Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Biuro tłumaczeń Stora Waldemar

zdjecie uzytkownika
oop - 2012-03-25 17:55:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (8)
słyszałem o tej ofercie.. czy ktoś ma jakieś informacje na jej temat?? ktoś tam był?? sprawdził??
zdjecie uzytkownika
.. - 2012-05-04 10:08:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
chcialam sie zapytac to istnieje w ogole taki gosc i praca w norwegi w tym statoil hydro?
zdjecie uzytkownika
Rafael - 2012-12-08 11:57:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Czy biuro Waldemara Story jest wiarygodne?wie ktos cos na ten temat?
zdjecie uzytkownika
sebek - 2012-12-08 12:39:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
hej czy to jest wiarygodne biuro pośredniczące?szukam obojętnie jakiej pracy w norwegii i nie ukrywam że niestety bądz stety skorzystałem z tejże firmy.
Proszę o info od osób które mogłyby dać mi jakieś konkretne info co i jak z tą firmą,pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Tomasz - 2012-12-08 16:49:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Witam wszystkich szanownych ludzi czy ktos mogł by doradzic co do firmy Waldemara Story czy jest wiarygodny?skorzystalem z jego uslug i niewiem jak bedzie czy to stracone pieniadze i czas?czy dobre posuniecie?szukam pracy w norwegii jakiej kolwiek czy jest realny taki wyjazd poprzez posrednictwo takich firm?prosze o pomoc
serdecznie pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro tłumaczeń Stora Waldemar

Twoj email:
Wiadomość: