Opinie o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie West Energy Service (działalność zakończona). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie West Energy Service (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West Energy Service (działalność zakończona) w polska

Pioter666lidl69szyns Nowy wpis

Kto głodnemu zabroni

Wieska669 Nowy wpis

ahahahahahaaha Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tragicznie wręcz

Ja mialem doczynienie zPanem Zarskim to pozadny gosc do tej pracy panowie ktozy wpisujiecie takie bzdury tdzeba wiedziec tylko jedno w tej pract trzeba miec ja.... I być twardym panie milczeć Tomasz z Wroclawia

kuku Nowy wpis
@anonymous

Pozadnie to on łupi swoich pracownikow jak wczesniej swoich wspolnikow, pozadnie moze jeszcze ciagnac.

Jak tam panowie na vestas coś maja ?? Czy narazie cisza przed burza jak w każdej firmie. Jak rotacje stawka wyżywienie wyglada mógł by ktoś coś napisać w skrócie ?

Technik
@Nowy

Witaj,a nie możesz zadzwonić do firmy. Z całą pewnością zostanie Ci udzielona odpowiedź. Pracują i się rozkręcają.

Elektromechanik

Papiery nie maja zanczenia, cv nie musi byc po angielsku, jak jest ciśnienie i sezon wiatrakowy, to biorą każdego, byle umiał machac młotkiem.

Czy zgadzam się, jak zajdzie taka potrzeba, nie zjeżdzać do Polski przez pół roku. No i że firmę trzeba załozyć, że niby zwrócą zus, ale to bajki.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
GallAnonim

Gdzie obecnie Vilowind ma prace?

Firma
@GallAnonim

zapraszam do kontaktu job@vilowind.com

GallAnonim

Czy firma Vilowind poszukuje pracowników?

Hanna

@Hello każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. W swojej wypowiedzi używasz mocnych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Firma
@Hanna

Hanna jak widzę działasz z ramienia Administratora, czas przeciąć falę hejtu. Nie usuwajmy wpisu. W dniu dzisiejszym zostały zawiadomione organy ścigania z artykułu 212/2

@Firma

Widzę że Pan Hallo usunął wpis niestety trochę za późno dn. 30.07.2018 r. Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie ul. Zielona 2 66-200 Świebodzin Skarga pokrzywdzonej o popełnieniu przestępstwa ściganego z oskarżenia prywatnego

Hanna

@Jerzy Wpisy mogą być usuwane tylko w sytuacji, gdy łamią regulamin tego forum. I robi to tylko administrator forum. Każdy inny wpis, który nie godzi w dobra osobiste, nie zawiera oszczerstw czy bluźnierstw, nie zostanie bez przyczyny usunięty.

Jerzy

Brak argumentów = usuwanie postów

Mmmmm
@Jerzy

Prawda

Tomasz

Możecie jaśniej pisać o rzekomych kłamstwach? Takie rzucanie oskarżeń jest nie uczciwe

Szmieszne jest to !

Oj prawada w oczy boli widze że posty usuwają oj nie ma ładnie tak się wybielac . Nie polecam

Kuba

Udana praca w firmie i nie ciągnie zbytnio was do pisania?

KK Enterprise

Wut?

Bertel!33&
@KK Enterprise

WuT?

Hanna

@BlackMamba jaką firma West Energy Service obiecuje pracę? Skoro jej nie ma to co robi pracownik, którego firma zatrudnia? Jak często w ratach dostawałeś wypłaty? Nie są to jednorazowe sytuacje? @Piotr Żarski jeżeli uważasz coś za oszczerstwo to możesz zgłosić to adminowi forum (admin@gowork.pl). Po przeanalizowaniu Twojej prośby może zostać wpis usunięty.

Piotr Żarski

Ciekawi mnie zawsze kim trzeba być żeby pisać takie bzdety, wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś chce napisać prawdę powinien się podpisać, pisanie, że pensja nigdy nie jest na czas to czyste oszczerstwo. Jeżeli chodzi o pracę tak czasami nie ma jej na czas, ale czemu nie piszesz, że każdy otrzymał postojowe.

Hanna

@Piotr Czyli najpierw West Energy Service przekształciło się w Vilo Wind, a teraz w Vilo Group? A czym są spowodowane takie zmiany w firmie?

Hanna

@Beny dzięki, że odpowiedziałeś. A chciałbyś powiedzieć jeszcze coś o samej firmie West Energy Service? Pracujesz tam? Jesteś zadowolony z pracy? Czemu firma ma 2 nazwy? Która jest aktualna i która funkcjonuje? To istotne dla osób szukających pracy.

@Hanna

Hanna Firma zmieniła nazwę na początku roku . Vilo Wind stało się częścią Vilo Group.

Beny

To jest ta sama firma ...

Hanna

Czy jakiś aktualny pracownik firmy West Energy Service mógłby odpowiedzieć na pytania @Xxx? Te informacje będą ogólnie użyteczne w tym wątku.

Xxx

Witam czy West Energy Service to vilowind ?! Czy to są dwie inne firmy, jak wyglada praca dla osób bez doświadczenia tzn czy firma robi kursy GWO vestas itp czy jest obowiązkowa działalność gospodarcza czy obowiązuje umowa o prace ??

• Jak wygląda rekrutacja do firmy West Energy Service (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w West Energy Service (działalność zakończona) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

West Energy Service (działalność zakończona)
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
West Energy Service (działalność zakończona)