Opinie o IZOLBUD w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IZOLBUD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w IZOLBUD o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZOLBUD w Opole

Pablo Nowy wpis

Pracowałem tam i nie polecam mieszkania katastrofa (usunięte przez administratora) kiła i mogiła wypłaty straszne

Absyl Nowy wpis

Ja tam jestem bardzo zadowolony z wielu powodów, ogólnie sądzę, że wartościowa firma, w końcu nie od dziś się w niej dobrze dzieje, generalnie bardzo polecam, po umowę o pracę to tylko tutaj i nigdzie indziej

uwaga Nowy wpis

uwaga oszuści!! nie dajcie się zwieść pseudoprofesjonalizmowi pani A.K. z Opola! Pieniędzy do tej pory NIE MA.

zibi Nowy wpis

Sa przyjecia kiedys tam pracowalem bylo ok

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w IZOLBUD się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

kara

już Ci ludzie pisali o tym , że jeśli chodzi o kasę to Izolbud daje radę. Oczywiście za granicą zarobki w granicach 1500 Euro to tak naprawdę grosze, ale u nas w Polsce jeśli to zamienimy na złotówki to robi się całkiem pokaźna sumka. Zresztą gdzie przy takiej fizycznej pracy w naszym kraju jesteśmy w stanie tyle zarobić

wróbel

Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata, dawali auto na dojazdy i kwaterę a na rękę 1500-1600 eurasów. Skończyła się budowa to zjechałem, ale jak będzie okazja to chętnie się znowu załapie. Kasa była zawsze na czas a to ważne, więc nie rozumiem tych niezadowolonych.

Parę dni temu wystawiłem opinię tejże firmie i widzę, że administrator usunął. Omijajcie z daleka, jeśli w ogóle otrzymacie jakieś pieniądze za pracę to na pewno nie te co dołączają wam aneksy po 10-111euro za godzinę-to bujda, wystawiają umowy słowackie a tam na miesiąc 350 eurasów. Kłamią, nic nie jest dobrze zorganizowane, po wyjeździe-czyli wyslaniu kogos na niby robotę, nie obchodzisz ich wcale, jesteś jak sztuka, którą i tak wiedzą że oszukają. Nie polecam, tak dla przestrogi omijać szerokim łukiem. To jest ta sama firma w Opolu co w Słowacji. (usunięte przez administratora)

ELEKTRYK

a gdzie byles(usunięte przez administratora) ze tak negatywnie piszesz ja bylem z tej firmy i niebylo zle sa wogole przyjecia

elektryk

pracowalem w tej firmie napiszcie czy sa przyjecia

ELEKTRYK

sa jakies przyjecia

seba

Tylko sie nie pchajcie do tej firemki jak chcesz sie logalnie normalnie na koncu zwolnic to nie wyplaca ci całej ostatniej pensji

jo tam robia i nie narzykom narazie bele mom co zric i kaj sie wyspac

anonim - 2011-06-28 12:41:59 folkzdojcz - 2011-03-01 14:41:35 UWAGA REKRUTUJA SPAWACZY DO SIEGEN ROBILEM TAM NIE POLECAM PRACA Z NIEMIECKIMI POLACZKAMI (usunięte przez administratora)JAK WOL A NIEMIASZKI SIE CIESZA STAWKA 12 E A DOSTAJESZ COS KOLO 10 NIE POLECAM NIKOMU TEK KATORGI Penner!!!!! caÅ�kowicie poppierak kolegow,którzy narzekaja(usunięte przez administratora)>w Regensburgu chlopaki pozakladali(usunięte przez administratora)

folkzdojcz - 2011-03-01 14:41:35 UWAGA REKRUTUJA SPAWACZY DO SIEGEN ROBILEM TAM NIE POLECAM PRACA Z NIEMIECKIMI POLACZKAMI (usunięte przez administratora)ORASZ JAK WOL A NIEMIASZKI SIE CIESZA STAWKA 12 E A DOSTAJESZ COS KOLO 10 NIE POLECAM NIKOMU TEK KATORGI Penner!!!!!

anonim - 2011-04-05 13:49:33 pracus - 2011-02-21 15:51:59 Witam-dzwonili do mnie że szukają elektryków.Ktoś może napisać jak wygląda sprawa na chwile obecna z pracą u nich? Czy ta firma ma coś wspólnego z ze Słowacją? Ja też dostałem ofertę pracy z firmy Izolbud Slovakia jako elektryk. I nie wiem czy to ta sama firma. Jeśli by ktoś wiedział co to za firma to proszę o informację. Penner!!!!

pracus - 2011-04-06 10:19:24 to ta sama firma-podaj namiary na siebie

pracus

to ta sama firma-podaj namiary na siebie

folkzdojcz

pracus

Zostaw merytoryczną opinię o IZOLBUD - Opole

• Jak się pracuje w IZOLBUD?

Zobacz opinie na temat firmy IZOLBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IZOLBUD
2.8/5 Na podstawie 94 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042