Cukiernia WILLIAMS

Lublin

Opinie o Cukiernia WILLIAMS

pypeć 2013-12-16 23:43:39
Ja byłam na rozmowie kiedyś to ta kierowniczka jakaś lekko trącona była.
Patrzyła gdzieś w dal, zeza dostawała ,nie wiedziałam jak mam do niej mówić a ta coś gada i patrzy wzrokiem lekko innym.Coś mi się zdaje ,że czymś nieźle sztachnęła przed tą rozmową.
Kamila 2016-10-20 17:22:27
BAAARDZO nie polecam pracy w żadnym z punktów Cukierni Williams. Pani menadżer odpowiedzialna personel, przeprowadza rozmowy w sposób nieprofesjonalny. Zaprasza następnego dnia na szkolenie które trwa co najmniej 5 godzin (zamiast uczenia się robienia kawy, składu tortów itp itd. siedzi się tylko na zapleczu i załadowuje oraz opróżnia zmywarkę). Na szkoleniu nie ma nikogo z szefostwa, są tylko 2 pracownice obecne na zmianie - które też niezbyt poinformowane są o czymkolwiek. Dzień po szkoleniu Pani Menadżer oddzwania i informuje że bardzo jej przykro ale osoba która ma przyjść za chwilę na szkolenie bardziej nadaje się i odnajduje w tej pracy (mimo że jeszcze nie widziała jej na szkoleniu) niż TY jako szkolona osoba wczoraj - także "pracujesz na szkoleniu" CHARYTATYWNIE :/

pierwsze trzy miesiące - 8 złotych umowa zlecenie
po czym umowa na rok - 10 zł.

Praca to czysta harówka, trzeba ogarniać zaplecze, zmywarkę, okienko brudnych naczyń, polerować naczynia, ogarniać salę i stoliki, robić wszelkiego rodzaju kawy, rurki z kremem, desery, lody, kroić ciasta torty. 3/4 klientów to znajomi szefostwa którzy tylko patrzą na ręce i donoszą - NIE POLECAM !!!
Kaśka 2016-10-21 23:39:28
potwierdzam, jedna wielka porażka! szukają darmowej siły roboczej!
Zostaw swoją opinię o Cukiernia WILLIAMS - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia WILLIAMS