Opinie o Królewski Przysmak w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Królewski Przysmak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Królewski Przysmak o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Królewski Przysmak w Kraków

KYSY tel:781 096 772 Nowy wpis

Dzisiaj tzn.9 marca 2021 kupiłem w aptece we Wiśniowej n/Wisłokiem na Podkarpaciu ,,Zioła Szwedzkie" od firmy Langsteiner Sp. z o.o. ul. Białoprądnicka 16 Kraków . Potrzebowałem to dla chorej osoby. Na opakowaniu 250ml. jest podany skład ziół oraz 49% alkoholu. Odrobinę skosztowałem jest to (usunięte przez administratora) bo czuć zioła ale jest to roztwór na zwykłej wodzie. Nie ma ani grama alkoholu. Jutro złożę reklamację w aptece , a o oszustwie zgłoszę do organów ścigania. Jeszcze jedno opakowanie było oryginalne , a butelka miała oryginalne zabezpieczenie. By ją odkręcić trzeba było na zakrętce zabezpieczenie zerwać. Jeszcze jedno nie wiem jakimi chemikaliami są te zioła zakonserwowane , bo jak nie zakonserwowano alkoholem , a tylko to jest roztwór wodny , powinny ulec zepsuciu czyli procesowi gnilnemu. Ale to już organy śledcze ustalą. Podaję nr. partii 02062020 Tam nie ma ani 20 % ani 10% ani nawet 1% alkoholu. Zwykła woda i to nie wiadomo z jakiego źródła, i jakaś trucizna jako konserwant. e-mail: kysyprzemysl@gmail.com

KYSY tel 781 096 772 Nowy wpis
@KYSY tel:781 096 772

Muszę przeprosić za poprzedni krytyczny wpis i wyprostować. Sprawa się wyjaśniła i jest wszystko w porządku. Byłem w aptece , rozmawiałem z Panią Magister. Jednak w tych ziołach jest alkohol i na opakowaniu pisze 0,49% . A ja to odczytałem jako 49 % . A jest to duża różnica , bo przy mniej jak 1% tego alkoholu w smaku ciężko wyczuć. Zrobiłem chorej okłady z tych ziół i jest duża poprawa .dziś jeszcze je powtórzę. Zrobiłem zamieszanie i jeszcze raz za pomyłkę firmę przepraszam, wszystko jest o key. Człowiek jest nie doskonały i czasem robi błędy lub coś źle odczyta. KYSY e-mail: kysyprzemysl@gmail.com

Iza Nowy wpis

Hej, dlaczego nikt się w ostatnim czasie nie wypowiada o pracy w Fa. Langsteiner? Fajnie by było przeczytać Wasze opinie o warunkach zatrudnienia i o tym jakie macie doświadczenia z firmą. Wypowiecie się? Takie informacje są przydatne dla potencjalnych kandydatów.

Kamil Nowy wpis

Czyli raczej tam nie ma dużej rotacji skoro są ludzie z dużym stażem?

pracuje w tej firmie wiele lat, większość pracowników to pracownicy z wieloletnim stażem, panują dobre relacje wśród ludzi. Do pracy przychodzi się z przyjemnością a co najważniejsze Prezes Firmy Alicja Langsteiner w przypadku kiedy ma się problemy nawet osobiste zawsze podaje pomocną dłoń. Przez te wszystkie lata nie spotkałam się z sytuacją aby nie pomogła potrzebującym pracownikom.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Królewski Przysmak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Fa. Langsteiner? Oddzwaniają zawsze?

handlowiec

Dziwne te opinie. Znam ludzi, którzy przepracowali dużo ponad 20 lat w firmie, niektórzy przeszli już na emeryturę. Dla mnie sprawa jest prosta- dla pracowitych jest to świetne miejsce do rozwoju, co mogę potwierdzić swoim przykładem. No, ale trzeba podjąć ten wysiłek...

med
@handlowiec

Zgadzam się. Wiele osób pracuje tu latami. Skoro tak to znaczy, że warto. Mnie przekonały wartościowe produkty (dobrze pracowac przy czymś w co się wierzy), stabilność i to, ze firma, a właściwie jej właścicielka wspiera na pokładzie osoby z niepełnosprawnościami.

