Klub Krasnoludka s.c.

Wrocław

Opinie o Klub Krasnoludka s.c.

admin 2015-06-20 10:19:15
Coś zmieniło się w firmie Klub Krasnoludka s.c. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.
pani z przedszkola 2016-08-11 16:10:33
Praca - koszmar. Bardzo niska pensja ze znikomą perspektywą podwyżki - mimo obietnic właścicielek przy olbrzymich wymaganiach. Właścicielki traktują przedszkole jak swój własny folwark - przynieś, wynieś, pozamiataj, posprzątaj po mnie(!) kiedy ja piję kawkę. Usłyszeć można jedynie same negatywne komentarze odnośnie siebie i swojej pracy mimo, że i tak robi się więcej niż umowa zakłada. O kodeksie pracy chyba nie słyszały. Zdarzały się przypadki kiedy właścicielki nie poinformowały nikogo, że do przedszkola mają przyjść nowe dzieci. Rodzice je przyprowadzają rano kiedy właścicielek jeszcze nie ma i nie wiadomo do jakiej grupy mają iść, ani czy w ogóle tak naprawdę powinny tutaj być. Omijać szerokim łukiem!
Zostaw swoją opinię o Klub Krasnoludka s.c. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub Krasnoludka s.c.