dwulicowych jednostek. Firma miała potencjał, jednak teraz to już ledwo tlący się płomyk. Brak kasy i problemy z płynnością- pensja na czas? raczej rzadko. Zaliczki na podróże służbowe? po 3 tygodniach po zgłoszeniu potrzeby i co najlepsze prezes żąda żeby handlowcy pokrywali z prywatnej kasy. oj, na prawde mogę wymieniać tak do końca dnia..... Jesli chodzi o prace w dziale handlowym: Quamiro- najczęsciej spotykana opinia u klientów "miły pan jest, pana oferta nie jest dla mnie interesująca, jest droga i przestarzała, z indeco nie chce mieć nic wspólnego" (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu, wręcz odradzam. W razie pytań, chętnie na nie odpowiem. Nie mam nic do ukrycia, ale oczywiście tajemnic firmy nie zdradzę.

Robert
@Na szczęście były pracownik

Dziękuję Ci za to, że w sposób szczegółowy przedstawiłeś swoje odczucia z pracy w firmie Indeco. Zaniepokoiło mnie to, że pracodawca potrafi z dnia na dzień zmienić warunki umowy zatrudnionemu pracownikowi. Czy mimo wszystko pracownicy po tak drastycznej obniżce wynagrodzenia podpisują z pracodawcą renegocjację umowy?

Alicja

Słuchajcie, mam do Was pytanie. Widziałam, iż Indeco właśnie szuka kogoś na stanowisko Area Export Managera. Od kandydatów wymagają między innymi wiedzy oraz doświadczenia popartego sukcesami w sprzedaży. A wiecie może, jak duże ma to być doświadczenie?

@Alicja

@Alicja jeśli masz pytania, to najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie. Jeżeli ogłoszenie Ciebie zainteresowało, to zachęcam także do przesłania swojego CV na adres (usunięte przez administratora) Monika Tymińska Indeco S.A.

krzysztof
@Alicja

Koleżanko, masz powyżej opinie na temat tej firmy. Chcesz normalną pracę to nie tutaj. Potwierdzam wszystko co napisał kolega powyżej.

@Alicja

Jak oczarujesz prezesa, to nawet bez żadnego doświadczenia dostaniesz prace. Jest albo było tam kilka jednostek z eksportu, które zasadniczo nic nie robiły. Ale dla prezesa byli jak skarb, bo "przecież on zna 3 języki". I nie ważne że gość nie robił żadnych wyników.

oliv
@Alicja

Odradzam!! Wszytko co tu jest napisane o tej firmie i prezesie jest prawdą. Pracowałam tam tylko 2 miesiące i wytrzymałam tylko bo potrzebowałam pieniędzy, inaczej już po 2 pierwszych dniach bym z stamtąd uciekła.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Indeco S.A.?

były już

Co masz na myśli? jakich liderów z zewnątrz?

fox hs

Obrońcy Indeco w akcji jak widać , te achy i echy, to przedstawianie tej firmy tutaj w taki sposób, że jakakolwiek postronna osoba pomyśli o tym, że firma jest poukładana, stabilna i perspektywiczna i zaaplikuje chcąc związać się zawodowo na dłuższy czas. Niestety to tylko kolejne kłamstwa, próba pokazania czegoś czego nie ma i nigdy już nie będzie. Za wszystkie niedogodności związane z pobytem w tej firemce, za kłamstwa życzę jej jaknajgorzej. Ta firma pokazała wielu ludziom jak pracodawca może ich zeszmacić. Omijajcie tą firme szerokim łukiem.Szkoda czasu i zdrowia

Robert
@fox hs

Widzę, że masz negatywne doświadczenia z firmą Indeco. Chciałbym poznać szczegóły Twojej opinii, ponieważ myślę, że zarówno dla mnie, jak i dla innych użytkowników odwiedzających ten wątek uzasadnione opinie są bardzo cenne. Swoim uzasadnieniem pomożesz osobom, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu pracy. Będę czekał na Twoje uzasadnienie.

bravo

strasznie się cieszę, że jednak sprawiedliwość wygrywa. (usunięte przez administratora) Cieszą się wszyscy, których już nie ma w tej Firmie, których (usunięte przez administratora)i wykorzystali. Bravo !!

