Opinie o Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Chorzów

(usunięte przez administratora) ...obserwowane cały czas przez właścicieli ,notoryczne wulgaryzmy na pracowników,byłych pracowników ...za błąd/pomyłke pracownik ma płacić z swojej wypłaty i nawet nie ma wyjaśnień za co i dlaczego ,szef nie rozmawia z pracownikami ,tylko krzyczy i obgaduje w innych działach za plecami ,straszenie na porządku dziennym ,(usunięte przez administratora) jeśli ktoś pójdzie zjeść już jest szukany po firmie (usunięte przez administratora)nie można wziąć dnia wolnego bez proszenia sie ,Z tego m.in wynika częsta rotacja jak również bałagan spowodowany brakiem szkoleń nowych ludzi,gdy brakuje jakiś towar na magazynie nowy pracownik musi być czujny bo zazwyczaj zwalają na niego ,broń boże by poszedł ktoś z torebką na magazyn zaraz będzie podejrzany o (usunięte przez administratora)... Jeśli ktoś jest osobą palącą może zapomnieć ze będzie mógł zapalić w pracy bądź w sprawie służbowej gdzieś zadzwonic, .takiego bałaganu i spychologii między działami nie widziałam w żadnej firmie ,gdzie dla dobra klienta powinna być dobra komunikacja a tam jest jak na" targu "kto to zrobił i kto za to zapłaci. KIEROWCA MUSIAL ZA ROZBITE LUSTERKO POKRYC z swojej wypłaty, jak ktos pobiera recznik papierowy jest wpisywany w zeszyt bo jak się zgubi będzie wiadomo kto wziął . Tylko szefowa ludzka kobieta która wstawi się za pracownikiem ale nie ma jej tak często w firmie ,a potem jest klótnia miedzy wlascicielami i szef wychodzi z firmy ,dział produkcji bardzo wporzadku ale nikt ich pracy nie szanuje ,praca odpowiednia tylko dla kogoś kto potrafi byc wrednym i mściwym człowiekiem .Po podpisaniu rozwiązania umowy dostałam mniej pieniędzy bo tylko siedziałam a nic nie robiłam, a nie robiłam dlatego bo bałam się że jeszcze mi podrzucą jakas "świnie "tam trzeba bardzo uważać na to .Jako były pracownik jestem szczęśliwa jak nigdy ze jestem uwolniona od tego "(usunięte przez administratora)"w żadnej firmie takiej atmosfery i wrażeń nie znajdziecie ????

Jeleń

Robienie czterech rzeczy na raz? O czym to świadczy? Dodaj proszę, (usunięte przez administratora)patrzącego Ci na ręce przez osiem godzin i szefa stojącego nad tobą droga Beato.

Ayo Nowy wpis

Dzień dobry chciałbym się tu przyjąć za kierowcę. Wpadła mi w recę jakaś poprzednia oferta gdzie wymagali jedynie roku doświadczenia. Pisali o atrakcyjnym wynagrodzeniu i stabilności. Czy to wszystko prawda. Dzięki za info

Lidia

Jest tu w ogóle ktoś kto ma pozytywne wrażenia z rozmowy rekrutacyjnej? Chciałabym aplikować na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta :D W wymaganiach w necie jest zarówno typowa obsługa klienta jak i pozyskiwanie klientów/sprzedaż, takie 2w1 trochę. Jaka stawka obecnie u was za taki misz masz? Premie od sprzedaży są?:) Jaką macie atmosferę w biurze, dobrze się pracuje?

Marzena

I to też w dziale obsługi klienta pracowałaś? Mnie interesuje stanowisko tam, więc wolę dopytać. Co tak źle wspominasz z firmy? Żadnych plusów nie znalazłaś?

Jeleń Nowy wpis
@Marzena

Brak perspektywy rozwoju, marne wynagrodzenie, beznadziejna atmosfera. Można by wiele jeszcze wymieniać. Zastanów się proszę dwa razy, zanim podejmiesz decyzję!

Edd Nowy wpis
@Lidia

Atmosfera specyficzna, ale każdy powinien spróbować na własnej skórze ;).

Istnieje jeszcze takie stanowisko pakowacz ręczny? Czy już zakład się unowocześnił i mieszanki robią maszyny? Mnie interesuje po prostu praca fizyczna dla osoby bez doświadczenia, która nie robiła na magazynie czy na linii produkcyjnej. Tutaj kandydat na magazyniera pisał, że płacicie minimalną, ale może jak się ktoś sprawi, to premie są?

Ja też czuję się w obowiązku odpisać mojej drogiej koleżance o imieniu na literę 9tą w alfabecie. Dział Handlowy jest prężnie działającym działem w tej firmie. Tutaj wszystko się zaczyna i wszystko kończy. Jedna osoba czasami robi w jednej chwili 4 sprawy, a ktoś komu trzeba tłumaczyć jedną rzecz parokrotnie ewidentnie ma problem z przyswajaniem wiedzy, zatem nie dziwią mnie te wylewane żale. Cóż nie każdy nadaje się do pracy w prężnie działających firmach. Może trzeba się bardziej zastanowić nad sobą. Pragnę tylko nadmienić, że osoba to piszącą była raczej z tych mało zaangażowanych w pracę, a mocno zaangażowaną w plotki z działem jakości, o której tak ciepło się wypowiada. Pozdrawiam byłych i przyszłych pracowników Edmir-Pola. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie mocno stąpających po ziemi. Czekamy na Was z otwartymi ramionami.

X.Y

Pracę każdy zaczyna od szkolenia kazdy pracownik w innej firmie ,a nie tłumaczeń w biegu przez pracownice zawalone robotą które nie mają na to czasu ,po szkoleniu można mieć ewentualnie uwagi ale nie jak ktoś tlumczy w "biegu " ,toteż nie dziwi mnie fakt że pracownicy muszą się wspomagać tabletkami na uspokojenie przy takiej nagonce i takiej atmosferze .

Jeleń

Firma Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy urlop w Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe jest płatny 100%?

Wynagrodzenie za urlop jest wypłacane zgodnie z Kodeksem Pracy :)

dawid

(usunięte przez administratora) za doswiadczonego magazyniera na poczatek i tu mam pytanie do was czy wy jestescie powazna firma? jeszcze powiedzenie ze musza zobaczyc jak pracuje a co ja mam pokazac jak jezdze wozkiem (usunięte przez administratora) czy pokazac jak wypelniam papiery na jednym najtajszych programie jaki moze byc ? przeciez magazyn magazynowi nie rowny i trzeba sie wszystkiego od nowa uczyc to co ja mam wam pokazac? 2 pytanie gdzie podczas rozmowy jest kierownik magazynu ? 1 raz sie spotkalem z czyms takim na rozmowach na magazyniera zawsze jest kierownik magazynu bo tylko on ma jakie kolwiek pojecie ( chyba ze prowadzona jest 2 rozmowa z kierownikiem magazynu ) szczerze z (usunięte przez administratora)a to moze i znajdziecie magazyniera ale swiezo co po kursach i po szkole no chyba ze renciste i emeryta pozdrawiam ps :firmy obok za magazyniera proponuja wiencej wiem bo pytalem:)

@dawid

To kto prowadził rekrutację skoro nie kierownik magazynu? Może warto było poprosić kierownika na 5 minut rozmowy?

@dawid

To może ja wyjaśnię - przyszedł Pan na rozmowę skierowany z Urzędu Pracy, gdzie była informacja o proponowanym wynagrodzeniu na okresie próbnym. Kierownik magazynu podczas naszej rozmowy był w pracy, ponieważ nie zajmuje się on wstępną rekrutacją. Sam Pan przyznaje, że magazyn magazynowi nie równy i trzeba się wszystkiego uczyć od nowa. Życzę powodzenia.

@Agnieszka

pani agnieszko ja naprawde nic do was nie mam ale rozmowa byla nie profesjonalna a stawki tragiczne jesli chcecie doswiadczonego magazyniera w dodatku z szkola srednia ktory ma pojecie o magazynach i ma doswiadczenie na wszystkich rodzajach wozkow to nie proponujcie mu minimalnej krajowej na litosc boska nigdy nie znajdziecie doswiadczonego magazyniera za minimalna krajowa nawet za okres probny i proponuje rozejrzec sie po firmach i popytac jakie stawki maja doswiadczeni magazynierzy bo to co wy proponujecie to masakra

dawid

ale nie za minimalna krajowa zrazumcie to .to jest stawka glodowa a w urzedzie powiedzieli mi ze dobrze placicie

dawid

a co do kierownika magazynu to powinien tez przeprowadzac rozmowy bo pani nie ma zielonego pojecia o magazynach przykro mi ale to jest nie profesjonalne mimo ze pani rekrutujaca byla mila to sposob i profesjonalizm mi nie odpowiada

@dawid

Pisali już wcześniej że wstępna rekrutacja to z HR jest, może kolejna rozmowa bylaby z kierownikiem magazynu? Dali Ci chociaż znać o decyzji? Czy musiałeś się dopytywać?

Agata

Bo przecież jak z właścicielem to właśnie szacun powinien być, bo to znaczy, że nie umowa sobie rączek kimś innym. :/A jak to wyglądało, że tak oceniasz?

Wanda

A podasz dane z kim rozmawiałaś/rozmawiałeś?

