Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Wal De Mare

Firma nastawiona na wyzysk pracowników, handlująca chińskimi bublami. Zarobki na stanowisku handlowca przez pierwsze 3mc 3300 na rękę, ale na umowie tego nie dostaniesz! Do podpisania podsuwają Ci najniższą krajową reszta na gębe. Potem możliwość zarobienia więcej w zależności od obrotu, ale szału nie ma za to co musisz robić. Pracujesz 10-12h dziennie. Sprzedajesz, robisz zwroty paletowe na sklepach, codziennie raportujesz telefonicznej do kierownika gdzie byłeś i co robiles, windykujesz, korygujesz korekty bo to co zawinąłeś na palecie nie dojeżdża do magazynu. Otrzymujesz średnio 10-20 maili, z którymi musisz się zapoznać, odpowiedzieć etc. Targety 200-350 tysięcy miesięcznie, a dla Ciebie ochłapy. Samochód tylko do użytku służbowego. Jeździć niby można ale na gębę z kierownikiem jak się dogadasz. A na koniec potraktują Cię jak szmatę i wymyślą wszystko byle nie zapłacić Ci pensji w całości. NIE POLECAM!!!

Lolka
@Byl

A jakie warunki na okresie próbnym przedstawili? I ile on w sumie trwa w firmie? Wiesz, chciałabym dość sprawnie umowę na czas nieokreślony dostać. A o co chodzi z tą atmosferą? Mówisz, że nowi są pozostawieni sami sobie. To jak wdrożenie wygląda, nie ma nic, nawet szkoleń produktowych?

Galicja drugi dom

UWAGA Kochani! Niektórzy użytkownicy podają nieprawdziwe informacje. Dodatki inflacyjne oczywiście są za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dlatego my pracownicy GALICJI dziękujemy Kierownictwu za postawę w tych trudnych czasach. Umowy o pracę, przejrzyste zasady, wynagrodzenia na czas, mnóstwo benefitów oraz BRAK ZWOLNIEŃ! Nie wszyscy mają tak dobrze. GALICJA JEST SUPER!!! Pamiętajcie o tym! Zapraszamy chętnych do współpracy! NIE POŻAŁUJECIE!

Miki
@Galicja drugi dom

Hahaah raz dodatek inflacyjny był wypłacony, RAZ!

Kleofas

Swoją opinią mogę się podzielić na temat magazynu w podgrodziu. Atmosfera bardzo przyjazna, chłopaki z magazynu bardzo mili, kierownik również. Bardzo pomocny w każdej sprawie. Wg mnie nie ma się do czego przyczepić. Pieniądze na czas. Dodatek finansowy na święta, wczasy. Nie jestem podstawionym człowiekiem. Pracowałem tam dłuższy czas. Bardzo miło wspominam

Olga
@Kleofas

Ile tego dodatku na święta dostajecie? Czy poza tym jakieś inne premie są? I ogólnie czy same podstawy pensji są w miarę wysokie?

Rudy Nowy wpis

Widziałem niedawno ofertę pracy dla brygadzisty magazyniera. Pełny etat, praca dwuzmianowa. Zastanawiam się, jak z doświadczeniem. Czy jest wymagane?

PH Nowy wpis

Firma tragedia jeśli chodzi o kierowników i wyżej, kierownik jeździ po twojej trasie dzień wcześniej sprzedając wszystkie " topowe" rzeczy I wymaga abyś kolejnego dnia u tego samego klienta sprzedał jeszcze co innego, prosta matma 100 handlowców w Polsce każdemu z tysiaka utna to 100 Tys zostaje w kieszeni miesięcznie. Chinskie (usunięte przez administratora) przyjeżdża zniszczone , na magazynie robią na akord więc co chwilę jakieś reklamacje pomylki itp. Robisz Target, zadania A na końcu I tak zwolnią Cię na mcdonaldzie w obecności dyrektora z dnia na dzień mówiąc. że sa spadki. No i kierownik regionalny gwiazdor filantrop człowiek renesansu. Uważa się A boskiego zigolo A później słuchasz od kierowniczek jaki to oblech. Masa maili do ogarnięcia pisanie zamówień po godz pracy, codzienne raporty zero zaufania. P.S. najgorszy I tak jest Albert kierownik

Topgirl Nowy wpis
@PH

Czysta prawda! Podpisuje się pod tym obiema rękoma!

