Restauracja Polska Różana

Opinie o Restauracja Polska Różana

Prawda 2011-08-18 06:34:19
Ciekawe kto pisał tą opinie Córka właścicielki? czy też ktoś z ich otoczenia. Pracowałem tam i wiem doskonale jak jest.(usunięte przez administratora). System pracy 2na2 haha a tak naprawde 2na2 + z wolnego wiec w miesiącu robi się z 19-20 dni. Faktycznie Płatne ale jak sie nie godzisz na przyjście to cie zwolnią. Nie szanują starych pracowników, mają robić jak maszyna. Od 10 do ostatniego goscia wiec 1-2. Zarobki są na poziomie ale to wszystko wychodzi po latach i zmienia człowieka w wrak. Menago nie maja chyba zycia caly czas po pracy mysla o restauracji. (usunięte przez administratora)
gość 2011-12-05 11:26:00
haha..zgadzam się całkowicie z opinią poprzednika... prawda prawda i jeszcze raz prawda
Osobnik 2014-11-04 18:26:38
Widzę,że po tylu latach nic się nie zmieniło.
Michał 2015-04-03 18:06:24
No i macie podsłuchy. Dobrze wam tak choćby za to jak traktujecie pracowników.
*** 2016-09-12 11:53:33
Brak umowy , oszukuja co do stawki godzinowej, mam problem z dostaniem wyplaty. Nie szanuja pracownika w zadnym stopniu. Zdecydowanie odradzam rozpoczynania pracy w tak zakłamanym miejscu.
Marek 2016-11-28 12:49:48
Niestety, miałem tą nieprzyjemność pracy w tym kołchozie, co Restauracją Różana sie zwie.
Chłopaki co sie niby menadżerami każą się nazywać, to ludzie bez fachowej i merytorycznej wiedzy.
Jeśli lubisz psychiczne znęcanie, pracę w ciągłym strachu, krzyki, i brak jakiegokolwiek szacunku, to te miejsce jest w sam raz dla Ciebie! Pieniądze może i nie najgorsze, ale opłacone straconym zdrowiem psychicznym. To przychodzenie bez prawa odmowy z "wolnego" na parę wieczornych godzin do pracy jest niczym w porównaniu z atmosferą jaka tam panuje.
Do tej pory, kiedy widzę reklamę tego miejsca, lub przejeżdżam w pobliżu, to aż mną trzęsie.
Niesamowite, co może zrobić z człowieka to miejsce.
Przykre, bo samo miejsce jest piękne, dania smaczne, a goście świetnie się tu czują.
Szkoda że ludzie którzy tam pracują nie szanują innych pracowników.
Zostaw swoją opinię o Restauracja Polska Różana - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Polska Różana