Agata
@Wanda

A co, chcesz sprawdzić czy miałaś tego samego rekrutera? Dasz znać kogo?

Wanda
@Agata

Tak, z kim rozmawiałaś?

Agnieszka

Witam dostałam dzisiaj telefon w sprawie pracy i czytając opinie zastanawiam się czy pójść wogule na rozmowę może ktoś napisać jak tam wygląda z atmosfera i zarobkami czy są na czas

Jerzy
@Agnieszka

Cześć, widzę nikt Ci nie pomógł i nie odpowiedział. A Ty mogłabyś napisać czy się zdecydowałaś na tę pracę i jeśli tak to podzielić się opinią o firmie? Jak wygląda proces rektrutacji oraz na jakie warunki można mniej więcej liczyć na początku współpracy?

Anka
@Jerzy

Rekrutuje pani (usunięte przez administratora) Z zarobkami szału nie ma ale słyszałam że faktycznie na czas.

Krystyna
@Anka

Ale to można spodziewać się powyżej najniższej krajowej?

Aneta
@Agnieszka

Czemu miałabyś nie iść? Idź, najlepiej wszystko osobiście zobaczyć, sprawdzić i podpytać :) Mam nadzieje że byłaś i dostałaś pracę :)

Urszula
@Anka

Troszkę nie czaję info o pani w polarze. To praca na produkcji przypraw, albo na magazynie, chyba nie oczekiwałaś, że rekrutująca wystąpi w kostiumie szytym na miarę w Mediolanie XD

Maciek

Siemaneczko. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Chorzowa. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Czy mają wysokie stawki? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Maciek

Paulina
@Maciek

Hej Maćku. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to polecam firmę Wienerberger z Oleśnica. Pracownicy (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Paulina.

@Paulina

Dzięki za info odnośnie zarobków. Wiesz może czy prócz podstawy są też premie do zrobienia? Bo to zawsze dodatkowa kasa ...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

JOLA

Witam, nadgodziny oczywiście są dodatkowo płatne. Pozdrawiam.

Karol
@JOLA

Czy w Edmir-Pol można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Jestem ciekaw czy firma oferuje np. prywatną opiekę medyczną, powiesz mi coś na ten temat?

JOLA
@Karol

Witam, oczywiście jeśli chodzi o opiekę medyczną, to była propozycja ze strony właścicieli, ale brak było chętnych. W chwili obecnej jest dofinansowanie 50% do karty OK SYSTEM, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia. Miłego dnia. Pozdrawiam.

Teddy

Nie wiem kto pisze pozytywne opinie chyba sam właściciel. Zero miłej i rodzinnej atmosfery, (usunięte przez administratora) wulgarne odniesienia do pracowników i wyzwiska. Brak szacunku.

Krótki epizod

Miałem nie przyjemność odbyć krótki epizod w tym zakładzie pracy. Na plus można zaliczyć tylko i wyłącznie godziny pracy (od 8 do 16). Cała reszta nadaje się do stand upa. Właściciel w szczególności. Większego prostska, człowieka który nie szanuje swoich pracowników, tchórza oraz kłamcy chyba nie spotkałem w przeciągu 10 lat kariery zawodowej. Publiczne wyzwanie pracowników na forum to norma, kompletny brak szacunku do drugiego człowieka. Wg jego ideologii człowiek ma być jak maszyna bez prawa do czegokolwiek. Sama praca ciężka, zapachy chemii stosowanej w zakładzie bardzo mocne, intensywne ( od czasu do czasu krwotok z nosa gratis). Jeżeli masz możliwość zaczęcia pracy gdziekolwiek indziej to nawet się nie zastanawiaj.

Polecam każdemu zmęczonemu korporacyjnymi zasadami. Firma rodzinna z miła luźną atmosferą.

Czyli praca 8-16 bez nadgodzin?

...

Witam, Czy warto tam składać papiery do pracy na magazyn, kierowce lub produkcje? Jak ogólnie warunki pracy, atmosfera, ile zmian ? Dzięki i pozdrawiam

Norbert

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli chodzi o zarobki to temat bardzo indywidualny i na forum nikt nie podaje!

magnat

Moze ktos napisac jakie zarobki i czy warto sie zatrudniac?

janusz

Witam, mozna prosic o opinie nt. pracy kierowcy kat.c?

Zapytanie

Witam ,a moze teraz ktos doda opinię ,czy warto sie przyjmowac po 50 ,jaka to praca ,czy dalej brak przerwy na sniadanie _ musi przeciez byc.

Zapytanie

Zostaw merytoryczną opinię o Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Chorzów

• Jak się pracuje w Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kluczborska 43
    41-508 Chorzów