Opinie o Prime champ w Venlo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prime champ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prime champ o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime champ w Venlo

Bartek

Uciekają osoby którym nie chce się pracować!

Gerda
@Bartek

Bzdura.Tyraczka i kanty na porządku dziennym.Poniżanie i wyzysk. Lubię ciężką pracę,ale nie za marne pieniądze,do tego nie wypłacane na czas.

Maksio Nowy wpis

Kilka osób wspomniało tu, że firma nie istnieje, a właściwie to że zmieniła nazwę. Można wiedzieć, na jaką? Może na przykład ktoś z wcześniej zatrudnionych przeniósł się do nowej firmy i może porównać warunki (usunięte przez administratora)

UCIEKAJCIE Nowy wpis

Pani przez telefon bardzo miła, ochy i achy, jak to nie jest cudownie, rodzinna atmosfera, ludzie do emerytury pracują po x lat. Rzeczywiście są panie dorabiające do emerytury.. kilka miesięcy. Reszta to ludzie którzy się pojawiają i znikają, nabór jest CAŁY CZAS. Nie bez powodu. Pluskwy w pokojach, nieodłączny smród obornika w każdym pomieszczeniu, brak okien w pokojach, a wisienka na torcie jest darcie się na pracowników, śmianie im się w twarz. Wtargnięcia do pokoi i niszczenie mienia. Uciekłam stamtąd, a wypłaty nigdy nie zobaczyłam.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Prime champ?

nowy do pracy

witam.mam zamiar jechać z partnerką tam na pieczarki może ktoś coś powie jak tam teraz jest ale liczę na szczere komentarze pozdrawiam i dziękuję acha i czy jest tam dużo (przepraszam ze tak napiszę ale dużo tych ciemnoskorych ciapatych ? ) pozdrawiam

@nowy do pracy

Cos ty nie rob tego

Beata
@nowy do pracy

Nigdy!!!. Byłam. Za 4 dni pracy (początek miesiąca wrzesień 2018) zarbilam 48 euro. Byłam przez ponad tydzień mojej pracy najlepsza zbieraczką pieczarek wśród nowych pracowników, po dwóch miesiacach pracy wymagają na godzinę 18 kg. Ja zbierałam na drugi dzień ponad 21 kg na godzinę. Praca po 11-12 godzin dziennie. Mało tego, odbijanie czipem jest np. O 17 czy 18. Następnie sprzątanie, segregowane pieczarek i układanie ich to zajmuje około 30 -40 min to już Twój czas nie wliczany w czas pracy. Jednymi słowý! CIULNIA Z PATATAJNIA. ZŁODZIEJSTWO!

Aw Nowy wpis
@Beata

Ja tam byłam 10 lat temu to dopiero było od 6 rano nawet do 24 w nocy się prawowalo potem do domu 7 km rowerem po nocy , na donsztrat to jeszcze dało się przeżyć bo prawie same polki a na Meteriku masakra nie wiadomo co za kobiety .....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Prime champ.

Jaka umowa obowiązuje w Prime champ podczas okresu próbnego?

Ana

Prima Champ już nie istnieje

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Prime champ?

Pieczarka

O który zakład chodzi? Na każdym zakładzie inne godziny pracy. Zazwyczaj to jest 6:00 do18:30 przy zbiorze pieczarek. Godziny pracy są uzależnione od dziennego zamówienia na pieczarki

Ona 48

Ta firma już nie istnieje .Jest pod inna nazwa

Marcel

Podpowiedzie czy aktualnie są jakieś wyjazdy do pracy za granicą?

Pieczarks
@Marcel

Można wyjeżdżać. Wszystko zależy od Ciebie czy chcesz wyjechać czy nie.

Madz

Tragedia obóz pracy brak opieki zdrowotnej i koordynatora mieszka się w domku gdzie jedna łazienka przypada na 10 osób razem z Bugarami żadnych bonusów normy wysokie nie do wyrobienie odradzam każdemu

Zenek

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca a tu dziwnie narzekacie!!

@Zenek

Kolego fajnie sie mowi jak sie nie pracuje

Bartek

Uciekają osoby którym nie chce się pracować!

