Opinie o Hurtownia KOLME w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hurtownia KOLME. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia KOLME o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia KOLME w Warszawa

Wiki Nowy wpis

Firma stabilna, dobrze wypracowała swoją pozycję a przy tym jest dobrym miejscem do pracy,

Siss Nowy wpis
@Wiki

Duży żarcik.

Paweł Nowy wpis

Hejo. Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie Hurtownia KOLME? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Paweł

Maja Nowy wpis
@Paweł

i co, zatrudniłeś się już czy dalej się zastanawiasz? jak byłeś już na rozmowie to weź napisz co oferują itd

ARTUR

Naprawdę fajna atmosfera. W porządku kierownictwo! rozumieją drugiego człowieka i można się dogadać w różnych awaryjnych sytuacjach. Sympatyczna ekipa która służy pomocą. Są bonusy i premie wszystko przejrzyste tak jak powinno być. Polecam zwłaszcza młodym na pierwszą pracę.

Dominika

@Zadowolony JELEN:D, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Wytłumacz proszę, co konkretnie oznacza Twój komentarz. Myślę, że wiele osób na forum jest zainteresowanych tą kwestią. Rozumiem, że wspomniany przez Ciebie procent to premia. Czy oprócz tego, pracownikom udzielane są pozapłacowe benefity na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hurtownia KOLME? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Wiki

Cisza na forum czyli teraz dobrze się pracuje?

Zadowolony
@Wiki

Jest bardzo spoko. Pensje przyzwoite, do tego system motywacyjny. Kiedys w "sezonie" jak sie wracało przed 20tą to było święto lasu - za duzo roboty, za mało ludzi. Teraz sporadycznie zdarza sie kończyc po 18 - roboty wiecej ale i ludzi pozatrudniali w koncu

Zadowolony JELEN:D
@Zadowolony

251 dni roboczych x 1 h +50%:)

Jak jest więcej pracy to z dostaje się więcej kasy. Coś za coś nie ma inaczej!!

Czarek

Od dawna nikt nie pisał czy to taka dobra praca?

DAG
@Czarek

Teraz jest OK. Za poprzednich właścicieli było dużo gorzej.

Pracownik (od 5 lat)
@DAG

Potwierdzam, jest dużo lepiej niż za poprzednich właścicieli. I pensje większe i szacunek do pracownika.

Pan

Widzę, że opinię wystawiają tylko ci, którzy zostali z tej firmy zwolnieni za swój lekcewazacy stosunek do pracy. A później żal do całego świata. Ja osobiście sam się zwolniłem, bo poprostu znalazłem lepsza pracę. Bywały gorsze i lepsze dni w tej firmie, ale raczej złego słowa nie powiem. Pozdrawiam wszystkich nieudaczników życiowych, którzy ciągle płaczą nad swoim losem.

Kasienka
@Pan

Widać odrazu po komentarzu że lizusy wyciągnęły swoje języki i zmierzaja nimi w dolną część pleców prezesa. Przyjemnego lizania życzę.

Pan
@Kasienka

Brak słów, ale to tylko świadczy o poziomie "Kasieńki". Tak mniemam jak "Kasieńka" używa języka i pleców zmierzając do dolnej ich części, aby przypodobać się szefostwu to nie znaczy, że wszyscy tak postępują. Pozdrawiam.

Czarny

Praca po 10-11h dziennie zamiast 8 to norma w tej firmie. Za nadgodziny nie placa i nie daja w zamian wolnego dnia ! Dodatkowo zmuszaja do pracy w soboty za ktore tez nie placą ! A ludzie w tej pracy to tak jak wyzej pisali chamy i chamice jak by granatem od pluga oderwani. A gdyby podczas mojej pracy jeździł za mną jakiś radiowóz to każdego dnia tracił bym prawo jazdy ;) takie są realia w tej firmie. co 15 minut ryzykujesz że przywali się albo policja albo straż miejska za parkowanie na zakazie, skrzyżowaniu, na chodniku, terenie zielonym albo blokowanie ruchu poprzez zajęcie jednego pasa . Malo tego to co chwile dzwoni do Ciebie kierownik z idiotycznym pytaniem gdzie jestes, bo nie ma co robic wiec patrza w gps gdzie jestes i wydzwania do ciebie robiac z siebie wiekszego debila niz jest w rzeczywistosci. Wiec jesli nie jestes chamem i burakiem to nie odnajdziesz sie miedzy ludzmi w tej firmie. Ja po krotkim czasie zrezygnowalem. Nie polecam tej firmy.

dastan 211

dzieki za info w poniedzialek mialem pojechac tam w sprawie pracy na szcescie sa takie strony ja gowork.pl/opinie i mozna dowiedziec sie pare rzeczy o przyszlym pracodawcy. po przeczytaniu waszych opini sikam na ta prace i napewno tam nie pojade dzieki wielkie.

