Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

....

heh uwierzyła bym ,że u WAs w Jafie takiego problemu nie ma.....:/ :/ :/ kraść u Was też nie kradną???????? :D JAKI WZOROWY ZAKŁAD - TO CZEMU TAKA KIEPSKA SYTUACJA U WAS BYŁA?

druga pracownica Jafu

a tak ogolnie to to forum nie powinno zmienic nazwy? Wiecej teraz wzajemnych obrzucan sie pracownikow z Najdziszowa niz Pilicy, nie bylo ich stronki w necie?

pracownica JAFu

RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oddzial "AA" teraz trzeba bedzie utworzyc? Dla nowych kolegów i koleżanek ?

xd

niech się cieszy ,że taka kare dostał a nie wyleciał. było chyba też coś takiego ,że jak długo ktoś nie pił to szef mu kase za te "karne soboty" i tak dawał tylko po kilku miesiącach trzeźwości .

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

Leszno
kama

panie obserwator o jakich darmowych sobotach pan piszesz przecież za przepracowaną sobotę kasę dostajecie od ręki a jak ktoś popił na zakładzie to teraz soboty robi za friko taka kara i ja to popieram,chcesz pić to pij w domu a nie w miejscu pracy

xd

xd - 2013-03-08 12:17:45 jak by było im aż tak źle to dlaczego nie szukają innej pracy??? skoro zarobki nie odpowiadają Wam to przecież nikt Was na siłe nie trzyma. ja tam nie pracuje ,jestem osoba bezstronną . ale każdy normalny człowiek by takich głupot nie pisał.... a pracuje tam ponieważ dosonale wiecie ,że nigdzie takiej laby mieć nie będzie taka jest prawda ,jest Wam tu dobrze i poprostu boicie się ,że jak pojdziecie do JAFU to tam już chodzenia po zakładzie i nic nie robienia nie będzie ..... nie będzie opieprzania się tylko zacznie się praca i to Wam się nie odpowiada . *oczywiście dotyczy się to niektórych pracowników ,zapewne tych którzy teraz mają najwiecej skarg to powiedzenia. docenicie tą prace, tego szefa,kierwonika jak ją stracicie.......miało być pracujecie tam ponieważ dosonale wiecie ,że nigdzie takiej laby mieć nie będzie taka jest prawda ,jest Wam tu dobrze i poprostu boicie się ,że jak pojdziecie do JAFU to tam już chodzenia po zakładzie i nic nie robienia nie będzie ..... nie będzie opieprzania się tylko zacznie się praca i to Wam się nie odpowiada . *oczywiście dotyczy się to niektórych pracowników ,zapewne tych którzy teraz mają najwiecej skarg to powiedzenia. docenicie tą prace, tego szefa,kierwonika jak ją stracicie.......

obserwator

xd - 2013-03-08 10:54:32 jak wogóle takie głupoty pisać możecie ... brak słów ,piszecie to wszystko ponieważ jesteście anonimowi,gdyby trzeba bylo się podpisać imieniem i nazwiskiem nikt by złego słowa nie napisał.... teraz obrabiacie p.[usunięte przez moderatora] a na codzień latacie i świadczycie z każdej strony ,fałszywi jestesie. cytuje - "popiles no to teraz musisz odrobić 15 sobut" chyba sobót.... ale mniejsza o to ciesz się ze jak popiłes i po pijaku przyszedłeś to od razu na zbity pysk nie wyleciałeś. przypomnijcie sobie ile razy p.[usunięte przez moderatora] dawał szans komus kogo przyłapał pijanego dotyczy to mężczyzn i kobiet bo i takie się znalazły , i każdą szanse przerąbali bo znów pili..... inny pracodawca by ich zwolinił dyscyplinarnie a on dawał szansy to co to świadczy ze jest złym szefem?????? jeśli kogoś zlapał na kradzieży to oczywiście ze ten ktoś jest złodziejem a może miał mu jeszcze za to premie dać że go okrada????Tak, powinien wywalić. Bo są oni zagrożeniem dla innych pracowników i pozostali pracownicy muszą za nich pracować. Ale po co? Lepiej mieć darmowego pracownika i to jeszcze w sobotę. Jakby mu zależało na tych ludziach to by ich wywalił, kazał pójść na terapię i wrócić jak sobie poradzą z problemem. Tylko skąd weźmie innych pracowników, jak na takich warunkach nikt znający się na robocie nie chce pracować. Niby zarobki są w porządku ale bój się jak zachorujesz bo jak ci ZUS zacznie wypłacać 80% podstawy, którą ci legalnie wypłaca to ci na waciki nie starczy. Fakt, faktem, że większość prywaciarzy tak robi bo obciążenia płacowe mają bardzo duże.