@bravo

co się stało?

Byłoby dobrze, jakby @bravo faktycznie sprecyzował swoją poprzednią wypowiedź. Ale tymczasem skupmy się na Tobie. Z Twojego nicka wynika, iż jesteś już byłym pracownikiem firmy Indeco. Może wobec tego powiesz nam na sam początek, dlaczego już nie pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Liczę, że nadal będziesz brał aktywny udział w dyskusji.

Również były pracownik.
@Marta

Marto, Marto ... odpowiedź na Twoje pytanie oczywiście może być bardzo krótka - wszak na wypowiedzeniu zawsze jest jakiś powód. Ale wiesz również, że taki papier to tylko zwieńczenie pewnego ciągu zdarzeń. Korelacja przyczyn i skutków, które czasami sięgają dalekiej przeszłości. Zdajesz sobie sprawę, że historia Indeco to materiał na frapującą powieść, która szybko stałaby się bestsellerem (zarówno dla studentów Zarządzania, jak również dla miłośników political/business/fiction). Właściwszym byłoby pytanie, czy z perspektywy czasu @Były pracowniki mógłby wskazać to, co można zrobić lepiej, by nicki o takim brzmieniu pojawiały się jak najrzadziej. Wiem, że przyznawanie się do błędów, wyciąganie z nich wniosków i wdrażanie "rozsądnych reform" nie jest sztandarowym hasłem firmie. Ale skoro tyle razy już Indeco miało być uśmiercone, pochowane i zapomniane (obserwuję ten wątek od dawna i wiele wpisów o takim wydźwięku było, ale zostało usuniętych) a jednak cały czas funkcjonuje, oznacza , że iskra nadziei na normalność tli się cały czas. I tego życzę i za to trzymam kciuki.

@Również były pracownik.

Dziękuję Ci za tę niewątpliwie merytoryczną odpowiedź. Jednak nie powinieneś wypowiadać się tu w imieniu innych użytkowników. Sam też jesteś już byłym pracownikiem firmy Indeco, a więc możesz nie znać jej aktualnej sytuacji. Może masz jakiegoś znajomego, który nadal tam pracuje i który zechciałby przekazać nam aktualne informacje na temat tego przedsiębiorstwa?

Również były pracownik
@Marta

Marto, Marto ... 1. Merytoryczny - za Słownikiem Języka Polskiego PWN - "dotyczący treści sprawy, a nie jej strony formalnej". Zatem z jednej strony potwierdzasz, że moja wypowiedź jest na temat, a za chwilę temu przeczysz. Nie bardzo rozumiem. 2. Twój ton jest nieco pryncypialny. Mój post oraz post mojego Poprzednika zwierał w sobie informację, że byliśmy pracownikami Indeco. Z Twoich wypowiedzi nie wynika, w jakiej roli występujesz: Zarząd Indeco / Kadra Kierownicza / Admin Goworka / Pracownik / Moderator? Może wypadałoby się przedstawić, a nie tylko żądać odpowiedzi? Pozwoli to odnieść się do Twoich pytań m e r y t o r y c z n i e.

Agata

Firma oferuje słabe warunki płacowe. Atmosfera oraz jakość pracy jeszcze gorsza - miesiąc da się wytrzymać. Nie polecam!

ciekawski

a co z nim i moniką ?

jeffi

hahahahahahah super ? układzik z Moniczką miał, ale Prezes się dowiedział o przekrętach tej dwójki

Szatan
@jeffi

kazdy ma tam jakies ukladziki i przekreciki, za to nowy dyrektorzyna sprawil ze odszedli wszyscy chandlowcy i reszta klientow, prezes tez sie pewnie juz wkrotce o tym dowie... i mam szczera nadzieje ze wyleci z takich chukiem ze sie dziura w S8 -mce zrobi!

M

w (usunięte przez administratora)chyba...faktycznie w tym doskonały... do czasu...

G

to prawda ale białczak poszedl do sevrolla

zadowlony

ja się cieszę, (usunięte przez administratora)

AP

fascynuja mnie roznorodne osobowosci podobnie jak kontrowersyjne decyzje. stary dyr to najlepsze co ta firme spotkalo(usunięte przez administratora)

MT

Na goworku zyczenia? co za kretynizm?myslisz czasami dziewucho?

Andrzej Niezgorski

Kupowalem szafe w sklepie internetowym, pani ktora go obsluguje jest niekompetentna, nieprofesjonalna, brakuje jej elementarnej wiedzy o produkcie, nie potrafi odpowiedziec na najprostsze pytanie ani techniczne ani te dotyczace wyceny, infantylne, lakoniczne odpowiedzi. Kupilem szafe pomimo zenujacej i na watpliwym poziomie obslugi, jestem zadowolony z produktu natomiast pani obslugujaca sklep nie powinna pracowac w sektorze obslugi klienta bo skuteczniedo wszystkiego zniecheca. Ignorancja na najwyzszym poziomie - jak mozna nie znac roznicy miedzy systemem podwieszanym a przesuwnym - chyba w pelni obrazuje ta niewatpliwie mierny poziom intelektualny, ale ignorancje i odpornosc na wiedze na najwyzszym poziomie

Monika Tymińska
@Andrzej Niezgorski

Szanowny Panie Staramy się jak najlepiej wspierać naszych klientów i być pomocnym w każdej kwestii dotyczącej zakupu produktów Indeco. Jeśli z jakiegoś powodu osoba, z którą Pan rozmawiał nie spełniła Pana oczekiwań, to przepraszamy. Jesteśmy zaskoczeni wystawioną nam opinią, ponieważ wszyscy pracownicy z Biura Obsługi Klienta są przeszkoleni, dobrze przygotowani do wykonywanej pracy i posiadają rozległą wiedzę na temat oferty firmy. Dlatego dziwią nas te ostre słowa. Oczywiście postaramy się wyciągnąć z nich wnioski i przyłożymy się jeszcze bardziej do podwyższenia poziomu obsługi klienta. Cieszy nas jednak to, że jest Pan zadowolony z dokonanego zakupu. Życzymy wszystkiego najlepszego, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Oliv
@Monika Tymińska

O Boże czy wy naprawde wierzycie w to co piszecie !!?? Sami wiecie jak beznadziejna jest ta firma. Współczuję Wam ze musicie wypisywać takie bzdury bo Pan Prezes każe.

ANDRZEJ NIEZGORSKI
@Monika Tymińska

To była Pani z działu marketingu

Dome
@ANDRZEJ NIEZGORSKI

Kiedys pracowala w marketingu monika okrasa, odwiedzala klientow, organizowala kozak spotkania np: w Zakopcu w 2015 r, w cenie byla impra, bilety na skoki i hotel, robila super kampanie, gadzety. Ten marketing ktory jest teraz nie jest nawet na miernym poziomie, pani jest niekomunikatywna, niedoksztalcona, nie ma elementarnej wiedzy z zakresu marketingu, jest pretensjonalna i pospolita - czyli marketing zaden jest lepszy niz taki.

Jojo
@ANDRZEJ NIEZGORSKI

Tak praca działu marketingu pozostawia wiele do zyczenia - jestem bylym pracownikiem, zeby wizytowek z prawidlowym numerem telefonu nie umiec wydrukowac?

MT
@Jojo

mi adres wydrukowała zły

Indeco

Szanowni Państwo, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim Wam życzymy spokojnych i radosnych chwil w gronie bliskich osób, a w zbliżającym się 2019 roku, ciekawych wyzwań zawodowych i osiągania założonych celów. Zespół Indeco

Zostaw merytoryczną opinię o Indeco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Indeco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indeco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.