Gerda
@Bartek

Krebs

Z pracy zaczeli uciekać ludzie,nawet kara 600e. ich nie powstrzymuje. Wszedzie awantury,że cos nie pasuje,że ciagle coś źle.Ja zgłaszam mobbing,mimo,że jeszcze tam jestem. Nie wiedzą,że doskonale znam niemiecki. Oszustwa na godzinach norma. Ale rozwalę to towarzystwo wyzyskiwaczy rodaków. Świadków i dokumenty już mam. Na razie poczekajcie,nie warto jechać.

Krystyna

@LOL.PL, czy wyjeżdżając do pracy w Prime champ zostałeś poinformowany o wszystkich warunkach? Rozumiem, że zakwaterowanie i dojazd pracownik musi opłacić sobie samodzielnie, tak? Jeśli jakaś część Twojej wypowiedzi została usunięta to tylko i wyłącznie dlatego, że była niezgodna z regulaminem obowiązującym wszystkich na forum (https://www.gowork.pl/regulamin). Przed dodaniem kolejnego komentarza zachęcam do przeczytania regulaminu. @NIEZNAJOMY, jak oceniasz tę pracę? Czy jesteś zadowolony? Na podstawie jakiej umowy się pracuje?

LOL.PL

LOL.PL MM LAICHINGEN odradzam praca akordowa trza wyrabiać normy a płacą minimum oszukują na bonusach czyli jeśli ktoś zebrał więcej grzyba . bonusy wychodzą od 2 do 5 eurocentów za kilo to porarzka .praca w soboty niedziele i święta a płaca jak za normalne dni bez dodatków istny (usunięte przez administratora) a umowy o prace sezonowe na 3 miesiące zakwaterowanie fatalne .po opłaceniu pokoju i transportu do pracy jesteś w stanie dostać do 1400 € za 260 godzin pracy. po przeliczeniu na godzine wychodzi ....WIELKIE (usunięte przez administratora) .JESZCZE RAZ ODRADZAM NIE PCHAJCIE SIE W TO BAGNO.szefostwo jest Polanskie czyli ci co zatrudniają znają bardzo dobrze sytuacje jaka panuje w polsce wiedzą ze zawsze ktoś się znajdzie do pracy ale coraz gorzej im to wychodzi bo zaczeli zatrudniać rumónów i bługarów.nie dbają o starych pracowników dlatego oni uciekają

LOL.PL
@LOL.PL

panie administratorze prawda w oczy kole dlatego usunełeś to co Ci nie pasuje usunełeś prawde jeszcze raz napisze potrzebujecie tylko TANIĄ SIŁE ROBOCZĄ

Ewelka

Witam jak wygląda sytuacja obecnie? Dalej jest źle? Jak wygląda praca, ile sie zarabia?

NIEZNAJOMY
@Ewelka

Praca się nie zmieniła. Maksymalnie pracuje się 12h w ciągu dnia. Dwa dni wolnego w tygodniu. Wypłata na czas. Stawka 9,11€. Wypłata zależna od godzin. Do wypłaty dochodzą bonusy za uzbierane kg

Robert

Prime champ to dobry pracodawca. Jak toss jedzie z myślą o pracy to z pewnością nie będzie narzekał!

TylkoNieLaichingen

Wszędzie tylko nie laichingen ! W pracy jeżeli chodzi o brygadzistki jest ok , na domku was wykończą. Będziecie z płaczem uciekać

