euro- cent

Kraków

Opinie o euro- cent

asik 2011-09-21 01:38:15
witam..czytam te forum i zgadzam się z ludźmi którzy piszą negatywne opinie ..Jestem pracownikiem praktycznie od samego początku i mogę powiedzieć ze nie poznaje tej firmy ... to prawda kiedyś nam obiecywano ale po części się wywiązywano z obietnic a teraz ... teraz to jest wielka niewiadoma ..pisze to z punktu przedstawiciela nie kierownika ... prawda jest taka ze najgorsza robotę odwalamy my te male mrówki które; zbierają raty , zdobywają kl ., plakatują się ,a nawet bawią się w windykacje bo prawdziwa wogole nie działa.. dobrze ze zdarzają się jeszcze dobrzy kierownicy w których jest wsparcie i wiedza jak wygada praca w terenie ..bo prezesostwo chyba za biurka nigdy nie wyszli .. Ba; zapomnialm ze oni maja cudowne pomysły wymyślania nowych zasad i nowych produktów ..tak jak obecnie wprowadzona poz na 52 gdzie pobija koszty PPo 150% do oddania wiencej ludzie to się nie sprzeda a jeśli tak to tylko desperat to weźmie a za kilka tygodni nie wpłaci bo go nie będzie stać wiec o jakim produkcie mówimy.. totalna klapa... ja jako przedstawiciel po tylu latach pracy doszłam do wniosku ze zwijam żagle z tej firmy bo ta łódka już tonie .. powodzenia dla wytrwałych przedstawicieli i odpornych kierowników..
Zostaw swoją opinię o euro- cent - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euro- cent