dziubasek

kama - 2013-03-07 15:32:29 Ludzie na miłość boską zlitujcie się,obrzucacie się błotem na wzajem choć wcale się nie znacie.Jestem osobą postronną nie mającą nic wspólnego z JAF-em ani z p.[usunięte przez moderatora] ale mam znajomych którzy u niego pracują i wiem że jak każdy szef ma swoje wady i zalety.To co wam obiecał macie,nazywacie go chamem ,żydem ale nikt nie mówi że wypłata 10-ego na koncie 20-ego premia za wypracowane nadgodziny i to co miesiąc.Zwalnia za pijaństwo i kradzieże MA RACJE bo jak dojdzie do wypadku na zakładzie to kto beknie- WŁAŚCICIEL,a ochroniarze którzy kradli ropę na terenie JAF-u należało im się.Prawda jest taka że jak pracujesz i robisz to co do ciebie należy nikt do ciebie nie będzie miał pretensji jak ci się nie podoba wora ze dwora, droga wolna.Czepiacie się człowieka który daje wam pracę ,dzięki któremu macie co do garnka włożyć,nie martwicie się czy starczy wam do pierwszego,wiem też że prace macie okropnie ciężką bo trzeba się naharować ale ją macie,a i nikt u [usunięte przez moderatora] nie zarabia 1000 zł jak to sugerował któryś z was,może was by zadowalała kwota 5000 zł ale tak to pewnie zarabia prezes banku ,opanujcie się wreszcie pracujecie w jednej z najprężniej rozwijających się firm jeśliby tak nie było po co [usunięte przez moderatora] upadający JAFI co klapy opadły ? Ktoś wreszcie napisał coś co dla większości jest oczywistą oczywistością. Ja ciężko pracuję też chciałabym więcej zarabiać, ale jest tak a nie inaczej a jakie mam perspektywy ?

kama

Ludzie na miłość boską zlitujcie się,obrzucacie się błotem na wzajem choć wcale się nie znacie.Jestem osobą postronną nie mającą nic wspólnego z JAF-em ani z p.[usunięte przez moderatora] ale mam znajomych którzy u niego pracują i wiem że jak każdy szef ma swoje wady i zalety.To co wam obiecał macie,nazywacie go chamem ,[usunięte przez moderatora] ale nikt nie mówi że wypłata 10-ego na koncie 20-ego premia za wypracowane nadgodziny i to co miesiąc.Zwalnia za pijaństwo i kradzieże MA RACJE bo jak dojdzie do wypadku na zakładzie to kto beknie- WŁAŚCICIEL,a ochroniarze którzy kradli ropę na terenie JAF-u należało im się.Prawda jest taka że jak pracujesz i robisz to co do ciebie należy nikt do ciebie nie będzie miał pretensji jak ci się nie podoba wora ze dwora, droga wolna.Czepiacie się człowieka który daje wam pracę ,dzięki któremu macie co do garnka włożyć,nie martwicie się czy starczy wam do pierwszego,wiem też że prace macie okropnie ciężką bo trzeba się naharować ale ją macie,a i nikt u [usunięte przez moderatora] nie zarabia 1000 zł jak to sugerował któryś z was,może was by zadowalała kwota 5000 zł ale tak to pewnie zarabia prezes banku ,opanujcie się wreszcie pracujecie w jednej z najprężniej rozwijających się firm jeśliby tak nie było po co [usunięte przez moderatora] upadający JAF

prac.