PIECZAREEEK

Witam,byłam w tym roku przy zbiorach pieczarek pierwszy i ostatni raz w Laichingen-Niemcy.Mieszkałam z Polakami na domku.Pokój 6-osobowy (mała klitka z jedną szafą).Jeśli do pracy dojeżdżasz busem firmowym to po pracy na odwóz musisz czekać czasami godzinę/półtorej,zależne jest to od tego czy kierowca ma wolnego busa.Wizyty z kierowcą busa w sklepie (20-30min) 2x w tyg.czasami 3x zależy jak się dogadasz z kierowcą.Dostajesz umowę na 3msc jak się sprawdzisz możesz dostać umowę "stałą" czyli po 3msc zjeżdzasz do PL na jakiś czas i znowu Cię zatrudniają na 3msc i tak w kółko żeby nie płacili za Ciebie składek.Praca nie jest zbytnio ciężka,ale monotonna i atmosfera w pracy poprzez osoby wyżej postawione nie jest przyjemna.O dniu wolnym dowiadujesz się dopiero po pracy,także wcześniej nie zorganizujesz sobie dnia wolnego.Pieczarki rosną tam w starsznym tempie,nie wiem jaka tam jest chemia w tym,ale od momentu kiedy podjęłam tam pracę i widziałam jak to wszytsko wygląda,nie jem pieczarek :D (co nie zmienia faktu,że pewnie jest tak z większośćią żywności).Stawka 8 e brutto,po odciągnięciu busa i mieszkania zostaje Ci niecałe 5e na rękę.Na zbiorze dziewczyny potrafią wyrobić godziny,na pakowaniu często i gęsto masz dni wolne.Im więcej godzin wyrobisz tym większy podatek z Ciebie ściągną :) z tyg.na tydz.musisz mieć 2kg więcej pieczarek/h w przeciwnym bądź razie idziesz na dywanik :) Ludzie,którzy pracują tam dłużej i sprawdzają się,ale czasami nie ma co zbierać ponieważ albo są za małe,albo z bakterią i mają mniej kg/na h również odwiedzają biuro.Tam nie liczy się człowiek tam liczy się -PIECZARKA.Przechodząc z hali na halę musisz odbić kartę pracy,ponieważ w tym momencie nie zbierasz a /twoje kg lecą w dół no i płacić Ci za przejście na drugą halę rónież Ci nie będą :D Nie polecam!

maniafrania
@PIECZAREEEK

Czy dalej pracujesz?

mandaryna

jest rok 20016 marzec moze teraz ktos cos napisze o pieczarkach jak tam jest

kasia

Cześć kto jedzie do Laichingen na 26 stycznia? mówią ze tam się poprawiło jak tam jest kto mi powie szczerze na kiedy płacą kasę na konto na 10 czyli jak to tam wygląda proszę napiszcie bo ja jade na 26.

Ludzie nie dajcie sie nabrac na super zarobki w Laichingen na pieczarkach.! tam jest taka pizda gocha ,ktora dziekuje ludziom za prace juz po tygodniu pracy,nawet jak dobrze pracuja,to ta ku... im gada ze sie nie wyrabiaja.zaliczke w kwocie 50 euro dostajecie po 2 tygodniach,ale jak pojdziecie sie o nia upomniec to najpierw dostaniecie opier...za to ze mieliscie czelnosc o nia sie upomniec.ta gocha to oszustka,zaniza godziny pracy.jak ktos przepracowal 16 godz.dziennie to obniza do 8 godz.dziennie.to zwykla suka i szmata.rznie wielka koordynator,a taka z niej koordynator jak z koziej dupy traba ! to oszustka !!!ludzie juz po tygodniu pracy zjezdzaja do polski,bo nie wytrzymauja presjii morderczej pracy i atmosfery.ta szmata gocha -koordynator traktuje ludzi jak bydlo,nie dajcie sie nabrac na jej gierki.ona jest falszywa i zaklamana!!!! powinni ja taczce gnoju wywiezc bo na nic wiecej nie zasluguje.ludzie jedzcie do pracy ale nie tam!! bo w laichingen jest wyzysk i oszustwo!!!nawet jak jtos chce pracowac to nie ma szansy.bo ta zdzira dziekuje wszystkim po tygodniu.ktos powinnien zrobic z nia na zawsze porzadek +.i to na zawsze,zycze jej tego zeby +++++++ wiadomo o co chodzi.zycze jej wszystkiego najgorszego po tym co robi z pracownikami !!!!!!!!!

co ty piszesz połowę nie prawda zwolnili cię dla tego że nic nie robiłaś/eś. Ja tu teraz jestem już 3miesiące i jak w każdej pracy trzeba pracować są normy ale wszystko jest do zrobienia i pracuje się po 10godz w tym 1godz przerwy

Zostaw merytoryczną opinię o Prime champ - Venlo

• Jak się pracuje w Prime champ?

Zobacz opinie na temat firmy Prime champ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prime champ