Ali Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak oceniacie prace na magazynie, jakie warunki pracy , wypłaty?

odbiorca

Dzien dobry.Jestem mlodym pracownikiem z kilku letnim stazem kierowcy.Przegladam opinie i co tu sie wypisuje o kulturze.milej atmosferze,poszanowaniu czlowieka,duzo sie pisze o pracy PH,czy pracy magazyu a natomiast o kierowcach malo chociaz jest kilka postow ale negatywnie.I dotycza praewaznie tych samych osob i sie nie dziwie gdy sie slyszy wulgaryzmy skierowane do kierownika trasport z ust pana W.L i nikt nie reaguje zwlaszcza gdy sa one wypowiadane publicznie.Ja k my mlodzi mamy sie z szacunkiem odnosic gdy z gory idzie taki przyklad.Nie jest to jednostkowy przyklad chociaz inne zchowania negatywne sa wyrazane bardzie kulturalne czyli [i mozna by wyliczac epitety bez konca]zaznacnaczjac ze dotycza wykonywanych obowiazkow.

@odbiorca

Jakakolwiek kultura i szacunek w tej firmie nie istnieje, przede wszystkim dlatego że tak jak mówisz, przykład nie idzie z góry. Dosyć że zarobki marne, to jeszcze atmosfera kiepska. Do kandydatów na stanowisko w tej firmie-Praca w tej firmie to na prawdę ostateczność, szukajcie gdzies indziej, nie warto tracić czas

A możesz jakieś kwoty napisać, jeśli chodzi o wynagrodzenie? Bo dla jednej osoby mogą być niskie, ale dla innych już całkiem spoko. Atmosferę tworzą tu sami współpracownicy, szefostwo jest spoko? Jestem ciekawy czy przełożeni rozwiązują konflikty między pracownikami.

Jeżeli chodzi o PH, to podstawa na rękę 3600 bodajże plus za wyrobienie planu np 100000 wyrobionego planu plus 1000zl na rękę, i za każde kolejne 10tys + 100zl, aczkolwiek plany z roku na rok wyższe, a sprzedać produkt jest trudniej przez sieciowki które wykańczają małe sklepiki... Nowych klientów ciężko znaleźć, a aktualni często się zamykają. Produkty często do klienta przychodza zepsute, zniszczone i trzeba kombinować, wymieniać i przepraszać

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lolo

Garnki i akcesoria super jakości, obsługa bardzo miła. Wieczni narzekacze niech idą do lidla albie biedry to was tam management przeciągnie po ścieżce zdrowia !

Ciekawska

Hej jak można się dostać do Galicji ale praca na hali jakie są wymagania , jakie są zarobić , jakie są zmiany , jaka atmosfera

Abc

Haloo Brzeźnica. Macie informacje jakie stawki obowiązują w roku 2024? Mam na myśli nadgodziny nocne, dzienne i pracę w soboty? W Częstochowie miesiąc czasu prosimy o informację. Pozdro

szczera
@Abc

Piszesz jako pracownik co jest nieprawda.Nawet nie wzniesiesz sie na minimum zaangazowania aby wiedziec ze nie ma nocek/czyli pracy na nocnej zmianie za pewnymi wyjatkami / a tym bardziej dziwnie napisanych nadgodzin nocnych.po drugie jezeli jest praca w soboty to odpowiednio nagrodzona w/g stawek obowiazujacych w umowie.

Ziomale

Witam, widze że Galicja Brzeźnica szuka kierowcy na C czy warto próbować się dostać? Czy ma ktoś może info jaka kasa ogółem z to stanowisko i czy auta jakieś znośne czy jeszcze Star 266 jeździ?

@Galicja drugi dom

Dzięki za informację. Przekonaliście mnie, zdecydowałem apliować na stanowisko PH. Mam nadzieję, że będzie to długa i owocna współpraca.

Foremka
@Galicja drugi dom

Trzeba przyznac ze propagande macie opanowana J

JPna100%
@Foremka

Propaganda, propagandą. Ja pracuje w Firmie 4 lata i sport ph pracuje w tej firmie o wiele dłużej. I fakt uważam, że jest to owocna współpraca.

@JPna100%

DZIĘKI!!! Czytając to ciepło robi się na serduszku. Oby więcej takich jak Ty. Przed Nami i Wami wspaniała przyszłość pod znakiem GALICJA. Rośniemy RAZEM w siłę!!!

@Galicja drugi dom

Tak, tak, Wszystko jest wspaniałe tylko brakuje podstawowej rzeczy czyli szacunku dla pracy człowieka. Zasady jak w XIX wieku.

Witold
@124

A jakie to konkretnie zasady że narzekasz? Normy zbyt wysokie do wyrobienia czy masz na myśli coś innego?

2400PLN
@Witold

Najważniejszy powinien być zawsze pracownik bo to on zarabia pieniądze dla właściciela. Wydaje się, że kaczka jest dla niego cenniejsza niż robiący zamówienia.

Nicki
@2400PLN

Chyba piesek ???? chodzi po biurach mały szczurek

Witold
@Nicki

Macie psa w pracy? Kogoś z kierownictwa jak chodzi po biurze? Czytałem o benefitach. To w końcu są? Na święta też? Ciekawy jestem czy coś dali.

Agata

Bardzo chciałbym tam pracować

JP
@Witold

Tak Witold na świta BN też był. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych to bardzo miły akcent

Julia
@Agata

Na pewno? A coś w zasadzie mimo wszystko stoi na przeszkodzie, żeby się po prostu dostać? I co z tym szacunkiem o którym pisali, bo teraz idzie się pogubić w tych rozbieżnościach w opiniach

TakTak
@Julia

Szkoda że nikt wam nie napisał teraz opinii skąd jest zapomoga inflacyjna. Tak tutaj jest prawda , że dostaliśmy 800 zł zapomogi ale to jest nasz socjal to pierwsza kwestia. Druga kwestia wypłata w styczniu pokazała dlaczego dostaliśmy zapomogę bo w styczniu przy wypłacie została zabrane w moim przypadku 850 zł. Całe szczęście już poza tonącym statkiem

Zawsze pomijani
@Galicja drugi dom

Super, podwyżki owszem były tylko dlaczego jedna grupa pracownicza jest wiecznie poszkodowana i pomijana? Tak wiem wszystkim się nie dogodzi tylko dlaczego prawie cała firma dostała podwyżkę w jednej kwocie a jedna jedyna grupa pracowników dostała mniej. Dlaczego cała firma bawiła się super na imprezach integracyjnych oprócz wciąż jednej i tej samej grupy pracowników, gdzie niektórzy nawet nie wiedzieli, że coś takiego było organizowane. Wymagacie od nas wielu rzeczy, za większość naszej pracy otrzymujemy pochwały i na tym koniec. Pochwalą niestety się nie wyzywimy.

Miki
@Galicja drugi dom

Hahaah raz dodatek inflacyjny był wypłacony, RAZ!

@opinia85

Rekrutacja na stanowisko PH to jedna wielka ściema i brak kompetencji. Wysłalem CV oddzwonił jakiś kierownik regionu milion pytań o mobilność i doświadczenie. Później miał odbyć się obiazd regionu z kimś od nich żeby zobaczyć jak wygląda praca. Termin przekładany 8 razy. Wkoncu przyjechał typ z firmy siostrzanej co sam nie znał asortymentu sam rozmawiał z pracownikami sklepów mi nie dal dojść do głosu. Pod koniec dowiedziałem się że to była ocena mniej jako przyszłego pracownika i jest klika osób na to stanowisko. Czekam już 4 miesiące na odpowiedź bo mieli się odezwać. Sam dzwoniłem kilku krotnie to dostawałem i do że rekrutacja trwa. Dla mnie skoro tak podchodzą do kandydatów to jak podchodzą do pracowników? Brak szacunku i kompetencji, radzę się zastanowić bo firma bez dobrych ludzi upadnie. Nie polecam

Topgirl
@@opinia85

Do pracowników podchodzą jeszcze gorzej Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem, brakiem szacunku i brakiem zachowania jakiejkolwiek kultury. Zarobki też mega niskie. Praca PH dobra dla kogoś kto chce zacząć swoje pierwsze kroki w tym kierunku, ale nie ma co liczyć na dłuższą współpracę, zarobki śmieszne na tle konkurencji gorzej jak marnie

@Topgirl

Masz na myśli brak kultury osobistej, organizacyjnej, czy i to i to? Dasz znać, od jakiej podstawy i premii bym zaczynał - gdybym chciał tu robić - i kiedy wynagrodzenie może skoczyć w górę?

Topgirl

Na umowie masz 3600 brutto, słownie mówią że 3600 dadzą na rękę, ale wiadomo, jak masz na papierze 3600 brutto to mogą Ci tyle dać i nic im nie zrobisz, fakt 3600 na rękę dają, za każde 10 000 planu + 100 do wypłaty. Za wyrobienie (często nie możliwego do wyrobienia planu) 100 zł. Brak kultury ze strony przełożonego, potrafi taki "Stalowy" z dnia na dzień przyjechać, w trakcie Twojej pracy i oznajmić że przyjechał, bo nie przedłuży Ci jednak umowy i masz oddać teraz zaraz w środku jakiegoś miasta służbowe "zabawki" uniemożliwiając pracę mimo, że umowa o pracę na czas określony jeszcze trwa.. (sytuacja autentyczna). Tak więc warto zastanowić się, czy ma się ochotę na takie traktowanie.

Czy firma Galicja Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kulawy

Jedyne szkolenie jakie uzyskasz to z obsługi sprzętu i jak się w miarę poruszać po strukturach firmy. Nie ma szkoleń sprzedażowych , produktowych ani żadnych innych. Taka szara rzeczywistość.

@Kulawy

A ile trwa takie początkowe wdrożenie? Czemu firma nie szkoli swoich ludzi, uzasadnia jakoś tę decyzję? W razie pytań, chociażby o obsługę sprzętu to do kogo najlepiej się zwrócić?

SandraXxx

Pojawiło się ogłoszenie na kilku regionach jako "Merchandiser "zastępca przedstawiciela handlowego "czy ktoś wie jak taka praca ma wyglądać i jakie zarobki?

@SandraXxx

Tez widziałam oferty i jestem zainteresowana. Jak kasa, wiadomo, to jest ciekawe. Ale czy to jest praca tylko na cały etat? Czy jak ja bym chciała część etatu, dorobić sobie do podstawowej pensji z innej pracy, to firma zgadza się, by nie pracować 40h tygodniowo?? Można głównie wieczorami lub weekendami pracować?

Mika
@SandraXxx

Kasa marna, tyle co minimum, produkty takie sobie, dużo badziewia, który trzeba wciskać. Plan do wyrobienia nierealny w tych czasach, dzieje się coraz gorzej, duża rotacja pracowników

Fistaszek

Witam ile zarabia kierowca.

obiektywna
@Fistaszek

Widzisz duza czesc zarobkow zalezy jakim jestes czlowiekiem?Jezeli jests wazeliniasz lubisz donosic to bardzo cieszko nie musisz pracowac a wyplata bedzie odpowiednio wysoka.A jezeli nie przyszedles po tzw. plecach i kierownik logistyki czuje nad toba panowanie to bedzie ciezko i kasa raczej nie bedzie sie zgadzala

Martynka

Hej mam pytanie po ile godzin pracuje ph?

@Martynka

Po ile ph pracuje? ale w odniesieniu do czego? Pytasz o skalę dnia / tygodnia / miesiąca? Teraz to zastanawiam się ile zależy od tego samo podejście pracownika a sama sytuacja zewnętrzna. Dacie znać jak układacie sobie prace? można elastycznie?

Wal De Mare

Jp100%
@Wal De Mare

Mordeczko jak ty zarabiałeś jako ph 3300 to ty nie byłeś handlowcem tylko Handl-(usunięte przez administratora). Piszesz ze miałeś plany 200-350 tyś. Pracuje tu ponad 4 lata i już wiem że bujasz w obłokach. Przy takich obrotach, zarabiasz juz ciekawą kasę, ale wychodzi na to że ty pewnie robiłeś po 50-100 tyś. Zgodzę sie z tym że sprzedajesz i potem robisz zwroty, ale jeśli nie widzisz z tego korzyści to naprawdę zmień zawód. Promocję paletowe/displayowe/plakatowe to czysty zysk. Nawet odliczając późniejszą korektę i tak jest to duży plus. Wiele razy towar promocyjny ma domówienia a nie tylko częściowe zwroty. Jeśli chodzi o pensje na umowie, zawiera tylko podstawę. Ale czemu nie informujesz, że otrzymałeś załącznik do umowy w postaci regalumianu dotyczącego premii? Wszystko masz czarno białym. Ale fakt, pewnie nie nadawales do tej pracy i dlatego teraz Cie zwolnili i widzisz tylko czarne. Na koniec Ci tylko powiem nie ważne czy w Galicji czy gdzie indziej, chcesz zarabiać, rob obroty bo one stanowią większą część wynagrodzenia :)

Katarzyna
@Jp100%

To ile rzeczywiście może doświadczony handlowiec wyciągnąć miesięcznie? Możesz powiedzieć jak wygląda ten system premiowy?

Gigi
@Katarzyna

Wyplata za 03 lekko ponad 6000 zł netto oczywiście. Pracuje ponad 4 lata

Lidia
@Gigi

A napiszesz mi jak jest z czasem pracy? Pracujesz pełny etat czy udaje się czasem skończyć wcześniej? Jest to rozliczane czy jedynie wynik się liczy?

Byl
@Wal De Mare

Byłem na okresie próbnym. Ale olałem temat. Ok czym mowa dział handlowy to dziunię promujące sie, brak pomocy. Kawka rano, kawka popoludniu. Uśmieszkii jak dopiec innym działom. Śmieszki i żarciki z staramy pH. A nowi radź sobie. Co nie radzisz sobie głupi jesteś. Prawie jak w wojsku fala

Lolka
@Byl

Nie Polecam x2

Jeżeli jestes mlodym czlowiekiem chcacym nabrac doswiadczenia to mozesz sprobowac. Jezli masz juz jakies doswiadczenie w handlu to nie pakuj sie do tej firmy. Ludzie falszywi, zatrudnilem sie zostawiajac stara dobra posade, po czym po dwoch miesiacach wywalili mnie popierajac sie pandemia. Zero szacunku dla pracownika, nie wiem jak jest teraz ale nie sadze zeby sie tam cos zmienilo.

Paula
@Nie Polecam x2

No a mają jakieś opcje teraz? Ludzie tu piszą jakby była praca, a jedyna oferta, jaką udało mi się znaleźć, to przedstawiciel handlowy sprzed 10 miesięcy. Pasowałaby mi, gdyby była aktualna. Chyba że źle szukam, może przez jakiś urząd pracy się ogłaszają teraz czy coś?

Toruń oferta pracy kierowca, jakie warunki i wynagrodzenie??

Kamila

Na pracuj.pl jest oferta pracy Młodszy Specjalista ds. IT. Podpowie ktoś na jakim poziomie zarobki? Z tego co widzę oferta jest dla pracy stacjonarnej, jest możliwość żeby przynajmniej pracować hybrydowo? Jest taka opcja?

starypracownik

ciężko się pracuje odkąd jest nowe „kierownictwo” ludzie są napuszczani na siebie na wzajem, wszyscy są niedobrzy. Jeżeli ktoś z postawiony wyżej w firmie Galicja to czyta to mógłby przyjrzeć się sprawie z bliska. Ludzie zaczynaja mieć dość tego co sie dzieje, wszelkie próby ulepszenia pracy tak zeby nam było lepiej są od razu kontrowane tekstami typu „bez dyskusji” „bo ja tak mówię i tak ma być”. Myśle ze dużo spraw jest zamiatanych pod dywan tak zeby góra o niczym nie wiedziała, niestety „władza” potrafi uderzyć do głowy

Lidia

Możecie dać znać jak tu jest właśnie z tymi awansami wewnętrznymi? Są możliwe dla każdego? Jak taka procedura wygląda? Ciężko zdobyć taki awans?

Tak jest

Dokładnie tak jest. Ten gość ma jakiś kompleks, chyba w dzieciństwie byl (usunięte przez administratora) bo teraz oddaje innym. Najgorsze, że to co zarządzi to ma być i nikt nie ma nic do gadania.

Seba
@Tak jest

Czy ten gość jest z pracowników wzięty do kierownictwa, czy z zewnątrz? Bo, czy i Ty i koleżanki oraz koledzy, nie moglibyście dostać awansu? Tylko, co tu jest brane pod uwagę, jak człowiek chce sobie poprawić zarobki, czy wziąć na siebie więcej odpowiedzialności i decyzyjności?

Edyta

Aplikował ktoś na pracownika działu handlowego? Czy szybko odpowiedzieli na zgłoszenie? Znalazłam to ogłoszenie a tak się składa, że szukam pracy na cito praktycznie.

Trampolina?

Trampolina? Dobre dobre. Każdy który próbuje coś zrobić ma zaraz rzucane kłody pod nogi a później nagle informacja o nieprzedluzeniu umowy. Ile razy tak było?

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Galicja Polska Sp. z o.o.