Iza

@Zrozumial 27 - czy nadgodziny i praca w weekendy, o których wspominasz, są dodatkowo płatne? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci pakietu prywatnego ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

krzch

Ilu misiecy ?

boś

Hej, a wypłata jest teraz na czas? Dzięki za odpowiedź

Dawid

Post dotyczy pracy w części gastronomicznej na stanowisku kierowcy/obsługi cateringu. Zasadniczo praca ma wiele plusów. Spodoba się zwłaszcza tym, którzy lubią siedzieć długo w robocie i nie zarabiać za to sensownie. Nie wiem jak tam farmacja, ale część gastro czasy świetności ma już za sobą i jeżeli nic się nie zmieni to nie wróżę happy endu. Obowiązki znikających etatów przerzucane są na pracowników, którzy tam jeszcze pracują, co niestety nie jest w żaden sposób gratyfikowane finansowo. Mógłbym tak jeszcze wymienić kilka rzeczy, ale wydaje mi się, że te powyższe chyba wystarczająco dają do myślenia....

tom

Witam, pracuje w firmie. Dużo pracy ale wynagrodzenie na Polske bardzo ok. Wazne ze traktuje po ludzku i doceniaja osobe. Rodzinny interes tak ze dla mnie, pracowalem w korporacji, jak najbardzie do polecenia.

zuch

Wszyscy żyjecie przeszłością, a trzeba byłoby spojrzeć co stoi przed firmą z Krakowa w najbliższym czasie. Macie może jakieś pojęcie czy w Fa będą organizowane jakieś rozmowy rekrutacyjne czy na chwilę obecną mają komplet i nikt nie zamierza odchodzić. Bo być może oczywiście mają dużo zakupów i idealne obłożenie osób. Chociaż nie wiem co będzie jak ktoś wypadnie z zespołu.

romek

to prawa, ja również nie znalzłem żadnych nowych zakłądek odnośnie pracy u nich na przykład, więc nie sądze, żeby przez ich strone dało się cokolwiek aplikowac, trzeba w internecie wyhaczyć jakieś fajne oferty i potem do nich wysyłać maila z CV, no innej drogi jak na razie nie wiedzę niestety.. ktoś ma inne pomysły?

roks

No dobra, a napisałby ktoś, czy warto się firmą w ogóle interesować obecnie jeśli chodzi o pracę? Bo na swojej stronie internetowej napisali, że jako zakład pracy chronionej starają się aby ich pracownicy mieli szerokie możliwości rozwoju, edukacji oraz polepszania swoich umiejętności i kompetencji. Brzmi to dobrze, ale ile w tym jest prawdy? Kiedy ostatnio było jakieś szkolenie?

Dadum

Chyba nie pozostaje nic innego jak czekanie, aż pracownicy znowu zabiorą głos w kwestii warunków pracy w fa. W zasadzie to się może zmienić z roku na rok więc aktualne informacje wskazane:)

leszczyk

tak z innej beczki to możecie mi powiedzieć w jaki sposób można aplikować do Langsteinera? i czy warto obecnie?

Bambino

tak, lepiej zająć się węższym asortymentem i zająć się nim naprawdę dobrze, zrobić z niego swoją markę.

piko

ricoh, jak dla mnie to Fa. Langsteiner ma całkiem spory wybór, ogółem nie opłaca się robić wielu rodzajów linii produkcyjnych, lepiej raz, a dobrze.

zuzu

Witajcie. A jak tam pan z usług turystycznych jeszcze pracuje? Czy "rozwija" nową firmę....

?

tak,ale poco?

CZeść jestem młodą osobą po technologii żywności czy jest szansa żeby znaleść pracę w firmie Fa. Langsteiner po takim wykztałceniu

Zostaw merytoryczną opinię o Królewski Przysmak - Kraków

• Jak się pracuje w Królewski Przysmak?

Zobacz opinie na temat firmy Królewski Przysmak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Królewski Przysmak?

Królewski Przysmak
3.2/5 Na podstawie 55 ocen.

Królewski Przysmak