Opinie o Frt Sweden Ab Oddział W Polsce w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Frt Sweden Ab Oddział W Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frt Sweden Ab Oddział W Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frt Sweden Ab Oddział W Polsce w Bielsko-Biała

Czy w Frt Sweden Ab Oddział W Polsce poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Darek Górski Nowy wpis

Mnie właściciel (usunięte przez administratora) (jako kontrahenta), więc myślę, że ze swoimi podwładnymi robi tak samo. Zastanów się, czy chcesz tam pracować.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Frt Sweden Ab Oddział W Polsce? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Darek

Zastanów się 100 razy zanim złożysz tam podanie o pracę.

Grażyna Nowy wpis
@Darek

A dlaczego? Napisz proszę coś więcej... Teraz Twoja wypowiedź niewiele nam mówi. Skoro pracowałeś w Frt Sweden, to pewnie znasz firmę od podszewki. Jakie warunki są oferowane osobom chcącym podjąć pracę w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Darek Nowy wpis
@Grażyna

Nie, nie. Ja opisuję firmę jako jej kontrahent. Nie oddali mi pieniędzy za kupiony towar. O spotkaniu z właścicielem tej firmy nie wspomnę.

oszukany

Własciciel tej firmy [usunięte przez admina] mnie na duze pieniądze

FRT
@oszukany

Szkoda ze nikt nie pisze z nazwiska tylko jakis oszukany :) ! Aby byc oszukanym trzeba pracowac na pieniadze. Niestety jak sie nie pracuje tylko samochodami firmowymi jedzi i je rozbija neimozna miec zaplaty chyba. Poponuje zamiast wypisywac gluoty zaczac pracowac a wtedy nikt Ciebie nie oszuka biedaku .

darekgorski2
@FRT

Mogę napisać: Darek Górski z firmy FHU AR-DA.

Darek
@FRT

Jaki pracodawca taka odpowiedź.

darekgorski2

Nie polecam tej firmy. Nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec kontrahentów. Typowy cwaniaczek i oszust. FHU AR-DA

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Frt Sweden Ab Oddział W Polsce? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
cezary

Troche zaniepokoiły mnie te powyższe komentarze. Proszę powiedzcie mi czy teraz wypłaty sa tu na czas. @czu;ers, brak narzekań jeszcze o niczym nie świadczy, bo jest i brak dobrych opinii.

technolog

Rzadko wystawiam komuś taką opinię i tym bardziej jest mi przykro , ale tym razem absolutnie sie zgadzam. Nie wiem jak on moze sie ludziom na oczy pokazywać po tych szopkach które odstawił. A jak ktoś nie wierzy niech poprostu spróbuje współpracy

FRT
@technolog

Aby tak pisac najpierw trzeba byc technologiem alby moc pisac jako technolog.

Darek Górski

Nie polecam tej firmy. Nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec kontrahentów.[usunięte przez admina] Dariusz Górski

Zostaw merytoryczną opinię o Frt Sweden Ab Oddział W Polsce - Bielsko-Biała

Frt Sweden Ab Oddział W Polsce