moduł-euro rusztowania

Gdynia

Opinie o moduł-euro rusztowania

stary 2014-02-18 00:16:57
szkoda czasu (usunięte przez administratora)
wk 2014-03-14 23:08:15
nieuczciwy pracodawca nie polecam
ChyrekBrudas 2014-05-25 10:58:16
Pracodawca jest [usunięte przez admina] . Do tego zakompleksionym .
Monter 2014-07-10 09:10:23
Firma jedna z gorszych. Na początek dostajesz 10 złoty na rękę czasem 9 zależnie od humoru prezesa. Do tego używane ciuchy, używane buty(usunięte przez administratora)
Shipy 2014-08-25 20:29:11
Nie wiem gdzie wcześniej pracowaliście, ale firma akurat jest jedną z najsolidniejszych w Gdyni, wypłata jest co miesiąc, nie tak jak to bywa w innych firmach, w których pracowałem, gdzie prezesi się nie wypłacali. Jeśli komuś zależy, żeby robić dużo godzin i chce zarobić, to w Module jest to na pewno możliwe.
emciak 2014-09-22 08:58:56
chyrek dziwie sie twojej opinii dwadzieścia razy wracasz do heńka i taka opinia ?
Haha 2014-11-09 12:46:36
Jakiś żart, firma jest na kolanach po tym jak elita tej firmy odeszła. Tylko czekać aż będą nie wypłacalni i się skończy kontrakt w Norwegii dla 2 osób. Już przyjmują niepełnosprawnych co w takim zawodzie powinno być zabronione ze względu na ryzyko .
piesek owczarek haha 2015-03-07 20:00:42
ludzie jak wy z tym melonem czy jak mu tam sie zwie arbuzem hahah wytrzymujecie
obserwuje was praktycznie codziennie przy robocie to pożal się Boze, dawno bym go utopił za to lekceważenie ludzi.
zastanawia mnie jedno czy nie jesteście niewolnikami w tej firmie hmm, zarobki macie katastrofajne w porównaniu to co robicie. Ludzie zdajcie sobie sprawe ze zapieprzacie te kilometry rusztowań na 2 cymbałów którzy maja kasy jak lodu a Wy żebracie pewnie o te marne grosze na zaliczki itd
Byly pracownik 2015-03-12 10:56:49
Dlugo by pisac o tej firmie, spedzilem tam troche czasu. Kiedys byla to prezna firma z zajebistym szefem ktory szanowal pracownikow. Ekipa byla zgrana i z duma mozna bylo powiedziec ze pracuje sie w module.Potem zaczela sie Norwegia, szefowi calkiem odjebalo bo kasa ludzi zmienia. Pracownik zamienil sie w niewolnika i tak z roku na rok bylo coraz gorzej. Fachowcy zaczeli odchodzic a firma zaczela zatrudniac smierdzieli i nierobow. Klimat w pracy byl do bani, a po pracy nawet na piwo nie chcialo sie isc. Elita odeszla ale jest im duzo lepiej niz bylo w tej firmie. Cieszy mnie fakt, ze wielki pan prezes znowu zapier.... na rusztowaniach. Teraz firma startuje do Belgii, z takim skladem to raczej slabo to widze. Banda z ulicy ze smierdzacym dupolizem na czele. Pozdro dla prezesa, pewnie dalej motywuje ludzi gadkami o tym jak musi dokladac do interesu. Pierdo.... sknerus. OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA
scaffolder 2015-08-28 15:24:46
Jeśli ktoś chce pracować w firmie bez perspektyw to firma jak najbardziej ok . Szef jest wypłacalny to trzeba przyznać . Nie dostaniecie więcej niż 10 złotych na godzinę lub 9 euro w Niemczech. Firma się skończyła po straceniu Norwegii . Elita uciekła do Norwegii , później paru monterow uciekło też po różnych krajach Unii Europejskiej. Ogólnie jest im lepiej . Rozwijają się co nie groziło im w firmie Moduł. W firmie zostały tylko utrzymanki Pana Henryka. Pracowałem tam parę ładnych lat poświęcając swój czas , rodzinę , weekendy , zdrowie w zamian dostałem tylko ironiczny uśmiech . Pierszenstwo tam ma zawsze ten który trzyma szefa za stopę.

Plus :
Chłopaki jeżdżąc do Norge mieli po 80 koron na godzinę . Teraz pracując w tej samej stoczni mają dwa razy tyle . On nie wychodził na Norwegii , zawsze marudził . Dziwne że innej firmie się opłaca płacić dwa razy więcej .

Chłopaki w Norwegii śmieją się w weekend przy piwku i grillu z przeszłości spedzonej w firmie Moduł .

Ja też się śmieje w jednym z kraji Unii Europejskiej mając za 5 h w niedzielę pracy tyle co tam za 30 h .

Przemyślcie to .

Pozdrawiam
Żona 2016-07-11 22:21:55
Ja tam nie wim mam kogos w tej firmie jest tez w Niemczech ale kasy za prace nie wigze co jest z ta firma jest kada na czas czy nie
smo 2016-07-13 21:33:40
Pewnie, że w foliach są całkiem w porządku @finka, a w końcu potencjalni klienci to najlepiej doceniają. Zastanawiam się jednak czy jest szansa u nich na socjale, wiecie? Miaały się pojawić w tym roku jakieś karty multisportu chyba. Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o moduł-euro rusztowania - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie moduł-euro rusztowania