Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

prac. Gaika

A co wy na to że te przenosiny to na stałe? A tu w Najdziszowie ma zostać tylko mały zakład na wyroby tradycyjne. I Gaik kupił tam zakład z ludźmi czyli nas nie potrzebuje już. Tylko pewnie gra na czasie żeby ludzie nie zostawili go na lodzie do czasu przeniesienia zakładu. Chyba czas się ewakuować.

edi

załamani - 2013-03-04 16:08:04 prac. - 2013-03-04 09:50:15 Tutaj druga strona barykady, prac. Gaika. Jak to wygląda u was? Czy Gaik przejął cały wasz zakład? Czy, jak u nas chodzą słuchy, tylko połowę? Czy jakieś zwolnienia się szykują u Was? My na razie nic nie wiemy ale przeraża nas perspektywa dojeżdżania tyle kilometrów do pracy. Bo podobno tak to ma być bo Gaik tu rozbudowuje zakład i musi na jakiś czas zamknąć ten zakład i go przenieść.jesteśmy pracownikami Gaika i prosimy Was przerwijcie zmowę milczenia bo my tak samo jak wy nie wiemy na czym stoimy. Jaka nas będzie czekać przyszłość że mimo iż będziemy mieć pracę to wypłaty będziemy przeznaczać na paliwo i remonty auta. Taka perspektywa nas przerasta. Wyobrazcie sobie że to z waszych stron będziecie dojeżdżać tu do nas to jest jakieś 70-80km w jedną stronę powiedzcie nam jak wychodzą Wasze zarobki czy nam się to będzie wogóle opłacać albo odrazu mamy sobie szukać nowego zajęcia. Tu ma trwać remont jedni mówią do lipca inni że do listopada. Ta nie pewność nas zabija pomału. U nas na zakładzie panuję żałoba jak by ktoś umarł. Ludzie mają doła i to widać na każdym kroku. Nas nie musicie się obawiać jesteśmy takimi samymi pracownikami jak Wy. Jedziemy na tym samym wózku. Do usłyszenia jak będziemy coś wiedziecskąd ty k...wa dojezdzasz z częstochowy nawet nie ma 80km kup se nową mape bo ty sam to chyba nie trafisz

edi

koleżanka - 2013-03-04 18:19:15 To proste zgłoś nowemu właścicielowi, a jak masz dowody - policji. Oni sprawdzą. Sprawdzą także pomawiając, a to jest karane.skąd ty [usunięte przez moderatora] dojezdzasz z częstochowy nawet nie ma 80km kup se nową mape bo ty sam to chyba nie trafisz

pracownica niedawnego JAFu

Witam...wciąż nie rozumiem dlaczego i skąd tyle jadu w Was co niektórzy? Z tego co czytam wyżej więcej narzekających na zmiany jest pracowników firmy z Najdziszowa.My z JAFu nie jesteśmy wrogo nastawieni ani do nowego właściciela, a tymbardziej do Was pracowników.Widzimy nowe możliwości, nowe perspektywy i realne szanse na sympatyczną pracę.Oby wszystko sie udało i nie uciekamy od pracy, wysiłku...nie sączcie jadu ludzie!!!!!!!!!! w żadną ze stron.Dajmy z siebie wszystko,a szefowi, który teraz ma "gorący" okres i masę spraw do załatwienia spokój i wsparcie.I tyle w temacie...nie twórzcie obozów..pracownik gorszy bo z upadłego Jafu i lepszy bo obecnego wlaściciela...nie tędy droga do współżycia, normalności i ..współpracy.Nie podziały łączą społeczność.

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

Leszno
my

Samo paliwo nie wystarczy, chyba że da swoje auto do eksploatacji ;-) Wiemy dobrze że to nie jest takie proste. Działy mają różne czasy pracy. chyba że każdy pracuje tylko po 8. A i tak to jest 11 godzin z dojazdem. A wiemy że 8 godzin rzadko się pracuje. Ludzie mają rodziny, dzieci. Zobowiązania. Ja nie powiem złego słowa na ten zakład bo dużo dobrego nas spotkało z jego strony. Tzn. raczej normalność ale w dzisiejszych czasach niespotykana. Wypłaty w terminie, dobra pensja i umowy o pracę a nie jakieś śmieciówki. Tylko trzeba zrozumieć, że ludzie mają swoje życie oprócz pracy. Chyba że się im jasno powie.; teraz będzie ciężej ale potem będzie to wynagrodzone. I jak długo to przewidują. Tylko realnie. Bo w 4 miesiące tak jak słyszymy to nawet odbiorów nie zdążą zrobić a co dopiero remont.

zeniiiiiiii

Chyba Ci[usunięte przez moderatora] płaci żeby tu pisać.Widziałaś [usunięte przez moderatora] na oczy przecież to[usunięte przez moderatora] jak się patrzy a taki to napewno ci nie da. Pogadamy za trzy cztery miesiące. Dziewczyny jutro spotkanko w zawierciu u benka mają być dwie osoby od [usunięte przez moderatora] Pa o 18,00

ZAZNAJOMINA

ZAZNAJOMIONA - 2013-03-04 21:11:11 Chyba trzeba wreszcie wypowiedzieć się w obronie Pana [usunięte przez moderatora] bo jak na razie same obelgi idą w jego stronę: 1) Pan [usunięte przez moderatora] zaproponował swoim pracownikom z Najdziszowa zwrot za paliwo na przejazdy na czas remontu zakłądu w Najdziszowie.(Mają się pogrupować i jeździć w kilka osób jednym samochodem, a będą mieli zwrot za paliwo) 2) Cały czas myśli nad organizacją dojazdu, żeby wszystkim ułatwić sprawę. 3) Co do jego sprawowania władzy - jest to SZEF, który stara się ze wszystkim żyć w zgodzie i nie da swoim pracownikom zrobić krzywdy. 4) Z tego co mi wiadomo cała firma JAF łącznie ze sklepami zalicza poważny dół nie wiadomo czy to tylko wina byłych już Właścicieli czy również kadry zarządzającej oraz pracowników. 5) W zakładzie Pana [usunięte przez moderatora] ludzie zarządzający firmą jak i zakładem zjedli zęby na tej branży i mogą pokazać, które. 6) Kierowniczki sklepów to bardzo dobre dziewczyny ja miałam przyjemność pracować z dwoma ale znam opinie od innych dziewczyn, że wszystkie są bardzo w porządku i bronią swoich ekspedientek jak lwice. Także ludzie spuście z tonu, mówię do ludzi z JAF-u, ponieważ nie znacie jeszcze nowego Prezesa, a już narzekacie. A prawda jest taka, że drugiego takiego Szefa nie ma bo to naprawdę swój chłop jest. I uwierzcie mi, że jest sprawiedliwy jak ma pretensje o tym powiem, a jak się do niego zwrócisz o pomoc to nie odmówi nigdy. Pozdrawia Wieloletni PraconikMIAŁO BYĆ: Jak ma pretensje to o tym powie. A i jeszcze jedno do pracowników JAF-u nasz zakład się rozwija i to mocno a Wasz zaczął się zwijać, więc raczej się cieszcie, że znaleźliście się w rękach Pana [usunięte przez moderatora] bo macie szanse jeszcze raz zakwitnąć NIE ZMARNUJCIE TEGO.

myślący

Wreszcie pisze ktoś z olejem w głowie.

robol

myślący - 2013-03-04 20:10:05 Ja tam wiem, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Spuśćcie trochę z tych kilometrów, jakie dzielą te zakłady od siebie, bo mamy z czego. Dajcie [usunięte przez moderatora] spokój - chłop da radę; a my się bierzmy do roboty, a będzie pełen sukces. Najdziszów zaś to matka tych zakładów i na pewno zostanie.[usunięte przez moderatora] się ładnie rozwija. [usunięte przez moderatora] prawie zbankrutował - koledzy z Pilicy wyciągnijcie wnioski

myślący

Ja tam wiem, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Spuśćcie trochę z tych kilometrów, jakie dzielą te zakłady od siebie, bo mamy z czego. Dajcie[usunięte przez moderatora] spokój - chłop da radę; a my się bierzmy do roboty, a będzie pełen sukces. Najdziszów zaś to matka tych zakładów i na pewno zostanie.

lokalni

Najważniejsze żeby nie dać się zmusić do złożenia wypowiedzenia. Niech on was zwolni. Jeżeli w ciągu miesiąca będzie musiał zwolnić pow. 10 pracowników to będzie to podchodzić pod zwolnienia grupowe i należy się wam odprawa. Podpisywaliście umowy na dane miejsce pracy i żeby je wam zmienić musi wam dać wypowiedzenie zmieniające, którego nie musicie przyjąć. Wtedy to on was zwalnia. I odprawa i zasiłek z urzędu się należy. Oczywiście to w tej najgorszej sytuacji bo najważniejsze to żeby jednak tą pracę mieć i może się jakoś to jeszcze uda sensownie poukładać. Ciekawe czy się zastanawiają co jeżeli ludzie się nie zgodzą żeby dojeżdżać. Po remoncie zakładu będą znowu szukać pracowników. Czy znowu każą tamtym dojeżdżać. Niefajnie zachowuje się pan[usunięte przez moderatora] . To że zakład chce modernizować to bardzo dobrze ale powinien sprawę postawić uczciwie. A nie takie domysły i plotki i strach wśród pracowników.

