Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

gregor

Agencja nie kompetentna,, wysyła do pracy we Francji gdzie masz mieć zapewniony dojazd autem służbowym do pracy, a okazuje się ze to tylko obietnica , trzeba dojeżdża swoim prywatnym po górach 20 km , jak się pytasz co z kosztami to mówią ze żadnych kosztów auta nie pokrywają, nie odbierają telefonów i nie szanują pracowników

HRBC France

Dziękujemy za Pana opinię, jest dla nas ważna. Badamy dokładnie okoliczności aby usprawnić nasz proces. Gdyby miał Pan dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu pod numerem: +48798257592 Zespół HRBC France

Ktos

Sprawdzeni, są ok

@EmEs

Siemka a teraz jakoś sprawdzałeś czy kiedy? Odpisujesz komuś po trzech latach wiec się upewniam. :D bo jeśli byłbyś na bieżąco teraz to dałoby rade jakaś ofertę mi polecić? Dobrze byłoby wraz z opisem bym wiedział czego mniej więcej się spodziewać. Od nowego roku bym ruszył o ile tak można

Damian

Szczerze i uczciwie. Od ponad dekady współpracuje praktycznie każdego roku z firmą. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów organizacyjnych z wyjazdem czy wypłatą podczas kilkumiesięcznych kontraktów we Francji. Firma docenia uczciwie podchodzących ludzi do pracy i stwarza pewność kolejnych kontraktów. Kontakt zawsze jest na najwyższym poziomie. Polecam każdemu i serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników. Damian

Cześć, kiedyś szukali do zespołu specjalisty ds. Rekrutacji z językiem ukraińskim, ale oferta już jest nieaktualna. Jak często pojawiają się rekrutacje do działu? Nie wiem, czy jest sens obserwować ogłoszenia, czy rotacji raczej nie ma, i szybko nic się nie pojawi? Możecie zdradzić kilka szczegółów o firmie? Chodzi mi o płace, premie, ewentualne szkolenia, atmosferę w pracy :)

Franciszek Nowy wpis

Polecam współprace. W zeszłym roku wszystko bylo ok i licze że w tym też znajdą mi dobrą robotę. Pozdrawiam

Ktos

Sprawdzeni, są ok

EmEs Nowy wpis
@Ktos

też sprawdziłem i potwierdzam agencja bardzo OK

@EmEs

Wojtek

Witam,jesli chodzi o prace w tej agencji(rejon Paryski magazyn z oponami) szczerze odradzam jesli ktoś jest normalny, chyba że jest się żulem wtedy jak najbardziej się odnajdziesz, to co mnie spotkało na miejscu nie życzę nikomu, po przyjeździe na lokacje zastal mnie obrzygany współlokator nieprzyjaźnie do mnie nastawiony i z pretensjami że przyjechałem i dużo by tu jeszcze pisać jeszcze… nie polecam i tyle.

@Wojtek

Dziękujemy za informację, to dla nas bardzo ważne. Sprawdzimy sytuację gruntownie na tym projekcie, aby sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Zespół HRBC France

Elka
@Wojtek

Ile takie mieszkanie do agencji kosztuje pracownika? Jest ono za darmo, czy trzeba z pensji ileś płacić firmie za kwatery? Wgl jest opcja zmiany miejsca zamieszkania, można samemu sobie znaleźć lokum i firma to sfinansuje?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
gregor

Aleksandra
@gregor

Co w przypadku jak ktoś nie weźmie swojego auta? Swoją ten brak auta służbowego to jakaś chwilowa kwestia czy powiedzieli Ci że na stałe już nie będziesz miał służbówki?

@gregor

Popieram, agencja olewa problemy i nie weryfikuje ludzi których zatrudnia ćpunów i kryminalistów po wyrokach z tatuażami pod okiem ,a kradzieże i groźby nie rzadko się zdarzają ,że strony współlokatorów plus nie polecam wyjeżdżać własnym autem i do pracy do GSA firmy gdzie zamiast na na rechtruck opony będziecie ładować ręcznie nawet te o rozmiarach 275x65r 17 ok 35 ważące na tzw vrack za najniższa krajowa 9,12 euro komedia.....

Qulson

Pracował ktoś Pracownik Produkcji w Loyettes, Francja (okolice Lyonu) i mógłby się podzielić opinią na temat pracy, zarobków, atmosfery, zakwaterowania oraz współpracy z agencją.

Tati
@Qulson

I ja od siebie dodam pytanie o bhp. Jak wygląda takie szkolenie z bhp już na miejscu pracy? Jest takie szkolenie tam czy jednak odbywa sie ono w PL? No i czy wiecie, jak wygląda, czy to jest prezentacja ze slajdami czy jakas inna forma?

Zadowolony

Co przypadek to opinia. jeżdżę z interimax i jestem zadowolony. Nie zawsze jest tak jak by chcial próbowałem w innej i wrucilem bo bez porównania. Pozdrawiam

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie HRBC Group Sp.z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Operator Wózka Widłowego

Napoleon

Pozytywne komentarze są pisane przez rekruterów bądź Kordynatora, nie polecam wyjeżdżać własnym autem bo będziecie wykorzystywani przez wspólokatorów którzy albo uciekają przed wymiarem sprawiedliwości w Polsce albo nie mają co z życiem zrobić i mają zachcianki albo do Paryża albo nad jeziorko "bo przecież masz auto i weź z takimi mieszkaj.... Stawka też śmieszna 9.12 euro netto za przerzucanie opon z kilkuletnim doświadczeniem w logistyce 10 godzin dziennie od 10-21 bo przecież 1h przerwy bezpłatnej hehehe ..... Do tego nie robisz tego co było mówione przed wyjazdem a nadgodziny są przymusowe tzn jak ktoś nie chce ich robić codziennie to firma nie przedłuża umowy..... Nie wspominając o kradzieżach i innych ekscesach typu rozwalone auto prze elementy patologiczne i zapomnijcie o zwrocie za uszkodzenia ,agencja nie zwróci bo cóż " nie mamy kontroli nad ludźmi i nie odpowiadamy za innych " Saint witz Gsa niefajna firma roissy en france miejscowość ok ale współlokatorzy nie za bardzo ...