Lallalaa
@dastan 211

Bardzo dobrze zrobiles! Ja sie skusilam, bo umowa o prace... Wykorzystuja jak tylko sie da i traktuja gorzej niz psa...

@Lallalaa

Czyli co dokładnie? Też miałem iść na rozmowe do nich

pan.K

Jako były pracownik kolme, kierowca a za razem magazynier na lekach. Potwierdzam ten cały syf to sama prawda. Wykorzystywaniw pracownika do granic mozliwosci za psie pieniądze to byla norma od samego początku . Odkąd jest nowy właściciel nic sie nie zmieniło, te same ryje przy korycie zarowno w biurze jak i kierownicy na magazynach ci sami wiec i zasady te same. Większość jakby granatem od pługa oderwani, zero kultury i obycia, tylko prezes świeży bo nowy. Zarobki kierowcy magazyniera to 1800 odkąd pamiętam. Nawet jak przychodzą młodzi to dostaja 1800. A jak Ci pasuje praca po 10 lub 11 godzin dziennie zamiast 8, nie masz rodziny, zycia prywatnego a lubisz nadgodziny za darmoche to po dwóch miesiacach dostaniesz 2000, oczywiscie minus potrącenia.

bogna

nie pieniądze są przyjacielu najwazniejsze, tym bardziej jeśli starasz się o zatrudnienie we wiodącej w regionie firmie zapewniającej zaopatrzenia dla lecznic weterynaryjnych, w sensie zapewniającej im obsługę, to robota z poczuciem kisji dla mnie bardzo

pan. K
@bogna

pan. K
@bogna

Pigwa

Firma krzak. Umowy zlecenie niezgodnie z przepisami notorycznie - wystarczy napisac do P.I.P i i wylecą w kosmos. Totalna amatorka.

marcin

szukam opinii o pracy w dziale obsługi klienta. jak pensja? jak perspektywy?

unimi

widze krzysiu, ze jakoś niechętnie użytkownicy pokazują tutaj albo opisują ile zarabiaja, kurcze szkoda, bo mi zależało na tym, żeby się w końcu czegoś dowiedzieć. prosiłbym o informacje w tym temacie - mianowicie potrzebuje informacji na temat firm, które zajmuja się podobnymi rzeczami, ale rekrutują teraz pracowników

byłem tu

Jako były pracownik nie polecam tej firmy, przez 2-3 pierwsze miesiące 1900 zł na umowie zlecenie, jeśli się sprawdzisz umowa o pracę na czas określony i 2100 zł pensji. Praca stresująca cały czas w biegu. Notoryczne potrącanie pieniędzy z wypłaty i praca po 10 godzin dziennie. Brak podwyżek i przy próbie rozmów na jej temat pada odpowiedź że na twoje miejsce czeka 100 osób.

mikołaj

Dodam, że troche zalezy mi na czasie, a słyszałem o firmie kiedys wiele dobrego i ciekawi mnie ile z tego zostało.

mikołaj

To może chociaż niech ktos z aktualnych pracowników Kolme napisze, czy kogoś potrzebują do pracy, czy gdzieś nie przydałaby się dodatkowa osoba.

@żółciutki

A wielki problem z klientami - w sensie z ich detoxem. Bo ja nie wiem jakie firmy zatrudniają na lepsze warunki...

żółciutki

hah :) z góry wiadome było, że chodzi im raczej o pozyskanie klientów. Jeśli chodzi o pracę to się do nich wybierz osobiście

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia KOLME - Warszawa

• Jak się pracuje w Hurtownia KOLME?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia KOLME tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia KOLME
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Kazimierzowska 22
    02-572 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042