Klub Krasnoludka s.c.

Wrocław

Opinie o Klub Krasnoludka s.c.

admin 2015-06-20 10:19
Coś zmieniło się w firmie Klub Krasnoludka s.c. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.
pani z przedszkola 2016-08-11 16:10
Praca - koszmar. Bardzo niska pensja ze znikomą perspektywą podwyżki - mimo obietnic właścicielek przy olbrzymich wymaganiach. Właścicielki traktują przedszkole jak swój własny folwark - przynieś, wynieś, pozamiataj, posprzątaj po mnie(!) kiedy ja piję kawkę. Usłyszeć można jedynie same negatywne komentarze odnośnie siebie i swojej pracy mimo, że i tak robi się więcej niż umowa zakłada. O kodeksie pracy chyba nie słyszały. Zdarzały się przypadki kiedy właścicielki nie poinformowały nikogo, że do przedszkola mają przyjść nowe dzieci. Rodzice je przyprowadzają rano kiedy właścicielek jeszcze nie ma i nie wiadomo do jakiej grupy mają iść, ani czy w ogóle tak naprawdę powinny tutaj być. Omijać szerokim łukiem!
mama przedszkolaka 2017-01-30 17:29
Całkowicie się zgadzam z opinią powyżej. Miałam możliwość zetknąć się z tym przedszkolem kilkukrotnie, na podstawie czego mam na jego temat takie a nie inne zdanie. Z rozmowy z kilkoma dziewczynami odbywającymi tam praktykę jak i z rozmowy z Panią która tam pracowała- moje zdanie jeszcze bardziej się ugruntowało. Do tego co zostało wcześniej napisane mogę jeszcze dodać, iż może w niektórych sytuacjach czerpią z pedagogiki Montessori ale tylko w niektórych... Przeładowane sale, nadprogramowa ilość dzieci jak na tak małą powierzchnię- wynika to oczywiście z faktu iż przedszkole idzie na ilość czyt. kasa, kasa, kasa. Dzieci dosłownie obijają się od siebie, dochodzi do totalnego rozgardiaszu, Paniom trudno nad tym zapanować, w związku z czym w grę zaczyna wchodzić krzyk- co jest niedopuszczalne pracując metodą Montessori. Panie właścicielki uczyniły sobie z przedszkola biznes, co całkowicie doprowadziło do zatracenia idei zgodnie z która to miejsce powinno pracować (zwłaszcza jedna z Pań właścicielek- Pani bizneswoman w mini ). Co do Pań tam pracujących, słyszałam że jedna z Pań kompletnie nie nadaje się do pracy z dziećmi i nie mówię tu tylko o pracy w tym przedszkolu ale w jakimkolwiek, nawet państwowym- o incydentach z nią związanych nie będę wspominać, ale ja bym absolutnie nie chciała aby ona sprawowała opiekę nad moimi dziećmi.
mama 2017-02-21 13:51
Hmmm słabe te opinie :/ czy ktoś jeszcze może coś napisać na temat funkcjonowania tej placówki?
Zostaw swoją opinię o Klub Krasnoludka s.c. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub Krasnoludka s.c.