Ciekawe czy będziesz taki mądry jak w drodze do Pilicy będziesz miał wypadek i nie dostaniesz ani grosza z ubezpieczenia bo należy się za wypadek w drodze lub z pracy. A w umowie masz miejsce świadczenia pracy: Najdziszów. A nikt przecież nic nie słyszał o zmianach w umowie. Chciałabym zobaczyć jak wtedy tak zachwalany szef idzie do sądu i mówi, że kazał ci tam jeździć do pracy. A wypadki chodzą po ludziach.

aktulany pracownik

byly pracownik - 2013-03-06 23:27:26 glupoty? Nie nazywa ludzi zlodziejami? A moze jest zupelnie odwrotnie? popiles no to teraz musisz odrobić 15 sobut chcesz dalej pracowac no to odrobisz mi swoje L4 oddawaliscie kiedys w jafie swoj urlop za darmo? albo odrabialiscie l4? byle z ludzi bez wyjscia jak najwiecej wyciasnac wez sie za "robote"? ci kturzy sie starali maja pokrzywione palce od warunkow na zakladzie, sa po przepuklinach albo ciezkich urazach kregoslupa. a ten co spadl z rusztowania co sie z nim stalo?;] jaka dostal rekompensate? pamietacie? moze zaprzeczysz?Złodziei nazywa się złodziejami i to jest prawidłowe i pewnie dlatego jesteś "byłym pracownikiem", a w sprawie tego co spadł lepiej się nie wypowiadaj bo nic nie wiesz. A tak na marginesie za co wyleciałeś za pijaństwo czy za kradzież?

Jafowski

Fakt moze rzeczywiscie kierownik moze jest odpowiedni.Tylko czy on podejmuje wszystkie decyzje?

byly pracownik

kuba

Ludzie, czy Wy wszyscy się powściekali z tymi głupimi opiniami o Gaiku.? Lepiej będzie jak weźmiecie się za pracę, a nie wypisywanie głupich obelg na temat waszego pracodawcy. Jesteście niepoprawni.

Cała afera o to, że w najdziszowie nikt nic nie wie, każdy płacze bo nie wie co go czeka dalej. Było zebranie, ogłoszone dzień wcześniej nie każdy mógł przyjechać a Ci co byli nic się nie dowiedzieli i nic nie załatwili, 0 pytań, 0 dyskusji, 0 konkretów, nikt nie miał pytań do prezesa; gryzie? Szef nie powiedział żadnych konkretów, nie powiedział ile będziemy zarabiać, czy dostaniemy dopłaty do paliwa,ile? A co z tymi co nie będą mieli jak dojechać, czy będą mieli organizowany transport do jafu i czy wynagrodzenie będzie na tyle sensowne żeby w ogóle dojeżdżać 50 km, ile mamy tam pracować 8-10-15 h? Po jakiej szkole nie byłby kierownik, to się do tego nadaje, pracuje w tym zakładzie wiele lat i wie co robi, skoro zakład ciągle się rozwija.

Krowa

Krowa co dużo ryczy mało mleka daje...

lipcia

pilcia - 2013-03-06 19:40:34 Potwierdzam Gaik to oszust pracowalm u niego niedawno płaci kase pod stołem i was z jafu napewno w to ubierze nie dajcie się. Idź doić krowy to nie będziesz musiała brać pieniędzy z pod stołu

pilcia

jak cie zadawala1000zł to powodzenia i nie jestem szpiclem tylko pracowałem u gajka a na koncu nazwał mnie (usunięte przez administratora) przejrzyj na oczy

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica