Topaz

Pułtusk

Opinie o Topaz

pracująca 2011-09-20 22:59:43
To co piszecie to szczera prawda!!!Niech one tak popracują na sklepie jeden dzień za tysiaka i sprostają wymaganiom pani[usunięte przez admina] która ostatnio wyraziła opinie że towar wyłożony jest po ,,wiochmeńsku,, moze ona ,,paryżanka,, zrobi to lepiej bo my to same ,,pospulstwo,, i [usunięte przez admina].Panie[usunięte przez admina]i to ci ludzie Pana reprezentują a ich kultura pozostawia wiele do życzenia.
pracownik 2011-12-01 13:22:57
Witam wszystkich odwiedzających te forum.Otóż u nas w Topazie 29 była inwentaryzacja we wtorek a dzień wcześniej nasze kochane biuro reklamówkami wynosiły towar od przedstawicieli na tzw.[usunięte przez admina].Pani kierownik nawet swe auto podstawiła pod rampę i ładowała do niego towar.Wy płaczecie że macie 1290 +150 pensji?????a co powiecie jak my mamy 1150+150.
re 2012-01-17 17:56:08
zapraszam na forum pultuskinfo24.pl
Możliwość na forum strony w kategorii pułtusk opisu ich firmy
pozdrawiam
uytr 2015-10-10 02:22:51
cześć wszystkim, zastanawiam się właśnie czemu tutaj tak mało opinii na temat sklepu Topaz, ja sam dosyć często tam robię zakupy, nie to to jakiś wielki sklep ale szczerze mówiąc to ja wolę robić zakupy w takim mniejszym, kameralnym miejscu, wtedy tracę mniej czasu bo wszystko jest jakby w jednym miejscu
Zostaw swoją opinię o Topaz - Pułtusk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topaz