Grupa - Micros

Poznań

Opinie o Grupa - Micros

elwis98 2014-04-29 17:50:52
witam! jestem pracownikiem grupy micros oddzial wroclaw. pracowalem na umowe o prace ale jak wiekszosc z nas dostalismy wypowiedzenia ale nie o tym chce pisac. w biurze pracuja dwie osoby Pani Marta ktora ciagnie caly ten balagan wielki szacun dla tej kobietki. jest tam tez tak zwany kordynator Pan D.N .ktory nigdy nie jest osigalny dla pracownikow ani nie mozna zastac go w biurze. nigdy z rana o godz 7- 9 nie odbierze tel bo jezdzi prywatnie taxi po nocach i kosi zlotowki. odkad tam pracuje nigdy nie zastalem go w biurze. bardzo nie komunikatywny gosc pracuje tam od sierpnia nigdy nie odwiedzil obiektu na ktorym jestem.gosc tragedia zadnego zainteresowania praca
elwis98 2014-04-29 17:50:54
elwis98 2014-04-29 17:50:55
ernest 2014-05-08 19:37:02
takich firm jak micros jest wiele co powywalali ludzi z pracy cholerne szmaty !!!
Pepe 2015-04-21 17:59:20
Jeśli lubisz zarabiać grosze, tyrać po 328 godzin w miesiącu na umowę o dzieło, a co najważniejsze czekać w nieskończoność na wypłatę??? Właśnie znalazłeś!!!! To grupa micros!!!! Ta firma kwalifikuje się tylko i wyłącznie do likwidacji i porządnego wniosku zbiorowego w sądzie!!!!
kuba 2016-05-18 12:55:21
dziwne rzeczy ludzie tutaj o nich piszą.. jak czytam komentarze, to trochę tak jakbym czytał o fabryce czy hurtowni, a nie profesjonalnej firmie, zajmującej się testami dla dzieciaków i całą resztą. Ciekawe, czy szukają do siebie informatyków @Miś.. :)
Zostaw swoją opinię o Grupa - Micros - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa - Micros