Miauu

Hejka, ktoś coś może powiedzieć dlaczego umowy są dawane tylko na niecały miesiąc i jak się pracuje w saint-witz?

Damian

Piotrek

Nie polecam skorzystania z usług HRBC. Zadzwoniłem w sprawie pracy jako praca na Gospodarstwie we Francji, ale kobieta w biurze była bardzo niekompetentna i niezdolna do pomocy. Nie znała szczegółów dotyczących oferty i próbowała wcisnąć mi coś zupełnie niezwiązanego z moim zapytaniem. Mówiła też wiele bzdur i wydawała się ignorować moje pytania. Nie uzyskałem od niej żadnych przydatnych informacji i ostatecznie wybrałem inną agencje. Dlatego odradzam korzystanie z usług HRBC, którzy posiadają wiele negatywnych opinii nie tylko na tej stronie, ale także na Facebooku.

Janek

Nie polecam tej agencji,wysyłają do Francji/Bonne qrwiarzy,awanturników i pijaków.Nie reagują na zgłaszany problem.

Witam szukam osoby która pracuje na magazynie opon na wózku widłowym we Francji pod Paryżem

HRBC Group
@Andrzej

Prosimy skontaktować się z naszym działem Rekrutacji, prawdopodobnie będzie możliwość uzyskania numeru telefonu do jednego z zatrudnionych pracowników.

Halina
@Andrzej

A co tam, szukają jeszcze do tej roboty, że tak pytasz? To kiedy następny wyjazd?

Krs

Witam , podbijam do pytania , jak wyglada praca i kwatery ? Pozdrawiam

Luki
@Krs

Witam. Czy ktoś z Państwa pracuje lub pracował na magazynie opon na wózku widłowym na południu Francji w Grans? Jeśli tak to prosiłbym o opinię miejsca pracy/klimat pracy. Dziękuję serdecznie

nikt
@Luki

Słaba kasa i atmosfera tragedia - (usunięte przez administratora)na stanowiskach brygadzistów

Justyna

Z tego co widziałam pod ważniejszych wpisach raczej usługi świadczone przez agencje były chwalone. Żadna opinia nie pojawiła się jednak od tego roku. Wiadomo jaka może być tego przyczyna? Mają mniej klientów? W samej agencji obecnie to ile osób zatrudnia się do obsługi kandydatów? Jest jakaś ich średnia liczba, która przypada na jedną?

Najlepsza agencja pracy, z którą współpracowałam! Polecam 100%. Podczas sezonu zimowego, wraz z koleżanką pracowałyśmy we francuskich Alpach, w hotelu jako pokojówki. Załatwieniem spraw przed wyjazdem bardzo szybkie, bez żadnych problemów, rewelacyjny kontakt. Na miejscu wszystko w porządku, mimo sporadycznych problemów z szefem, agencja była dla nas wsparciem praktycznie 24/h. Wszystkie problemy rozwiązywane były natychmiast, wypłaty jeszcze przed zaplanowanym czasem, bez żadnych dodatkowych opłat, zwrot kosztów dojazdu tak jak było powiedziane. Panie z agencji najsympatyczniejsze pod słońcem, szczególne podziękowania dla Pani Kasi, która pomagała nam rozwiązać każdy problem i odpisywała nawet późno w niedzielę. Polecam w 100%, nie sądziłam, że agencja pracy może zaskoczyć mnie tak pozytywnie.

Aneta
@Kasia

No to super jak tak pozytywnie ją oceniasz. Najważniejsze, że na miejscu wszystko okazało się okej, bo różnie to niestety bywa. A ile tam zarabiałaś?

Kazikadam
@Kasia

Potwierdzam. Przemiłe panie. Mega Pani Alicja I Dominika.Polecam interimax i HRBC. Darek

kazikadam
@Aneta

Z tymi grupami(HRBC i Interimax) to naprawdę nie ma lipy. Wszystko jest na czas i kasa się zgadza.wszystko dopięte na ostatni guzik. Serdecznie polecam

K

Polecam. Wszystko bylo ok

Aneta
@K

Piszesz jako klient czy jako pracownik? Jak pracownik to dasz znać co Ci się podoba? Atmosfera, zarobki?

biedronka

Porządna agencja .Wszystko tak jak obiecane .Wypłaty na czas .Panie z biura przemiłe. Polecam

Justyna
@biedronka

Aż ciekawa jestem co zostało obiecane, że tak luźno tym poszło. Czyli jakieś proste warunki ?

Renata

A jak z transportem w pracy? Firma go jakoś organizuje, czy trzeba myśleć o nim na własną rękę? :)

Raf

Fajnie tylko nikt nie odbiera telefonów. Nie można uzyskać żadnej informacji odnośnie ofert pracy nie wysyłając cv

Sebastian
@Raf

To w sieci nie ma żadnych ofert bo przecież CV wysyłasz na konkretne stanowisko a nie w ciemno. Próbowałeś wysłać e-maila ale bez CV tylko z pytaniem o dostępne oferty pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042