Opinie o Grupa - Micros w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa - Micros. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa - Micros o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa - Micros w Poznań

Karol Nowy wpis

A wiecie dlaczego firma jest zamknięta ?

kuba Nowy wpis

dziwne rzeczy ludzie tutaj o nich piszą.. jak czytam komentarze, to trochę tak jakbym czytał o fabryce czy hurtowni, a nie profesjonalnej firmie, zajmującej się testami dla dzieciaków i całą resztą. Ciekawe, czy szukają do siebie informatyków @Miś.. :)

Pepe Nowy wpis

Jeśli lubisz zarabiać grosze, tyrać po 328 godzin w miesiącu na umowę o dzieło, a co najważniejsze czekać w nieskończoność na wypłatę??? Właśnie znalazłeś!!!! To grupa micros!!!! Ta firma kwalifikuje się tylko i wyłącznie do likwidacji i porządnego wniosku zbiorowego w sądzie!!!!

ernest Nowy wpis

takich firm jak micros jest wiele co powywalali ludzi z pracy cholerne szmaty !!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa - Micros.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
elwis98

witam! jestem pracownikiem grupy micros oddzial wroclaw. pracowalem na umowe o prace ale jak wiekszosc z nas dostalismy wypowiedzenia ale nie o tym chce pisac. w biurze pracuja dwie osoby Pani Marta ktora ciagnie caly ten balagan wielki szacun dla tej kobietki. jest tam tez tak zwany kordynator Pan D.N .ktory nigdy nie jest osigalny dla pracownikow ani nie mozna zastac go w biurze. nigdy z rana o godz 7- 9 nie odbierze tel bo jezdzi prywatnie taxi po nocach i kosi zlotowki. odkad tam pracuje nigdy nie zastalem go w biurze. bardzo nie komunikatywny gosc pracuje tam od sierpnia nigdy nie odwiedzil obiektu na ktorym jestem.gosc tragedia zadnego zainteresowania praca

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa - Micros - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042