kunegunda

Pracowałam u [usunięte przez moderatora] dość dawno i wiem jak to wygląda od środka. Robicie wyroby których nawet bezdomni nie chcą wybierać z śmietników, na zakładzie panuje złodziejstwo i niewiarygodne chamstwo. Powinnyście koleżanki wsiówki dać na mszę, że przejął was ktoś kto ma szanse wprowadzić trochę cywilizacji do waszego zapyziałego zakładu, a nie od razu wystawiać brudne pazury. A może puknąć się w grube cyce, bo to dzięki takim jak wy zakład znalazł się na krawędzi bankructwa. do roboty!!!

koleżanka

sorry oczywiście - pomawiającą(ego)

koleżanka

załamani

prac. - 2013-03-04 09:50:15 Tutaj druga strona barykady, prac. [usunięte przez moderatora] . Jak to wygląda u was? Czy [usunięte przez moderatora] przejął cały wasz zakład? Czy, jak u nas chodzą słuchy, tylko połowę? Czy jakieś zwolnienia się szykują u Was? My na razie nic nie wiemy ale przeraża nas perspektywa dojeżdżania tyle kilometrów do pracy. Bo podobno tak to ma być bo [usunięte przez moderatora] tu rozbudowuje zakład i musi na jakiś czas zamknąć ten zakład i go przenieść.jesteśmy pracownikami [usunięte przez moderatora] i prosimy Was przerwijcie zmowę milczenia bo my tak samo jak wy nie wiemy na czym stoimy. Jaka nas będzie czekać przyszłość że mimo iż będziemy mieć pracę to wypłaty będziemy przeznaczać na paliwo i remonty auta. Taka perspektywa nas przerasta. Wyobrazcie sobie że to z waszych stron będziecie dojeżdżać tu do nas to jest jakieś 70-80km w jedną stronę powiedzcie nam jak wychodzą Wasze zarobki czy nam się to będzie wogóle opłacać albo odrazu mamy sobie szukać nowego zajęcia. Tu ma trwać remont jedni mówią do lipca inni że do listopada. Ta nie pewność nas zabija pomału. U nas na zakładzie panuję żałoba jak by ktoś umarł. Ludzie mają doła i to widać na każdym kroku. Nas nie musicie się obawiać jesteśmy takimi samymi pracownikami jak Wy. Jedziemy na tym samym wózku. Do usłyszenia jak będziemy coś wiedziec

prac.

Tutaj druga strona barykady, prac. [usunięte przez moderatora] . Jak to wygląda u was? Czy[usunięte przez moderatora] przejął cały wasz zakład? Czy, jak u nas chodzą słuchy, tylko połowę? Czy jakieś zwolnienia się szykują u Was? My na razie nic nie wiemy ale przeraża nas perspektywa dojeżdżania tyle kilometrów do pracy. Bo podobno tak to ma być bo[usunięte przez moderatora] tu rozbudowuje zakład i musi na jakiś czas zamknąć ten zakład i go przenieść.

prac.

Zastanawiam się co będzie dalej się działo w naszym zakładzie bo to co się dzieje to mnie przeraża .Nowy kerownik [usunięte przez moderatora] chyba mu na imię to jakiś[usunięte przez moderatora] gość ponoć nas nagrywa bo tak nam mówi [usunięte przez moderatora]

pracownica

Ludzie!!!!!!! wiecej ogłady, naprawde...już skończcie ten science fiction tworzyć! Pracujcie jak macie taka szanse, a nie zajmujcie się pierdołami tu !

Były współpacujący

MIAŁEM OKAZJĘ PRACOWAĆ Z REJONOWYMI JAFU. TO OSOBY PO KILKUNASTU SZKOLENIACH, Z DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY MIĘSNEJ ,DOKŁADNIE WYSELEKCJONOWANE OSOBY ,Z BAGAŻEM DOŚWIADCZEŃ , MYŚLĘ ŻE PŁAKAŁY NIE BĘDĄ , JAK ZOSTANĄ WYLANE.TO RACZEJ STRATA DLA TYCH Z KIM MIAŁY PRACOWAĆ. MOWA O PRACODAWCY. : ):):).

Yoanna

Nie przejmujcie się kierowniczkami z JAFU. Słyszałam ,że wszystkie są do "odstrzału"

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica