Ariadna S.A Fabryka Nici

Łódź

Opinie o Ariadna S.A Fabryka Nici

anonim 2011-09-22 10:36
Nie polecam firmy, nie wiem co za osoba napisała opinie poniżej ale firma ogólnie do bani [usunięte przez moderatora], Karanie, Prześladowanie. Z tego co wiem to kilka osob założyło już sprawy w sądzie. Stanowczo odradzam pracowałem tam przez rok i wiem co mówie
ANIA 2013-10-31 09:08
superowo
Darek 2016-07-17 20:06
Pracowałem na okresie próbnym,wyzysk za minimalną nie polecam!!!
Krzysiek 2016-12-15 16:35
Miałem tam pracować za 2100 netto, a potem 2800 netto, pierwsza wypłata wpłynęła a tam ledwo 1500.... Oszuści, a praca nie taka kolorowa, tylko naprawdę ciężka. Pracownicy z dużym stażem (kilkanaście lat mają większe pensje chyba). Podobno i tak nie przedłużą mi umowy, bo tak robią po 3 miesiącach wyjazd i pensji nie podniosą, dlatego za tyle to ja nie będę tak ciężko tyrał, bo miałem tyle samo jak stałem na ochronie w sklepie.. NIE POLECAM!
Ajron 2016-12-15 17:49
Spotkałem się tam z podobną sytuacją, ale mimo to chciałem zostać na stałe, bo liczyłem na to że stawka pójdzie po 3 miesiącach próbnych w górę, a tu wielki ch.... Bo jakiś nowych znaleźli, a mi nie przedłużyli bez podania przyczyn!!!
Zostaw swoją opinię o Ariadna S.A Fabryka Nici - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ariadna S.A Fabryka Nici