Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

maria

No i pewnie są jeszcze inne dodatki do pensji nagrody premie dofinansowanie zapomogi dużo tego jest

trygu

Polecam Ravi ma renomę i opinię że zarobiki sa atrakcyjne i na 100proc dają umowy o pracę a to bardzo dobra wiadomość

Styla

Ravi jest MEGAAAAAA!!!!!!

PH

Zarobki w Ravi są bardzo atrakcyjne z tego co sam wiem ustalane są indywidułalnie na rozmowie z pracodawcą. PH których znam chwalą sobie pracę w Ravi a w szczególności wysokie zaorbki

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Porshe

Jak jesteś kobietą to odpuść. W Ravi nie zatrudniają kobiet na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Informacje dotyczące zarobków jak wypowiedź wyżej sa bardzo dobre. POLECAM PRACĘ NA STANOWISKU PH W RAVI

3e4rft

Nie wie co napisał 5 minut temu. A może nie pamiętasz co piszesz bo masz rozwdwojenie jaźni współczuję ci coś masz z głową idź do lekarza. Widzicie co to za wiarygodny profil ten Pan wszystkich panów odrazu widać że ma kompleksy

@3e4rft

Parobku idź już spać bo masz mózg przemęczony.

@Pan wszystkich panów

Jesteś żałosny

wanda

Przestań się wrażać po drugie jesteś nie wiarygodny i tyle to widać z twoich komentarzy

Pan wszystkich panów

To też nie mój wpis. Żenada.

@wanda

Jarosławie. Jesteś żałosny! W życiu, tutaj nie użyłem wulgaryzmu. Wszystkie wpisy z takowymi są i wyłącznie Twoimi fanaberiami. Idę spać, bo nie mam zamiaru ze ścianą się bić.

wanda

No to się nam kolega zaprezentował i pokazał poziom z takimi jak wy szkoda dyskutować brak kulturycała polska się z ciebie i towich oszczerstw śmieje. Widzicie teraz jaka jest wiarygodność wypowiedzi takich osób.

sok

Wstyd lepiej już nic nie pisz bo się kompromitujesz komfabulatorze.

To nie jest mój wpis.

jhghj

Jesteś żałosny, czas zamilczeć i odejść z tąd ratując resztki godności jakie ci zostały. Twoje komentarze są na żenująco niskim poziomie jak u 5 latniego dziecka. Nie ma co nimi sobie zawracać głowy. Kłamilwe i obraźliwe nadają się do kosza.

@jhghj

"z tąd" Faktycznie. Pięć lat... masz... Reszta jest zbędna.

wanda

No i umowa, umowa i jeszcze raz umowa rozumiesz to? Superrrrrr!! Lepszego pracodawcy nie znajdziesz pszynajmniej w okolicy. Wystarczy sprawdzać regularnie ogłoszenia bo co jakiś czas szukają pracowników na różne stanowiska wynagrodzenia w porządku

@wanda

Jak poznać, że ktoś pisze z dwóch kont? Ano tak, że dryfuje na tym samym dennym poziomie ortografii: "pSzynajmniej" i logika również nie powala. Najpierw piszesz, że nie zatrudniają kobiet, a potem, że najlepszy pracodawca... Chyba nic się nie zmieniło i "Wanda" to nadal imię żeńskie?

Masz

Masz racje, ze poprzednie posty wypisuje jakis jelen. Dwa tysiące i umowa o prace to luksus hahahaahah Widzę, że Ty jesteś ogarniety wiec licze na Twoja odpowiedz w kwestii zatrudnienia u Ravi. Jaka jest podstawa i premie oraz jakie sa narzedzia sprzedazy i marketingowe. Czy handlowiec dostaje jakies gratisy do bagażnika?

Pan wszystkich panów

Czy mnie nie znasz? Tego nie wiemy, ale jak każdy głos prawdy (krytyczny) wolę pozostać anonimowo (nawet posty piszę tak by nie było jak rozróżnić płci). Oczywiście zgadzam się, że te bezsensowne wpisy to zakopywanie prawdy, ale i tak już przegrali. Obecnie 39 lajków dla mnie we wpisie z 30 sierpnia jest dowodem na to, że ludzie czytają i widzą, że firma nie jest kolosem, chyba że na glinianych nogach. Żeby nie być hipokrytą, napiszę tylko, że firma nie jest też najgorszą, ma swoje plusy, ale wobec takich wpisów jak tutaj się czyta, to postawa obronna jest chyba zrozumiała. Co do pań na ph. Jak to jest, że na to stanowisko się nie nadają, a w biurach prawie same kobiety? Jak usiądą na krzesełko to odporność psychiczna im się zwiększa? To może niech jeżdżą do klientów z krzesełkami ;)

@Masz

Przepraszam, że wychodzę przed szereg. Nie jestem zorientowany co do pensji ph, ale mogę powiedzieć, że na pewno dostają co miesiąc pakiet gratisów (ledwo jakieś 50 złoty) plus miejsca na półkach u największych klientów. Szału nie ma, ale zawsze coś...

ghtdvjkhv
@Pan wszystkich panów

Myślisz, że jesteś anonimowy? Już cię namierzamy i policzone są Twoje dni kłamcy! Nikt nie ma prawa szkalować najlepszej firmy na podkarpaciu!

@ghtdvjkhv

Co za kompromitacja. Nie dosyć, że tym postem potwierdzasz moje słowa, to ciągle podwyższacie rangę firmy do niebotycznych, a to jest tylko firma...

yjtr8

Pan wszystkich chamów jesteś żałosny uprawiasz tak zwany czarny pijar też cię rozgryzłem mamy tutaj dwie opcje jesteś podkupiony i piszesz żeby psuc wizerunek naszej korporacji albo jesteś byłym pracownikiem oszustem obibokiem który się odgryza za zwolnienie jakoś nikt nie ma odwagi napisać z imienia i nazwiska że jest źle w Ravi Sp. z o.o. bo tak nie jest Jak ktoś tu pracuje to rozumiem bo poleciałby za takie kłamstwa na zbity pysk i miałby sprawę jeszcze do tego nie pozdrawiam

@yjtr8

Nie politykuj mi tu. Jakoś nie widzę byś sam z imienia i nazwiska się tu wypowiadasz. Skoro firma taka cudowna, to dlaczego piszesz z ukrycia? Ja podkupiony? Raczej ty byś chciał mnie podkupić by pisać takie farmazony, jakie ty tu uwidoczniasz...

3e4rft

No i jeszcze masz wynagrodzenie do tego płacone na czas to ważniejsze niż wielkość wynagrodzenia a 2000 na reke to chyba niemało na poczatek Kobiety jako PH to jakiś żart według mnie ravi na pewno ma powody żeby ich tam nie zatrudniac np dyspozycyjność i odporność psychiczna jest większa u męszczyzn

@3e4rft

Co ty bredzisz? Po pierwsze, "męszczyzn"? Widzę, że ortografia na poziomie mojego czteroletniego syna. Po drugie, jakie 2000? Na początek? Na początek czego? Bo na pewno nie pracy w tej firmie. Na początek jest 1850, ale BRUTTO!!! Widzę, że matematyka na tym samym poziomie co język polski. Po trzecie, BZDURA! Obie kwestie są równo ważne, ale skoro przekładasz regularność płac nad wysokość, to już widać, że kręcisz i z tym bogactwem przy wypłacie to kłamstwo. Po czwarte, sam jesteś żartem. Wiele kobiet sprawdza się jako ph, ale w tej firmie nikt tego nie sprawdzi... Po piąte, "odporność psychiczna". Hahaha. Najbardziej odporny był ten co pieszo uciekał z magazynu :D P.S. Będę tu wpadać co jakiś czas, by sprawdzać czy nie kłamiecie nadal.

3e4rft

Pewnie że warto próbować bo masz stabilną pracę umowę i wynagrodzenie wypłacane w terminie to są super warunki jak na dzisiejsze niepewne czasy

sok

uspokoiłaś mnie jak dają umowy i wypłaty na czas to super warto spróbować

komj

Na pewno Ravi działa zgodnie z kodeksem pracy nigdy nie zdarzyło się żeby złamali przepisy i dają umowy a wypłaty zawsze na czas tak słyszałam czyli bardzo dobre warunki

3e4rft

Fakt, kobiety handlowca nigdy nie zatrudnili widocznie są argumenty za tym

wanda

No właśnie dziwne bo na stanowisku ph panuje chyba jakiś szowinizm

wanda

Po pierwsze musisz być facetem Ravi nie zatrudnia kobiet na stanowisku ph

blis

I czy w ogóle płacą czy może wolontariat wchodzi w rachubę? Dzięki za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o