Opinie o Euroadres Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euroadres Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euroadres Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroadres Polska w Warszawa

Dav Nowy wpis

Pracowałem tam w 2009 roku. Wyniki sprzedażowe miałem na prawdę całkiem nieźle ale do dziś mam wyrzuty sumienia. Sprzedawaliśmy pseudo wizytówki na stronę euroadres. Banda (usunięte przez administratora)

Karol Nowy wpis

Co aktualnie dzieje się z firma ?

Były pracownika Nowy wpis

Pracowałem tam 3 miesiące i o 3 za długo. Ta firma 10lat temu była jednym wielkim ścierwem naciagajacym klientów na śmieszna wizytówkę której nikt i tak nie mógł w Google. Mega ciśnienie na sprzedaż produktu którego nikt nie chciał. Ogromną rotacja. Nie było bazy wybieraliśmy numery ręcznie z polskich książek telefonicznych. Jestem zdziwiony ze ta firma jeszcze istnieje ale widać że upadła tepche. Kiedyś biuro w centrum teraz... :D Firma (usunięte przez administratora) Omijac dużym łukiem

PL

nie ma innych nazw tylko posluguje sie nazwą produktu Kartakart żeby łatwiej zapamiętać a nazwa firmy to Horecards polska

PL

kamila

no najdeal o którym tu ktoś wspomniał, dla mnie nie miało to znaczenia czy firma wczesniej nazywała się tak czy inaczej bo pracowało mi się tam ok i z tego co wiem inni też nie narzekali dlatego dziwię się niektórym komentarzom

Aga Nowy wpis
@kamila

Wez siw kamila przydupasko szefa nie wypowoadaj, zlodzieko nastepna

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euroadres Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Andzia

Pracowałam w tej firmie jeszcze siedzibe miała w orco, wtedy Jeszcze było całkiem znośnie, po odejściu pani dyrektor wszytko się posypalo, była to jedna osoba, która do sprzedaży była bardzo dobrze Przygotowana merytorycznie. W firmie była bardzo duża rotacja, co tydzień na szkolenie przychodziło ponad 10 nowych osób. Ja byłam zatrudniona na umowę o pracę 2tys podstawy + premia w Zależności od wysokości obrotu min było chyba 3% a max 18% prawie przy każdej rozmowie były odgrywane "scenki" szkoleń nie bylo- tylko pierwsze przed Rozpoczęciem pracy, kierowniczki to dziewczyny w wieku max 25lat widywane były z prezesem w dwuznacznych sytuacjach. Po moim 3 Miesięcznym zwolnieniu i powrocie do pracy zostałam juz inna panią dyrektor a z sprzedawców może z 5osob które znałam...

Pomocy!!!!
@Andzia

Bardzo proszę o kontakt

Agnieszka

@Oklo możesz powiedzieć więcej? Dlaczego nie polecasz?

ihji

@ Oklo co do tego "pseudo bankructwa" - czy jest to pewna, sprawdzona informacja? poza tym czemu uważam że to prowokacja tej maji? musisz sobie uświadomić, że każdy ma prawo mieć własne zdanie ......

Oklo

@gvjo, poczytaj wyżej komentarze, a jak Ci mało, poczytaj na innych portalach. Bronienie się wam nic nie da, ludzie często uciekali już po jednym dniu. To znaczy, że negatywne komentarze działają, a wejście do waszego budynku, atmosfera i krzywe spojrzenie zniechęcało ich po przekroczeniu progu drzwi. Nawet sami to potwierdziliście. W 2014 roku wyszedłem sobie na przerwę i przypadkiem usłyszałem głośną rozmowę w stylu: nikt nie chce u nas pracować, częste przeklinanie i obrażanie ludzi. Typowe zachowanie oszusta, który wywyższa się najwyżej chamstwem. Do tego nie płaci w terminie lub w ogóle. Wyżej można przeczytać (przyznaję się, nie wiedziałem o tym), że firma ogłosiła pseudo bankructwo. Typowa zagrywka nieuczciwych firm, wywalić pracowników i nie zapłacić. @maja, marna prowokacja, wiadomo kogo. Nie trudno się domyślić.

Oklo

Nie polecam tem firmy, sam gorzko przekonałem się jak w niej jest. Osoby, które próbują się popisać pozytywnymi komentarzami, to pracownicy tej firmy, którzy za wszelką cenę chcą ukryć jej negatywny wizerunek. Nie dajcie się nabrać.

basia, żeby kryć tego typu firmy - tak robią osoby, które nisko się cenią.

Biedna kamila i biedny adas, no proszę. Jak to możliwe, że ludzie się tak negatywnie wypowiadają, a wy nic o tym nie wiecie? Nagle kamili komentarze zdobyły cztery plusiki, ludzie tak się zachwycają tą firmą, że aż przybiegli plusować, żeby bronić jej dobre imię. Nawet "przypadkiem" wyczuli, kiedy kamila napisze komentarz. Nabierajcie ludzi dalej.

kamila

ja byłam tam i pracowałam z nimi przez jakiś czas i zajmowałam się sprzedazą karta kart i nie miałam pojecia o tym, ze ta firma ma jakies inne nazwy, decydowałam się jednak na prace w innej branzy bo sprzedaz to nie moja bajka, ale nie zauwazylam zadnych skrzywień o których piszecie normalna firma, działa pozyskuje klientow i tyle

qwert

UWAGA! Teraz ci sami wlasciciele oszukuja na kartakart.pl !! Biuro na sabały 58, uważajcie!

112td

zostałem oszukany i okradziony przez tę firmę

@Daniel, ludzie nie tylko się zatrudniają, ale też ryzykują, bo chcą pracować. Nawet najgorsze firmy na świecie kogoś zatrudniają. Tylko pytanie ile tych najgorszych firm jest wstanie zatrzymać swoich pracowników na dłużej niż kilka dni. Właśnie ten problem miała ta firma.

Z komentarzy jasno wynika, że pracodawcy tej firmy są oszustami (skoro im nie zapłacił, prawda?). Gdybyś miał trochę więcej chęci, wystarczy o tym poszperać w internecie. Dopiero się zdziwisz ile mają negatywnych opinii.

f6pp

Ten odważny koleś, który wszystko przekazywał przez Panią K., ponieważ sam się bał, zwiał bez echa, więc jak chcesz kasę odzyskać?

Pole nie może być puste

bingo firma Navideals ogłosiła upadłość, a Ty nazywasz tę firmę "dobrą" - gratulujemy i przestań kłamać. Prawda jest taka, że oni firmy nie potrafią prowadzić i stąd zmiany nazw.

Kika
@Pole nie może być puste

Czyli co, nic tam już nie działa, biuro puste? Zaległa kasa nie do odzyskania?

chcący się zatrudnić

A teraz ta firma jest pod nazwą navideals. Nadal są tacy nie wypłacalni?

A

Co chwila zmieniają nazwy bo ludzie przed pójsciem na rozmowe czytaja opinie o firmie i myślą że nowa nazwa zatrze złą opinie.Tak to ta sama firma ten sam właściciel to samo DNO!!

Zostaw merytoryczną opinię o Euroadres Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Euroadres Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Euroadres Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroadres Polska?

Euroadres Polska
1.8/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Postępu 17D
    02-676 Warszawa